Geriausi Nina Ricci kvepalai moterims – mūsų 10 geriausių

Įkurta 1932 metais pateikė Maria Nina Ricci ir jos sūnaus Roberto, Nina Ricci „yra gerai žinoma mados namai, kuriuos gamina keletas populiariausių kvepalų moterims.

Čia yra mano Top 10 Nina Ricci Kvepalai:

1. Capricci Nina Ricci:

Priklausymas gėlių aromatų šeimos, Capricci Nina Ricci buvo pradėta per metus 1960. Jis turi natos bergamotės su turintys vidutinio pastabas tuberozų, rozmarinas, Gardenia, jazminų, rožių ir kvapiųjų kanangų po bazinių pažymi sandalmedžio, Benzoin ir muskusas. Už šio aromato dizaineris Pranciškus Fabron.

2. Les belles De Ricci Liberty Fizz Nina Ricci:

Tai Nina Ricci kvepalai ne tik išvardyti tarp 10 geriausių Nina Ricci kvepalus, bet yra taip pat išvardytos tarp geriausių šviežių ir putojantys kvepalų pasaulyje. Pradėjo 1996 metais, šis aromatas yra visas gaivus kvapai vasarą su šviežumu mėlynių, mėtų, pomidorų lapų, bazilikų ir šviežių apelsinų todėl jis skiriasi nuo visų galimų kitų kvepalų.

load...

3.Le Paradis de Nina Nina Ricci:

Tai buvo „Limited Edition kvepalai kuri buvo pradėta balandžio 1 2010. Ji turi širdies pastabas įstiklintų obuolių, šviesūs medienos, vanilės ir gardenijų. Jei esate miesto princeses, kurie yra saldus pobūdžio ir taip pat nori palikti gundantis įspūdį, tai kvepalai yra tiesiog idealiai tinka Jums.

4.Nina Ricci L’Eau Du Temps:

L’Eau Du Temps Nina Ricci buvo parengtas pavasarį 2007 metais, kuri priklauso šviežių gėlių aromatų šeimai. Jis turi natos gvazdikai, gardenijų, jazminų, ylang ylang, kalendros, juodųjų dabartinių ir tuberozų ir bazinių pažymi, muskuso ir santalo.

5.Nina Ricci „Fleur de Fleurs:

Pradėjo 1982 metais, „Fleur de Fleurs yra gėlių aldehido kvepalai Nina Ricci. Tai yra viena iš seniausių ir geriausiai parduodamų kvepalų pasaulyje. Tai elegantiškas, stilingas ir tinkamas su šviežia lelija-of-the-slėnyje ir Civet niuansų. Viršutinės natos Šio aromato yra aldehidų, citrina, žali pastabas ir magnolija.

load...

6.Nina Ricci Fille r „Ieva:

Fille d ‘Ieva iš Prancūzijos mados namai Nina Ricci buvo pradėta 1956 metais, kuris daro jį vienu iš seniausių kvepalų Nina Ricci. Jis turi ilgalaikį šviežią aromatą, kuris yra geriausias pritraukti mases ir sukurti iconic įspūdį.

7.Farouche Nina Ricci:

Farouche Nina Ricci buvo pradėta 1973 metais, kuri priklauso gėlių kvapų šeimai ir yra geriausiai tinka moterims su elegancija ir pasitikėjimu ir nepriklausomybės. Jis turi Pagrindinės natos gintaro, sandalmedžio, vetiverijos, muskuso ir oakmoss.

8.Nina Ricci Deci dela:

Deci Dela Nina Ricci buvo pradėta 1994 Tai Chypre gėlių aromatas skirtas stilingas ir madinga moterų metų. Už šį itin šviežio aromato nosis yra Jean Guichard. Jis turi bazines natas Cypress, pačulių, sandalmedžio, vanilės ir dervų.

9.Coeur Joie Nina Ricci:

Coeur Joie buvo pradėta 1946 metais Germaine Cellier iš Nina Ricci namuose. Neroli ir bergamotės yra jos natos, kur, kaip violetinė, jazminų, vilkdalgių ir rožių yra kitame-to-Pagrindinės natos.

10.Love Nina Ricci:

Meilės Nina Ricci buvo pradėtas kaip „Red Apple Nina įpėdiniu, kovo 2009 nosį už šio mados ir priklausomybę kvepalai Olivier Cresp kas Renovuotas ir pakeitė Red Apple užrašus į Žalioji Smith obuolių. Tai turi gaivų burnos kvapą pavasario, sakura pridedant subtilus migdolų niuansą į jį.

Tai yra geriausias iš Nina Ricci kvepalai moterims pagal mane! Ar palikti mums komentarą, ir leiskite mums žinoti, jei sutinkate.

load...