Geriausi neperšlampami eyelinerers – mūsų 10 geriausių

Įsivaizduokite, jūs esate į pasimatymą, ieško teisingai proga, dėvėti geriausią suknelę ir batus, ir tik teisę sumą makiažas – braškių lūpų, rožinis skruostų ir dūminis akis. Tada žemyn ateina pilant lietaus ir jūsų makiažas prasideda. Baisu, tiesa? Na, tai nėra kada nors išsipildys. Jūs neturite būti įstrigo tokių gėdingai situacijose nebėra, atsižvelgiant yra daugybė makiažo produktų rinkoje, kuri yra atspari vandeniui ir efektyviai likti ateis, kas gali – lietaus, ašaros, ar prakaitas. Paimkime viršuje dešimt vandeniui akių kontūro ženklų parduotuvėse išvaizdą.

Geriausi Neperšlampami eyeliners

Čia yra 10 geriausių vandeniui Eyeliners laisvų Indijoje.

  1. MAC Liquidlast pieštukas
  2. Bobbi Brown Ilgas Dėvėti gelis Laineris
  3. Maybelline Ilgalaikis dramos gelis Laineris
  4. Lakme Absoliutus gelis Narkomanas pieštukas
  5. Stila Stay All Day Neperšlampami Skystas Laineris
  6. Cukrus Akių Told You Taigi! Neperšlampami Laineris
  7. Revlon COLORSTAY skystus akių kontūro dažus
  8. L’Oreal Paris Telescopic Explosion Laineris
  9. Miesto ėduonis 24 – 7 Neperšlampami skystus akių kontūro dažus
  10. Colorbar Tikslumas Neperšlampami pieštukas

1. MAC Liquidlast Akių kontūrų

Pirkti MAC Liquidlast pieštukas Dėl ₹ 4,009.00 @ www.amazon.in/mac-liquidlast-eyeliner

Tai turtingas juodas skystis akių kontūro, kuri suteikia ne-išsitepti, ilgalaikis ir blizgus poveikį akims. Veltinio galiukas nurodė palengvinti tiksliai linijos piešimo ir pridėti apibrėžimas akis. Turi turėti produktą turėti savo rinkiniu.

load...

Atgal į TOC

2. Bobbi Brown ilgi drabužiai gelis Laineris

Pirkti Bobbi Brown Long Wear želė linijinės ₹ 3,270.34 @ www.amazon.in/bobbi-brown-long-wear-gel-liner

Tai seniai drabužiai gelio įdėklu iki Bobbi Brown buvo apdovanotas „Best Beauty Buys“ apdovanojimą InStyle magazine (2015 m). Tai apdovanojimą simboliškąjį linijinės suteikia skysto linijinės ir lengvai taikymo gelio linijinės tikslumą. Tai prakaito ir atspari drėgmės ir trunka iki 12 valandų.

Atgal į TOC

3. Maybelline Lasting dramos gelis Akių kontūrų

Pirkti Maybelline Ilgalaikis dramos Gel Eyeliner Dėl ₹ 450.00 @ www.amazon.in/maybelline-lasting-drama-gel-eyeliner

load...

Gerai verta Buzz The Maybelline Ilgalaikis dramos gelis pieštukas ateina kartu su lengvai taikymo šepečiu. Šis produktas džiūsta ne greitai, o ne išsitepti lengvai. Efektyviai vandeniui, jis taip pat be alyvos, išsitepti įrodymas, ir trunka iki nuostabų 24 valandas. Be to, tai oftalmologas patikrintas ir saugus kontaktinių lęšių nešiotojams.

Atgal į TOC

4. Lakme Absoliutus gelis Narkomanas pieštukas

Pirkti Lakme Absoliutus želė Addict Eyeliner Dėl ₹ 640,00 @ www.amazon.in/lakme-absolute-gel-addict-eyeliner

Gelis narkomanas įdėklas suteikia intensyvią spalvą tuo pačiu užtikrinant profesionalų apdaila akis. Tai gražiai supakuota mažame puode ir turi ilgą ir elegantišką dangtelį, turinčioje aplikatoriaus šepečiu. Šepetys daro prašymas paprastas ir lengvas. Tai išsitepti įrodymas ir trunka visą dieną be dergimas. Jis puikiai tinka kasdieniniam naudojimui.

Atgal į TOC

5. Stila Stay All Day Neperšlampami skystus akių kontūro dažus

Pirkti Stila Stay All Day Neperšlampami skystus akių kontūro dažus @ www.amazon.in/stila-stay-all-day-waterproof-liquid-eyeliner

Stay All Day Neperšlampami pieštukas yra lengva taikyti ir lieka visą dieną – ir visą naktį, kaip gerai! Tai yra skystis laineris žymėtaisiais-kaip flomasteris formatu, kuris leidžia paraiška be vargo ir slysta sklandžiai be tampymusi ar traukiant odą. Ji greitai džiūsta ir puikiai tinka pradedantiesiems.

Atgal į TOC

6. Cukrus Akių Told You Taigi! Neperšlampami pieštukas

Norite pabrėžti savo akis, kai jūs vėluojate? Ši akių kontūro yra tikrai ketina sutaupyti daug jūsų laiko. Ji suteikia nuostabų šilkinį matinį kad nėra išsitepti ar nulupkite ir lieka įdėti iki 24 val. Sukurti magija tik su vienu insulto šio produkto ir padaryti jūsų akys atrodo oh-taip-žavus!

Atgal į TOC

7. Revlon COLORSTAY Skystas linijinių

Pirkti Revlon COLORSTAY Liquid Liner Dėl ₹ 1,296.00 @ www.amazon.in/revlon-colorstay-liquid-liner

Paryškina jūsų akis grožį su elegancija ir rafinuotumas ryšį su COLORSTAY skysto sluoksniu. Jis suteikia jums ultra plonas įdėklu tikslumą. Taip pat drėkina, nes jos vitaminu E ir Aloe Vera turinį. Tai itin ilgai, o ne išsitepti, tepinėlis, arba dėvėti-off.

Atgal į TOC

8. L’Oreal Paris Telescopic Explosion Laineris

Pirkti L’Oréal Paris Teleskopinis Sprogimo linijinės ₹ 1,221.00 @ www.amazon.in/l’oreal-paris-telescopic-explosion-liner

Tai linijinės yra puikus pridėti dramos akis, kuris trunka visą dieną. Nuožulnus, kampu flomasteris skirtas tikslios taikymo. Jis slysta sklandžiai vokų. Tai išsitepti įrodymas ir trunka iki 16 valandų neišsitepant arba susiglamžymo.

Atgal į TOC

9. Miesto ėduonis 24 – 7 Neperšlampami skystus akių kontūro dažus

Kaip rodo pats pavadinimas, tai yra 24 valandų ilgai išlikti atsparus vandeniui akių kontūro. Itin gerai trumpas patarimas šepečiu puikiai sukurti sparnuotas akių išvaizdą. Aplikatorius šepetys taip pat leidžia lengvai kontroliuoti smūgių taikymo metu. Tai labai pigmentuota ir suteikia matinį.

Atgal į TOC

10. Colorbar Tikslumas Neperšlampami pieštukas

Pirkti Colorbar Precision Waterproof Eyeliner Dėl ₹ 350.00 @ www.amazon.in/colorbar-precision-waterproof-eyeliner

Colorbar Tikslumas Neperšlampami pieštukas yra tiesiog plaukioja lentynų – tai, kad geras! Akių kontūro yra trijų pagrindinių atspalvių – juoda, ruda ir mėlyna. Tai ilgalaikis ir atsparus vandeniui, o ne sluoksniuoti, išsitepti, arba nusilupti. Aukštos raiškos flomasteris aplikatorius leidžia paraiška super lengva, o vienas insultas yra pakankamai, kad akys apibrėžtos.

Atgal į TOC

Taigi tai buvo mūsų viršų kirtikliai už Eyeliners, kad būtų, kad jūsų akys atrodo daugiau raižyti ir apibrėžti. Ko lauki? Duok jiems kulka ir leiskite mums žinoti, kuris iš uždirbo savo lojalumą komentarus skyriuje žemiau!

load...