Geriausi Metallic nagų lenkų atspalviai – mūsų 10 geriausių

Iš visų skirtingų tipų nagų blizginimo bombarduoti grožio areną šiandien, metalo blizginimo yra labiausiai populiarus. Yra kažkas labai įdomi apie atsižvelgdamas jūsų nagai nudažyti atspalvių, primenančius metalų ar net reguliariai spalvas, kai suteikta metalo apdaila. Geriausios iš visko, jie yra lengvai prieinami.

Taigi čia yra keletas tikrai gerų metalo nagų lako spalvų, kad jūs tiesiog negali atsispirti įtraukti į savo kolekciją kolekcija.

Geriausi Metalinės nagų lako spalvos:

1. LA spalvos žalsvai Metalinės:

Jei ryškios spalvos yra jūsų dalykas, jūs negalite praleisti šį vieną. Kryklė Metalinės yra upės vingis kryklė į metalo folijos apdaila su maža shimmers į jį. Graži spalva dėvėti, jei jūs ketinate išleisti savo vasarą paplūdimyje. Reikalingi du sluoksnius ir yra laikomas vienu iš geriausių metalo nagų lako spalvų, kad yra čia pasilikti.

2. Deborah Lippman grandininė reakcija:

load...

Vienintelis reakcija jūs ketinate gauti šį vieną WOW. Grandininė reakcija yra metalinis žalia lako su rausvu, aukso ir raudonos shimmers. Tai vienas išskirtinis spalvos su labai reta Combo shimmers. Reikalingas dviem sluoksniais.

3. LA Spalvos Violetinė:

Vampy atspalvį su skirtumas !! Violetinė yra puikus tamsiai metalo violetinė supakuota su mėlynos ir rožinės spalvos shimmers. Reikalingas tris sluoksnius.

4. „Chanel Peridot:

Tai vienas turi būti visiems mėgstamiausia partijos. Jis kilęs iš Chanel sumažėjimas surinkimo vadinamų iliuzijų d’Ombre de Chanel. Peridot yra gražus vienspalvis metalo bronzos aukso, kad pereinama prie žalios ir geltonos spalvos. Reikalingas dviem sluoksniais.

load...

5. Zoya Kimber:

Šis grožis ateina iš Zoya vasaros Surf Kolekcija. Kimber yra rausvai – rožinė metalo spalva su aukso mirguliavimas į jį. Aš myliu šį atspalvį į gabalus. Tobulas Lenkų pridėti šiek tiek Girly įdomus vasaromis. Reikalingas dviem sluoksniais.

6. Orly folija FX:

Jei jums patinka metalo blizginimo, turite turėti bent vieną sidabro lenkiškai. Ir tai yra puikus už jį. Folija fx yra metalinis sidabro folijos apdaila su daug plonos sidabro mirguliavimas į jį. Atspalvis yra tikrai šviesus ir blizga. Reikalingas dviem sluoksniais.

7. Kinija Glazūra Nėra Paprastas Jane:

Nėra Paprastas Jane, tai vienas. Tai metalinis duetas-chromo, kad perkelia iš violetinės į vario ar net rožinės. Aš niekada nežinojo, violetinė ir vario Combo galėtų dirbti, bet tai viena yra stulbinantis. Reikalingas tris sluoksnius.

8. Revlon Gold Monetų:

Auksinis Lenkų tinka Diva !! Auksinė moneta yra gražus nuobodu aukso Lenkijos į folijos apdaila ir apkrovų aukso, sidabro ir bronzos mirguliavimas tiek. Metalinė apdaila tai yra labai stiprus. Nepamirškite apsidrausti nuo saulės dėvint tai. Reikalingas dviem sluoksniais.

9. OPI Tiesiog Smashing:

Tiesiog Smashing yra metalinis kalkių žalia spalva su smulkiais shimmers į jį. Tai vienas iš jų „Grand Slam“ kolekcijos. Dabar, kai vasara čia, laikas, dažų jūsų skaitmenis šių spalvų. Reikalingas dviem sluoksniais.

10. NYX Auksas:

Pavadinimas yra šiek tiek klaidinantis, bet spalva yra spalvingas. Auksas yra ryškiai metalinio vario su daug vario mirguliavimas į jį. Tai beveik atrodo taip, tarsi tai švytinti. Reikalingas dviem sluoksniais.

Tikiuosi, kad šis straipsnis apie metalo nagų blizginimo padeda jums pasirinkti spalvas, kad jums patinka puikuotis.

Vaizdas šaltinis: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

load...