Geriausi odos priežiūros klinikos Čenajone – mūsų 10 populiariausių pasirinkimų

Ar jums nepatinka tai, ką matote veidrodyje? Ar atspindys, kad žiūri į tave atrodo senas, pavargęs ir tiesiog nesveika? Ekstremalios klimato sąlygos ir didėjantis užterštumas tikrai imtis rinkliavos mūsų odai. Saulės odos, nepaaiškinamas spuogai ir spuogų, bėrimų, pigmentinių dėmių, tamsius ratilus, raukšles… Sąrašas tęsiasi! Su tiek daug vyksta prieš mūsų odai, tai bet nenuostabu, kad mes žiūrime taip, kaip mes galime padaryti? Bet kodėl sutikti, kad? Kodėl gyventi su mažiau nei tobula „Jūs“?

Mes suprantame norą ieškoti savo geriausius. Taigi, siekiant padėti jums visi Chennai grožį turėti, kad tobula ieško spinduliavimo ir problemų nemokamai odą, čia yra 10 geriausių odos priežiūros klinikose vartai į Pietų Indija, Chennai sąrašas!

Odos priežiūra klinika Čenajus – Geriausias 10

1. Avinas Odos klinika:

Įkurta 2008 metais, Avinas Odos klinika buvo sėkmingas gydant pacientus, kenčiančius nuo pagrindinių odos susijusių sutrikimų. Ji teikia specializuotas dermato-chirurginių procedūrų, pavyzdžiui, diagnostikos biopsija, radijo dažnio, chemijos lupimas, ir molinių pašalinimas. Jie padeda ne tik suaugusiųjų, bet ir vaikų gydymui vartojamų odos sutrikimai. Kas juos išskiria iš konkurentų yra tai, kad jie sukurti individualizuotą gydymo planą, kad padėtų atkurti jūsų odos sveikatą.

2. Vcare Medspa:

load...

Iš Vcare Medspa šaknys buvo pasodinta 1997 metais ir nuo tada jie padėjo tūkstančiai žmonių atsikratyti odos problemų, taip pat pagerinti odos kokybę. Jų tyrimų ir plėtros sparnas nuolat siekia atnaujinti savo procedūras, ir todėl Vcare Medspa turi savo procesą gydant odos problemas. Jų individualų paslaugos apima: Kamieninių ląstelių terapija, melanino pertrauka terapija, žalia žieve, ir Medspa.

3. Dr Maya Vedmurthy anketa RSV Odos ir lazeriu centras:

Smegenys vaikas Dr. Maya Vedmurthy, RSV Odos ir lazerinės centras yra vieno langelio tirpalas visų jūsų odos priežiūros poreikius. Su metų formalaus mokymo ir praktikos, šis centras siūlo įvairias kosmetikos procedūras, pavyzdžiui, chemijos žieves, mikro-dermabrasion, DERMAROLLER, PRP injekcijomis, erbio stiklui apdoroti, ir užpildų pagerinti ir praturtinti savo grožį.

4. Labelle Bodycare Pvt. Ltd:

Su vizija transformuoti gyvenimą, Labelle BODYCARE Pvt. Ltd „buvo stiprybės ramstį visiems tiems, kurie nori pagerinti savo odą ar išspręsti savo odos problemų. Įkurta 2000 metais, ji yra profesionaliai valdoma kvalifikuotais gydytojais ir mitybos specialistais, ir yra viena iš labiausiai patikimų ženklų Čenajus. Jos oda paslaugų svyruoja nuo odos poliravimas, anti-senėjimo gydymo, gilus randas šalinimo, kovos su spuogų gydymas ir teisingumas gydymas.

load...

5. Kaya Odos klinika:

Kaya Odos klinika teigia esąs Mėgaukitės neprilygstamu aptarnavimu visiems Jūsų oda susijusias problemas. Taigi, jei jūs ieškote asmeninį grožio salonų, kad tiktų jūsų poreikius ir piniginę, tai yra puiki vieta jums. Kaya Odos klinika žada galą odos bėdų vienos ir visiems, nepriklausomai nuo amžiaus ir lyties. Jų tyrinėjo procedūros apima: odos glow veido, teisingumo ir DE-pigmentaciją, anti-spuogai ir dėmės gydymas.

6. VVLC:

Įkurta 1989 metais, VVLC yra neabejotinai vienas iš seniausių ir dar patikimiausias būdas gražioje ir spindinčią odą. Geriausias odos priežiūros klinika Chennai & niekur kitur. Jis yra plačiai pripažinta dėl savo gydomojo požiūris į grožio procedūros, ypač siekiant išspręsti odos problemas. Jų gydymas yra atliekamas specializuotų specialistų, kurie apima gydytojų ir kosmetologai. Kai kurie iš jų Kosmetologinės sprendimų yra pigmentaciją ir tan šalinimo procedūros, odos atjauninimas, odos drėkinimą, anti-acne ir anti-senėjimo gydymo.

7. Derme Cure:

Derme Cure yra visiškai odos priežiūros ir kosmetikos klinika, kuriuo siekiama teikti specializuotą odos priežiūros gydymas per aukšto lygio paslaugų ir pažangias technologijas. Ji siūlo išskirtines neinvazinės kosmetikos metodus nugalėti senėjimą, kovoti randus ir dėmes. Įvairios siūlomos klinikoje procedūros apima cheminių žieves, užpildai, Derma volo ir mesotheraphy.

8. Angelai Išplėstinė klinika Private Limited:

Suteikti gražią odą nuo 1990 m Angelai Išplėstinė klinika buvo teikiant sprendimus odos problemų pradininkas. Pradėjo garsaus gydytojo G. Radhika Reddy, tai klinika siekiama suteikti sprendimus dėl gydymo, pavyzdžiui, mikro pigmentacija ir odos atjauninimas forma.

9. Satin Odos Lazeriniai klinikos:

Patvirtintas FDA, satin Odos klinikos siūlo pasaulinės klasės odos gydymo. Jis buvo į kelionę atsikratyti odos klausimais gyventojai nuo 2002 metų ir tvirtina, vertino daugiau nei 30.000 patenkintų klientų. Jie nuolat atnaujinti savo procedūras likti žingsnį į priekį savo konkurentų. Kai kurie iš jų pritaikyti paslaugas apima Obagi mėlyna žievelės spindesio, anti-senėjimo ir odos poliravimo gydymą.

10. Čenajus Odos klinika:

Dr. Renita Rajan kūdikių, The Čenajus Odos klinika, tik sutalpinti į poreikius, susijusius su estetinės ir kosmetikos odos ir plaukų problemas, gydymo lazeriu, ne chirurginio kosmetikos procedūrų, dermatologijos ir gydymas odos ligų. Ji suteikia prieigą prie geriausių ir pažangiausių gydymo odos problemų. Ši odos priežiūros klinika Chennai turi keletą patenkintų klientų, visiems ačiū jų aukštų profesionalumo standartų ir etikos. Jų gydymas, pavyzdžiui, randų korekcija, Botox, mikro-dermabresion, odos klojimas, odos sugriežtinimą, ir nustatymo strijų, remiasi patikrintais klinikinių įrodymų.

Kai Čenajus, tai kaip Chennaites daryti! Aplankykite bet kurį iš šių odos klinikose ir įsimylėti gražus „Jūs“!

load...