Geriausi Kanji tatuiruočių dizainai – mūsų 10 geriausių

Kanji yra įdomus būdas rašyti savo vardą į japonų stiliaus. Tai paprastai neturi atpažįstamą prasmę. Pasirinkus teisingą ženklą turintis tinkamą prasmę yra labai svarbus Kanji stiliaus. Šios tatuiruotės yra mistinis ir atrodo apsvaiginimo. Tatuiruotė ekspertai visame pasaulyje naudoja „kanji kalbą padaryti gražaus dizaino ir meno kūrinius. Jie juk tarp paklausiausių šių dienų!

Geriausias kandži Tatuiruotės pramoniniam dizainui

1. Imaginacin Kanji tatuiruotės:

Spalvingas Kanji tatuiruotės lydimi kitų akių gaudyti dizaino yra puiki idėja. Būdamas spalvinga jie lengvai priimtina daugeliui. Nors žodis parašytas nesupranta, jos spalvingas kūrinys tampa patrauklesnis.

2. Senos Kanji tatuiruotės:

Domina senų dizaino? Senos Kanji dizaino tapo labai garsus šių dienų. Šios tatuiruotės yra lengvai suprantama ir dėvėti daug tatuiruočių mėgėjams.

3. Sudėtingos Kanji tatuiruotės:

Ar meile su dideliais Ypač didelis tatuiruočių? Šie Kanji tatuiruotės japoniškų žodžių ir didelių dizaino, kurios pagerins Jūsų tatuiruotė atrodo didesni ir patrauklus. Šios tatuiruotės paprastai yra pagaminti ne iš savo kūno ar rankų nugaros.

load...

4. Paprasta Kanji tatuiruotė:

Noriu paprastų ir mažų tatuiruotes? Paprasta vieną raidę Kanji tatuiruotės taip pat tapo labai garsus. Šie maži raidės pasakyti daug apie savo asmenybę, požiūrį, nuotaiką ir poreikį. Tai paprastai yra pagaminti ne jūsų kaklo ar kitų privačių teritorijų nugaros.

5. Meilė Kanji tatuiruotės:

Kanji tatuiruotės, kurių sudėtyje yra japoniškų žodžių – „Meilė“ taip pat yra labai garsus tarp paauglių. Šios tatuiruotės lydi su kitais įtaigus dizainų, kurie gali būti susiję su mylėti.

6. Flowery Kanji tatuiruotės:

Mėgsta gėlėtas tatuiruotes? Kanji žodžiai lydi gėlės, šakos ir lapai yra labai graži idėja pritraukti žmones. Šios tatuiruotės yra labai ryškus ir garsi tarp daugelio tatuiruotė mėgėjams.

7. Simbolinės Kanji tatuiruotės:

Simbolinės Kanji tatuiruotės niekada bloga idėja. Šios tatuiruotės sudaro angliškų žodžių, tokių kaip laimė, meilė, muzika, būgno, sąžiningumas, protingas, tėvas, motina, nuodų, ačiū, kraujo ir viduriai, beprotis ir daug daugiau skaičių. Tai yra geriausias būdas išreikšti emocijas, tačiau atminkite, kad tai yra nuolatinio pobūdžio ir visada liks taip, kaip jie yra.

8. Kanji tatuiruotės su gamta elementai:

Berniukai ir mergaitės vis Kanji žodžius įrašytas į liepsnos dizainas ar ugnikalnio dizainas. Šie tatuiruotė dizainas yra daug kanji ir gamtos elementų derinys. Šie projektai yra verta žiūrėti ir gražūs.

load...

9. Kanji dizaino, rodantys įsipareigojimą ir žada:

Kandži dizaino rodo įsipareigojimą ir pažadai tarp dviejų įsimylėjėlių yra graži idėja. Tai yra puikus būdas paaiškinti savo meilę savo partneriui, ir net atitinka jūsų noras pasidaryti tatuiruotę. Tiek jūs, tiek ir jūsų meilužis galite gauti Kanji tatuiruotės atspausdintas kuris pasakoja kažką apie jūsų santykius.

10. Kaligrafijos kandži:

Ar susižavėjimas kaligrafijos? Kandži projektuoja kartu su kaligrafija yra geriausias derinys. Šie projektai turi daug kantrybės. Dizaineriai duoti kaligrafijos teptuku smūgių ir net vaidina svarbų vaidmenį įkvepiantis jums.

Rasti dizaino Tatuiruočių visiems įvairovė su daugiau nei 8000 Tattoo vaizdų.

Vaizdas šaltinis: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

load...