Geriausi karamelinio atspalvio plaukų spalvos – mūsų 10 geriausių pasirinkimų

Anksčiau tai buvo sunku spalva su Grays arba pakeisti savo plaukų spalvą, nes variantų buvo ribotas ir rezultatas nepatenkinamas. Tačiau, tai buvo praeityje, kaip ir dabar jūs turite pasirinkimo įvairovė pasirinkti iš, ir rezultatai yra tikrai išskirtinis. Plaukų spalvos ir atspalviai šiandien yra įvairus, nuo tikrosios raudonos iki violetinės ir kelių atspalvių rudi, blondinės ir rožinės.

Indijos rinka šiandien yra daug ženklų rinkodara plaukų spalvas, o kiekvienas prekės ženklas turi įvairių atspalvių rinktis. Jei jūs ieškote karamelinių atspalvių plaukų spalvą, toliau išvardytų keletas ženklai atspalvių arti karamelės, kad jūsų darbas paprastas ir greitas.

Geriausi Karamelė Plaukų spalvos

Leiskite mums turėti geriausių prekinių ženklų, siūlančių karamelė Plaukų spalva atspalvių žvilgsnis.

1. „L’Oreal Excellence Creme – Auksinis Karamelė Šešėlis Nr 4.3:

„L’Oreal“ yra gerai žinomas prekinis ženklas savo platų plaukų produktus nuo šampūnų iki įvairaus asortimento plaukų spalvos tinka visų tipų plaukams. Tai karamelė plaukų spalva iš „L’Oreal“ suteikia jums labai turtingą ir atrodo natūraliai ir yra ilgalaikis.

load...

TNS 559

2. Garnier Nutrisse – Šešėlis # 535 Vidutinis Aukso Raudonmedžio Ruda (šokolado karamelės):

Nors nėra labai brangūs, ką daro Garnier geras pasirinkimas karamelės atspalvio yra tai, kad jis pagerina plaukų tekstūrą, net jei spalvų nuplauna. Jis yra pagamintas iš natūralių ingredientų, kurie neturi pakenkti jūsų plaukai bet kokiu būdu.

TNS 155

3. Revlon Colorsilk Luminista – Šešėlis Nr 165 Šviesiai Karamelė Ruda:

Revlon Colorsilk tinka tiems, su tamsiais plaukais, kuri yra paprastai sunku spalvą. Šis produktas suteikia norimą rezultatą ir prideda blizgesį dažytiems plaukams.

TNS 400

load...

4. Streax Plaukų spalva – Šešėlis No.5.4 Vario Šviesiai ruda:

Streax yra lengva naudoti ir Graikinių riešutų aliejus turinys ji suteikia gražią blizgesį į savo naujai dažytiems plaukams. Vario Šviesiai ruda atspalvis suteikia raminančią karamelės spalvą į plaukus, kuri atrodo labai madinga.

TNS 120

5. „Wella Kolestint – Šešėlis 5 – 0, Vidutinis Ruda:

„Wella“ yra gerai žinomas prekinis ženklas savo nuostabų plaukų spalva diapazone. Šie plaukų spalvos taip pat ilgiau, lyginant su kitais prekių ženklais. Medium Brown atspalvis yra labai arti tamsiai karamelės atspalvio. Tokio karamelės plaukų spalva produkto privalumas yra tai, kad galima maišyti su kitais atspalviais iš Wella gauti lengvesni tonas.

TNS 489

6. Matrica stebuklas Ruda:

Wonder Ruda atspalvis nuo Matrica yra tamsiausias karamelės atspalvių tarp visų. Tai atspalvis trunka ilgai ir produkto kokybė yra tiesiog nuostabi. Tai taip pat lengva taikyti ir išlaikyti. Tiems, kurie turi žilus plaukus, tai yra teisingas pasirinkimas.

215 INR

7. Naturtint Nuolatinė Plaukų spalva – Šešėlis 6G Tamsiai Aukso Šviesiaplaukis:

Naturtint turi 28 skirtingų atspalvių pasirinkti ir galima maišyti tarpusavyje, A atspalvių naujumo. Tamsiai Aukso Šviesiaplaukis turi nuostabų rezultatus tiems, kurie ieško atspalvių karamelės. Nors šiek tiek brangiau, šios spalvos yra nuolatinio pobūdžio.

TNS 2326

 

8. Adore Tonējoša Plaukų spalva – # 104 Sienna Brown:

Adore suteikia blizgų rudos spalvos į plaukus. Pakuotė yra labai patogu ir paprasta naudoti. Pagrindinis veiksnys, kuris daro Adore dar patrauklesnis yra tai, kad jis nėra labai brangus ir todėl, kad jos pusiau nuolatinio pobūdžio, vienas neturi taikyti jai kartą ir vėl.

TNS 1391

9. Shahnaz Husain Colorveda Natūralus Plaukų spalva:

Labai populiarus Indijoje, plaukų spalva svyruoja nuo Shahnaz Husain naudoja maksimalų skaičių natūralių ingredientų. Tai labai lengva taikyti ir gali būti pakartotinai naudojamas dažnai, kiek natūralių ingredientų, neturi pažeisti plaukai Skirtingai nuo kitų cheminių pagrindu plaukų spalvos.

TNS 1050

10. Godrej Ekspertas Creme Plaukų spalva – Natūralus Ruda:

Ši plaukų spalva nuo Godrej namuose yra pigiausias plaukų spalva prieinama rinkoje. Tai vienas iš naujausių produktų ir tapo labai populiarus dėl to, kad jos rezultatus kokybę. Tai lengva taikyti ir labai kišenėje draugiškas.

TNS 30

Plaukų spalvos yra įvairių atspalvių ir rūšių. Svarbu žinoti, spalvas, kad atitiktų jūsų odos tonas geriausias ir tada eksperimentuoti su naujų atspalvių. Be to, būtina atlikti lopo mėginys ir būti tikri, kad šešėlyje tuo atveju, jei naudojate pusiau nuolatines arba nuolatinis plaukų spalvas.

load...