Geriausi lakme purūs – mūsų 10 geriausių

Blusher naudojamas pabrėžti skruostų. Jie yra įvairių atspalvių vieną iš labiausiai žinomų prekės ženklų Indijoje – Lakme. Lakme Blushers yra aukštos kokybės ingredientų, kurie leidžia puikuotis patrauklias skruostus; pabrėžti savo geriausias savybes, yra vandens įrodymas, ilgalaikis ir chemijos – nemokamai.

Sąrašo: Populiariausi Lakme skaistalai

Čia yra top 10 Lakme paraudimui.

1. Lakme Absoliutus Kepta Blush- Naktį Sparkle:

Pirkti Lakme Absoliutus Kepta Skaistalai @ www.amazon.in/lakme-absolute-baked-blush

load...

Tai yra mirguliavimas ir slyvų rožinės spalvos. Tai geriausias Blusher kad galite tiktų tamsus kailis nuluptas grožį. Jis ateina į lengvos, apvalios keptuvę su plieno apdaila ratlankio ir plastiko dangteliu. Tekstūra yra minkšta ir lygūs; jis susilieja labai lengvai be getting kreidos arba miltelių pavidalo. Pigmentacija yra vidutinis ir jis gali būti naudojamas tiek sausuoju ir šlapiuoju forma, su ištvermės 4 – 5 valandas.

2. Lakme „Pure Rouge Blusher -‘Rose Crush ‘:

Pirkti Lakme Pure Rouge skaistalus Dėl ₹ 428,00 @ www.amazon.in/lakme-pure-rouge-blusher

Tai skaistalai yra iš miltelių pavidalo, kuris siūlo matiniu žemiškas, rožinė rožinis švytėjimas, kuris tinka visų Indijos odos tonus. Jis ateina į stačiakampį kaštoninės langelį ir yra milteliai, šilkiniai ir minkšti matinis tekstūros. Skaistalai yra lengva taikyti ir gerai dera lengvai taikymo. Ji taip pat ateina su labai geros pigmentacijos. Jis lieka ilgą laiką ant veido, netoli apie 5 – 6 valandų ir tinka normalu riebiai odai. Tai taip pat nereiškia, kad bet breakouts nei ji patamsinti veido su laiku.

3. Lakme 9 5 Pure Rouge Blusher- Ginger siurprizas:

Pirkti Lakme Pure Rouge „skaistalus Ginger staigmena ₹ 450.00 @ www.amazon.in/lakme-pure-rouge-blusher-ginger-surprise

Šio skaistalai spalva yra matinė Taupe, kad suteikia jums saulės pabučiuoti spindesį. Jis ateina į gryno štampuoto miltelių pavidalo, kuris yra absoliutus ir lengvas lengvai taikymo. Tai gražiai pigmentuota ir suteikia gerą aprėptį. Tai išryškina skruostus obuolių ir suteikia šiltą spindesį jūsų veido. Lakme 9 to 5 „Pure Rouge“ skaistalus taip pat yra 3 atspalvių – Peach Affair, Rose Crush ir imbiero staigmena.

load...

4. Lakme Absoliutus Skruostų chromatines Keptos skaistalai dienos paraudimui:

Pirkti Lakme Absoliutus Skruostų chromatines paraudimui @ www.amazon.in/lakme-absolute-cheek-chromatic-blushes

Tai yra milteliai skaistalai, kuri buvo kepama ant Italijos terakotos plytelių ir yra simondsijų aliejaus ir antioksidantas vitaminas E pridėti papildomą švytėjimą. Tai gali būti taikomas sausas balniškumas poveikis arba šlapias dėl ilgalaikis dramatišką išvaizdą. Tai bekvapis ir ateina apvalios pakuotės langelį, kuriame yra miltelių su minkšta, sklandžiai tekstūros. Tai suteikia gerą sumą spalvos skruostus ir mišiniai lengvai. Jis turi gerą ištvermės apie 10 valandų ir turi gražią pigmentaciją. Jis geriausiai tinka vidutinio odos tonai.

5. Lakme Grynas Ružas Blusher- Medus puokštė:

Tai yra grynas štampuoto milteliai Blusher kuri daro vien ir lengvas taikymas išryškinti skruostus obuolių ir pridėti šiek tiek šiltą spindesį. Medus puokštė yra nuostabi rusvai atspalvis, kad mišiniai puikiai dera su visų tipų odai. Tai tekstūros glotnus ir yra bauda mirguliavimas daleles, kurios mišinys lengvai ir pasiūlyti tinkamą pigmentaciją. Jis turi ištvermės iš 2 – 3 valandas.

6. Lakme Žemės Rose Blush trio:

Lakme Žemės Rose Blush trio yra 3 spalvų skaistalai Su persikas-koralų, gelsvai ruda-smėlio spalvos ir gilaus Mocha / žemiškas rudos, kad papildytų vienas kitą atspalvių. Tai skaistalai neturi jokios blizgučiai ar mirguliuoti, bet suteikia atlasinis / Apšvietimo ledinis apdaila. Visos spalvos gali būti naudojami atskirai ant skruostų ar kitaip. Žemiškas rudos atspalvis gali būti naudojamas kaip įdegiu. Tai bekvapis, alergija, nemokama ir nesukelia jokių pertraukos outs.

7. Lakme Fantazija kolekcija Skruostų Atlikėjas:

Tai yra 2 atspalviai – Bučinys iš Rose ir persikų skaistalai. Jie gali būti taikomi tiesiogiai ant skruostų ir spinduliavimo natūralios spalvos. Jis lieka ant odos per 4 ar 5 valandas ir yra bekvapis. Tai mišiniai labai lengvai perteikti rasotas išvaizdą į odą.

8. Lakme „Forever žydėti:

Lakme „Forever žydėti skaistalus yra putėsiai skaistalai, kad nėra jokios aukso mirguliavimas. Skaistalai yra šviesiai rausvos spalvos, bet pigmentuota. Tai turi sklandžiai tekstūros ir ateina su gera ištvermės.

9. Lakme naujo gryno Švytėjimas skaistalus:

Jis yra atsparus vandeniui ir vienareikšmiškai suformuluoti už spindesio ir nuostabią išvaizdą. Tai galima atspalvių, pavyzdžiui, Rose, Mūrinis, koralai, Terakotos, Ritu Beri D, Ritu Beri N. Skaistalai turi permatomą pakuotę su minkštu šepečiu ir milteliai yra koralų rožinė spalvos, ir labai pigmentuota. Ji tiktų labiausiai Indijos odos tonus, yra lengvai sulenkiamas ir turintys ištvermės 3 valandas

10. Lakme Absoliutus Kepta Blush- Naktį Sheen:

Pirkti Lakme Absoliutus Kepta Skaistalai @ www.amazon.in/lakme-absolute-baked-blush

Skaistalai yra ne per minkštas ar ne per sunku tekstūros. Tai atspalvis yra natūralus švelnus persikas-rožinė su švelniu mirguliavimas. Jis jaučiasi minkšta ir puikiai dera, ateina su gera ištvermės. Tai gali likti švieži iki keturių valandų. Jis gražiai pigmentuotas be kreidos ar sunku.

Ar turite bet kurį iš šių Lakme paraudimui? Ar šaudyti mums komentarą. Viešnagės spalvingas!

load...