Geriausi plaukai Serumai riebiai plaukams – mūsų 10 geriausiųjų

Come vasaros ir plaukų problemos prasideda – sausumą, garbanotas netvarka ir daugiau. Atsižvelgdama riebiai plaukai yra papildomas erzina, nes daugiau naftos, daugiau plovimas ir daugiau sausumas. Tai sausumas sukelia daugiau alyvos gamybą ir ciklas tęsiasi. Štai kur riebiai plaukų serumas ateina į nuotrauką. Plaukų aliejai ir serumai gali turėti subalansuotą santykį tarp tarpusavyje. Vienas gali sumažinti naftos gamybos naudojant serumai, kad sumažinti garbanos ir suteikti drėgmės.

Čia aš sąrašą dešimtuką plaukų serumas riebaluoti plaukai

1. Kerastase Elixir Ultime Plaukų serumas:

Tai Gralis Plaukų serumas tiek daug moterų. Iki šiol jis įrodė, kad yra geriausias Plaukų serumas riebiems plaukams. Jis gali būti naudojamas Pirminis skalbimas ir po plovimo taip pat. Jis ateina gana pakuotės ir keliauti draugiškas. Tuo Rs.2200 / – ji tikrai verta švaistytis. Jis turi multi naudą taip pat – iš anksto plauti gydymą, pašto plovimo serumas, giliai kondicionierius ir garbanos minimizer viską sujungti į vieną.

2. „Dove“ maitinamasis aliejus priežiūra serumas:

„Dove“ yra patikimas prekės ženklas, daugelis iš mūsų dėl priežasties. Maitinamasis aliejus priežiūros serumas yra vienas iš geriausių plaukų serumų riebaluoti plaukai. Su nuostabiu aromatu ir ekonomiškas žyma, tai serumas mažina garbanos ir sąlygos sausus plaukus. Tai sumažina skristi paėmimai per daug. Jis yra lengvai prieinama vaistinėse ir gastronomijos panašūs.

3. Matrica Biolage glotninimas Plaukų serumas:

Matrica yra profesionalus asortimentas ir taip, kad rezultatai yra profesionalas taip pat. Išlyginimo serumas yra vienas iš mano mėgstamiausių. Jis visada buvo mano eiti atgal, kai-plaukų veiks neteisingai serume. Jame yra avokadas ekstraktų, kurie yra žinoma sutramdyti garbanos ir džiūvimą.

load...

4. Loreal Sklandus Intensyvus serumas:

Tai dar vienas mano mėgstamiausių. LOREAL Sklandus Intensyvus serumas yra siūloma Plaukų serumas rebonded plaukų ir taip pat riebaluoti plaukai, kad virsta garbanotas netvarka. Argano aliejus Tai magija mikstūrą, kuri padeda tvarkyti sausumo riebiems plaukams.

5. Livon Šilkiniai Potion:

Livon buvo pirmųjų ženklų, kad išvedė į serumai koncepciją ir tai buvo pirmasis produktas, kuris Bandžiau per daug. Livon yra padorus Plaukų serumas ir kvepia dieviškas. Jame yra vitamino E ir specialų CutiSoft formulę, kuri padeda suminkštinti plaukus. Jis yra lengvai prieinama departamentų parduotuvėse ir vaistinėse taip pat.

6. Plaukų ir priežiūra Šilko ir blizgesį:

Tai mano dabartinis serumo, ir berniukas, tai daro didelį darbą tvarkymo mano plaukus. Turiu riebiai galvos odą ir sausus plaukus, ir tai serumas tikrai sumažina garbanos. Tai įperkamas ir monetos dydžio suma yra pakankamai visiems mano plaukus. Jame vaisiai vitaminus duoti blizgesį ir minkština plaukus.

7. Garnier Fructis stiprinimas serumas:

Garnier produktai pretenzijų stiprinti toliau čia. Tai serume yra avokado aliejus ir vynuogių sėklų aliejus dėl savo garbanos sumažinti savybių. Ji taip pat padeda su lūžimo plaukų. Garnier Fructis stiprinimas serumas yra lengvai prieinama visiems medicinos parduotuvėse ir departamentų parduotuvėse panašūs.

8. Kūno parduotuvė Vynuogių sėklų glossing Serumas:

The Body Shop vynuogių sėklų Glossing serumas yra daug raved serume tarp grožio dienoraščių. Jame yra Sezamų aliejus ir vynuogių sėklų aliejus ir suteikia puikią drėgmės be riebios poveikio. Tai kainuoja Rs. 545 / – 75 ml, bet šiek tiek eina ilgą kelią. Mano nuomone, tai yra protingas pasirinkimas, jei turite riebiai galvos odai ir sausiems plaukams derinys.

load...

9. „Wella Aukštos Plaukų blizgesys Serumas:

Profesionalūs svyruoja turime valdyti plaukų susirūpinimą kelią ir jie tai daro geriausiai. „Wella High Hair blizgesio serumas yra perfect for you, jei jūsų plaukai susirūpinimas yra sausi plaukai, garbanos ir musė paėmimai. Nors tai kainuoja Rs.475 / – 75 ml, tai visiškai verta. Jis ateina lengvai purškimo butelis ir keliauti draugiškas. Vienintelė problema yra tai, jog, jo galima tik pasirinktų salonuose.

10. Dryžiai Pro Plaukų serumas:

Kitos profesinės klasės plaukai serumas, dryželiais „Plaukų serumas yra Pasakų vienas. Jame yra vitamino E, kad palengvinantis mums plaukų rūpesčius ir suteikia puikus blizgesio efektą. Tuo Rs.160 / – 100 ml, tai visiškai verta.

Taigi ponios, leiskite man žinoti, ką jūsų mėgstamiausia serumo per daug?

load...