Geriausi Issey Miyake kvepalai moterims – mūsų 7 geriausi

Issey Miyake yra japonų mados dizaineris žinomas dėl savo priemonės- varomas drabužių dizaino, parodų ir kvapų. 1970 jis įkūrė Miyake Design Studio, bet vis dėlto pradėjo savo pirmąjį aromatą 1992, šviesos vandens-gėlių L’eaud’Issey moterims. Šis straipsnis nurodo, jums geriausių 7 Issey Miyake kvepalų moterims sąrašą.

Issey Miyake kvepalai moterims – Į viršų 7

Čia yra iš geriausių Issey Miyake kvepalų iš savo studijoje sąrašas!

1. „L’Eau d’Issey:

„L’Eau D’Issey yra unikalus kvepalai su gėlių ir sumedėjusių tonų derinys. Tai sudėtingas aromatas, kuris yra sudarytas iš gėlių kvapų frezijų, lotoso, gvazdikai, Cyclamen ir baltos lelijos.

2. „L’Eau d’IsseyFlorale:

load...

„L’Eau D’Issey Florale, Issey Miyake kvepalų moterims, siejamas su gėlių aromatų šeimai! Tai yra grynas ir tikras išraiška gėlių, kuri turi aukščiausios pastabas atidaryta rožių, minkšta rasos ir putojančio mandarinų su bazinių pažymi, giliai muskuso ir oranžinės gėlės.

3. Kvapas:

Įkvėptas Japonijos kalnuose, kvapas nuo Issey Miyake namuose yra paprastas ir minimalistinis su aiškia aromatas. Šis gražus ir skaidrus kvepalai turi stiprią niuansą iš hiacintas, jazminų ir kedrų. Šio kvepalų kūrėjas yra Daphne Bugey.

4. Absolue:

Absolue yra pagal Issey Miyake, kuriame yra šviečiančios sąskambius su lakuotais grynumo kvepalų. Šio aromato širdis naktinio žydi jazminų, kuris daro tai kvepalų itin egzotiška ir patrauklus. Jis turi bazines vanilės ir tauriųjų medienos.

5. Klostės susisiekti:

load...

Klostės Prašome yra naujas Issey Miyake kvepalų, kurie semiasi įkvėpimo iš prekės ženklo žinomiausio linijos drabužių: klostės prašome – tai linksmas, džiaugsmingas ir ryžtingai šiuolaikinės mados. Aromatas yra skirtas būti lengvas nerūpestingą, energingi ir spalvinga. Klostės Prašome yra kvietimas smagiai; už optimistiškai, dinamiško ir išeinančio moteris. Tai šviesos, džiaugsmo, gėlių puokštė turi priklausomybę Pagrindinės natos derinant vanilės sluoksniuotos per energingas sumedėjusių pastabose saldumą. Ji turi savitą aromatą su apčiuopiamas, gaubiančio moteriškumo.

6. L’Eau D’Issey Summer:

Vasara yra gaivus aromatas, kuris yra idealus derinys juodųjų serbentų, žalių lapų, apelsinų žiedų, lelijų-of-the-slėnyje, bijūnų ir rožių kartu su miškinis Pagrindinės natos. Jis stiprina vaisiniu elementai mandarinų su šalavijas, gintaras, kardamono sėklos, vetiverijų ir iodites derinys. Tai aromatas suteikia puikią ir ilgalaikę aromatas už mieste naktį. Kvepalai veikia kaip įdomų dalį savo vakaro ansamblį, kad būtų galima pagerinti savo asmeninį stilių su kvepalų kaip intriguojantį kaip ir jūs.

7. L`Eau d`Issey atspindžiai In A Drop:

Atspindys nuo Issey Miyake namuose buvo įkvėptas vandens lašą, kuris sėdi ant gėlių žiedlapių, kai jis sustoja lyja, lašas šviečia tarsi krištolas ir švenčia natūralu šviežumas. Tai kvepalai yra labai šviesus ir susidedantis iš šiltų susitarimų muskuso, medienos kartu su kai vandens akordais. Jis rekomenduojamas kasdieniam dėvėjimui.

Ar šis sąrašas yra gana viliojanti ir jūs negalite laukti, kad pasirinkti vieną iš jų? Taigi, tiesiog eikite pasiimti geriausius prieinamus fragrancing Issey Miyake kvepalų moterims. Pasidalinkite savo mintimis su mumis.

load...