Geriausi svorio kritimo klinikos – centrai Čenajame – mūsų 10 populiariausių vietų

Sėdimas gyvenimo būdas, besaikis valgymas, hormonų disbalansas, ir stresas – visi šie veiksniai sukelti nepageidaujamą svorio. Su ne kartą laikytis sveikos dietos ar sportuoti, nutukimas tapo pasauline problema. Norėdami padėti jums išsivaduoti iš šio nesveiko grandinės riebalų, jums reikia šiek tiek profesionalią pagalbą. Čia yra 10 geriausių svorio klinikose Čenajus, kurie padės jums atsikratyti tų perteklius svarų saugiai ir efektyviai sąrašas.

Geriausi Weight Loss centrai Chennai

1. Kolors Sveikatos India Pvt. Ltd

Kolors yra pirmaujanti sveikatos priežiūros paslaugų teikėjas. Jis pradėjo savo veiklą 2004 metais, ir nuo tada, išplėtė eksponentiškai per didžiųjų miestų Pietų Indijoje. Tai geriausia vieta vieta vykti į jei jūs kenčia nuo bet kokių su nutukimu susijusių klausimų. Svorio netekimas programos yra ne chirurginis, o ne reikalauti, kad asmuo eiti katastrofos dietos arba rinktis sunkiųjų pratimai. Geriausia dalis yra, nėra jokių šalutinių efektų. Ekspertai siūlo individualius sprendimus, kuriuose atsižvelgiama į jūsų ligos istoriją, kūno sudėtį, gyvenimo būdą bei pateikti sveikatos būklę. Kontaktinis telefonas: 91 80992 44.447

2. Gyvybės Alive „

Tai svorio centras Chennai yra Dr. Sunita Ravi idėja. Profesionalai Life gyvi esame įsipareigoję teikti saugias svorio netekimas programos. Klinika siūlo įvairių programų, kurios tikslas yra padėti tiems, kurie kovoja su savo viršsvorio ir su juo susijusių klausimų derinys. Čia siūlomos Kai gyvavimo keičiasi programos apima JAV FDA Zerona, medicinos svorio ir žmogaus chorioninio gonadotropino (hCG) dietos.

Kontaktinis telefonas: Telefono numeris: +91 – 9840550065, 044 – 28.156.573.

load...

3. La Belle Bodycare Pvt Ltd

Įkurta 2000 metais, La Belle laikosi tarptautinių standartų patenkinti klientų reikalavimus. Su vizija transformuoti gyvenimą, patyrusių gydytojų ir profesionalių dietologų skydelis paleisti La Belle BODYCARE Pvt Ltd Šiandien ji yra viena iš labiausiai patikimų lieknėjimo markių Pietų Indijoje. Jos specializuotomis paslaugos kūno glass toning, želė lyoplytic terapija, tripolip plonas terapija, colių nuostolių, ir pritaikyti svorio.

Kontaktinis telefonas: Telefonas: 044 – 30.532.801

4. QUA mityba

Tvarko kvalifikuotų ir specializuotų specialistų rinkinys, Tr mityba svorio netekimas programos Čenajus siūlo garantuota sprendimus, kurie padės jums atrodo plonesni ir jaunesni. Mitybos planas ir papildas strategija sugalvojo pagal dietologų Štai Chartered patenkinti individualius kūno chemija ir metabolizmas reikalavimus. Pasak jų, kiekvienas asmuo ir jo / jos kūnas turi skirtingus reikalavimus ir todėl siūlomos sprendimai turėtų būti pritaikyti geriausių rezultatų.

Kontaktinis telefonas: Telefonas: 9551630000, 044 – 42.089.292

5. Plonas ir Caare

Rishitha anketa Slim & Caare centras siūlo sveikatą, sporto klubas, grožio proto, kūno ir sielos sprendimus sinchronizuoti su gamta. Patikrinkite savo Vakuumo terapija, sriegikliai, tonizuojantis ir odos sugriežtinimas, o dalis sumažėjimas. Šios terapijos ne tik padės jums, kad tilptų į tą seną suknelę jūsų, bet taip pat, kad būtų sveiki iš vidaus.

load...

Kontaktinis telefonas: Telefonas: 9444413224, 044 – 24.332.838

6. Tiltas Daugiamandatėje Specialybė ligoninės

Tiltas Kelių Specialybė ligoninė yra žymus objektas tretinis priežiūros sveikata paskirties valdo Tiltas gyvenimo grupės ligoninėse. Su state-of-the-art technologijos ir puikios darbo jėgos, ji teigia, pasiūlyti sudėtingą, prieinamą ir specializuotą medicininę priežiūrą. Pagrindinės teikiamos paslaugos apima Bariatric chirurgija, abdominoblasty, liposuction ir malabsorptive procedūras.

Kontaktinis telefonas: Telefonas: 044 – 42.949.494, 044 – 4245 4545

7. Meygam Fizioterapija & Lieknėjimo centras

Meygam teikia profesionalias konsultacijas, tyrimą, bendrą gyvenimo būdo patarimų, individualius mitybos planus ir asmeniniams gydymo programas dėl svorio. Jie taip pat teigia, kad padaryti 7 dienų visiškai perdaryti požiūriu kūno formos. USP yra patraukli svorio netekimas programos, kad reikia ne chirurgija, vaistai, o jei be jokių šalutinių poveikių.

Kontaktinis telefonas: Telefonas: +91 94443 13877

8. Uni plonas priežiūra

Prasidėjo 1999 metais, Uni plonas priežiūra yra daug daugiau nei tik sveikatos klubas. Tai šeimai nutukimas centras, kuris numato, kad kiekvieno reikalavimus, nepriklausomai nuo amžiaus ir lyties. Yra siūlome įvairių programų, kurios padeda žmonėms su svorio netekimas, įskaitant Vakuumo terapija, skrandžio suplokštėjimas, raumenų glass toning ir viso kūno performavimas.

Kontaktinis telefonas: Telefonas: 044 – 42106861. Mobilus: 9941661551, 9840344484

9. Aiwo

Aiwo yra JAV $ 3 mlrd Šiva grupės konglomerato dalis. Aiwo sveikatingumo programa yra intensyvių tyrimų tokiose šalyse kaip Indija, Italijoje, Vokietijoje, JAV, Tailande ir Prancūzijoje rezultatas. Jis naudoja KEN ™, revoliucinis, veiksmingą ir saugų svorio mažinimo metodas, sukurtas profesoriaus Gianfranco Capello.

Kontaktinis telefonas: Telefonas: 04466949080

10. Amaya anti-senėjimo Wellness Clinic

Amaya anti-senėjimo sveikatingumo klinika siekia atjauninti jūsų gyvybes atkurti savo sveikatą, viduje ir išorėje. Jų specializuotos būdai svoriui mažinti yra visiškai ne chirurginio gydymo nutukimas / svorio vaistiniai svorio, HCG dieta, ir šių technologijų derinys (zerona lipolaser, cryolipolysis, ultragarso ir radiodažnio).

Kontaktinis telefonas: Telefonas: + 91- 9769912219, 91 – 9769912270

 [Skaityti: VVLC svorio netekimas programos]

Stay away nuo diabeto, skydliaukės, hormoninį disbalansą, ir padidinti savo ištvermės ir energijos lygius. Aplankykite bet kurį iš šių svorio centrų Chennai dabar yra viena ir paversti savo fizinę ir psichinę jėgą. Atminkite, kad yra tinkami yra stilingas, visada!

load...