Geriausi dietologai Čenajame – mūsų 10 geriausiųjų pasirinkimų

„Valgyk sveikai, gyventi sveikai“ tapo šiandienos sveikatos sąmoningas gyventojų mantrą. Kiekvienas trokšta turėti tobulas, sveiką, tinka ir energingą kūną. Ši svajonė gali būti materializuota tik po sveiką gyvenimo būdą ir subalansuotą mitybos racioną. Su šio suvokimo įsibėgėja, žmonės visame pasaulyje kreipiasi į mitybos efektyviam orientavimo ir konsultavimo padėti jiems pasiekti savo sveikatos ir fitneso tikslus.

Kai labai garsus mitybos Čenajus yra apibrėžtos čia.

Mitybos Čenajus

1. Dr Deepa Agarwal:

Ji yra klinikinis Dietologė praktikuojančių institute Nutukimo gydymas Apollo ligoninėse, Čenajus. Ji suteikia optimalų medicinos mitybos terapija yra ligų, kurios turi įtakos žmonių iš visų visuomenės sluoksnių masyvo. Ji taip pat dalyvauja labdaros darbus, pavyzdžiui, vykdant bendruomenės seminarus, siekiant padėti žmonėms suprasti sveikos ir dešinėje mitybos svarbą visose amžiaus grupėse.

Adresas: Bariatric institutas, Apollo Ligoninės, 21 Greams Lane, Čenajus 600.006 

load...

Telefonas: +91 7299952999

2. Dr Dharini Krishnan: 

Vienas iš geriausiai žinomų dietologo ir dietologu Chennai, Dr.Krishnan yra kilęs dėl savo mitybos gydymo gydant ligą ir užtikrinti bendrą tinkamumą ir gerovė. Su savo puikia dietos konsultavimo ir jos dietą programinės įrangos Digest, tai panele jau išgraviruotas savo ženklą mitybos ir sveikatos arenoje per metus.

Adresas: Laksha Ligoninės, 15, PS Sivasamy Salai, Mylapore, Čenajus – 600 004.

Telefonas: +91 9282131040

3. P. Ryan Fernando:

load...

Tai labai garsus įžymybių sporto dietologu yra vienas iš įkūrėjų ir vyriausiasis Dietologė tuo mitybos klinikos grandinės – Qua mitybos. Ryan su savo komanda skirta mitybos specialistų, suteikia geriausią mitybos sprendimus ir strategijas, visų amžiaus grupių žmonės statybai tinka ir baudos kūną.

Adresas: Tr Mityba, Nr 265, 3 aukštas, TTK Kelių, Alwarpet, Čenajus – 600.018

Telefonas: + 91 9551630000

4. Dr S. Vidžaja:

Su savo neprilygstamą patirtį fizioterapija, dietos ir mitybos ir sporto medicinos daktaras Vidžaja yra gydant nugaros ir kaklo skausmas ir artritas per sveiką mitybą ir vykdyti specialistas. Ji pasveiko ir konservuota didžiulį sąrašą žmonių ir juos mokė valgyti sveikas ir gyvas sveikas, siekiant užtikrinti bendrą gerovę svarbą.

Adresas: Vidžaja Fizioterapija klinika, # 53 Nauja Nr 125, Medavakkam Tankas Kelių, Kilpauk, Čenajus

Telefonas: +91 44 26401214

5. Dr El Shanmugam:

Ji yra dietologu, akupunktury ir alternatyvi medicina specialistas. Dr.Shanmugam, su savo gamtos ir holistinio požiūrio, skatina bendrą sveikatą ir gerovę individui per savo mitybos strategijų ir planų.

Adresas: 6-oji jausmas ligoninė, 34, 3. Kryžius, 3. Pagrindinė, Kannan Nagar, Madipakkam, Čenajus

6. Dr Kripa Susan Verghese:

Dr Verghese mano, kad sveika mityba, tinkamas naudojimosi tvarką ir apskritai gerovei yra geros sveikatos ir fitneso pagrindas. Ji pasisako principą ar valgyti teisę ir gyvenimo teisę, kaip mantra būnantiems tinka ir gerai esant bet kokio amžiaus. Jos dieta terapija ir mitybos konsultacijos padėjo daug žmonių pasiekti savo sveikatos ir fitneso tikslus.

Adresas: Tr Mityba, Nr 265, 3 aukštas, TTK Kelių, Alwarpet, Čenajus – 600.018

Telefonas: + 91 9551630000

7. Dr Shail Yadav:

Dr Yadavas, jos mitybos karjerą 5 metų, dirbo aukščiausios klasės medicinos centruose ir ligoninėse, pavyzdžiui, punktus ligoninėje, Gurgaon. Šis klinikinis Dietologė tiki terapijos, medicininės ir holistinis mitybos koncepcija, kuri bettered sveikatą ir gyvenimą daugelis žmonių.

Adresas: Begalybė Dieta klinika, C – 410, Mantri sinergija, Padur, Senos Mahabalipuram kelių, Čenajus, Čenajus

8. Dr Suhasini Vishwanathan:

Tai pediatrijos Dietologė specializuojasi vaikų ir vaikų mitybą. Ji gydo vaikus su specialiais ligomis, kaip vėžys, autizmas, ir tt, suteikiant jiems efektyvių mitybos sprendimų, skatinti jų bendrą sveikatą ir gerovę.

Adresas: Tr Mityba, Nr 265, 3 aukštas, TTK Kelių, Alwarpet, Čenajus – 600.018

Telefonas: + 91 9551630000

9. Dr Saroja Raghavan:

HOD ir vyresnysis vadybininkas-Dietologija ir mitybos tuo Dr Mohan anketa Diabetas specialybės centras, dr Raghavan yra vienas iš labiausiai patyrusių ir geriausių dietologu Čenajus. Ji pristato teisingus mitybos ir mitybos sprendimus savo pacientų ir padeda jiems valgyti teisę ir gyventi sveikai taip atlikti savo sveikatos ir fitneso tikslus efektyviai.

Adresas: Dr. Mohan anketa Diabetas specialybių centras, 6B, Conran Smithas Kelių, Gopalapuram, Čenajus, Netoli Sathyam teatro, Chennai

10. Dr Shona Prabhu:

Ji yra aukštos kvalifikacijos sporto dietologu, kuris dirba su skirtingų sportininkų iš įvairių sporto šakos. Jos nesuderinta patirtis mitybos ir dietologijos srityje padėjo jai suteikti efektyvius mitybos ir fitneso sprendimai į daugelį skatinti jų sveikatos ir fitneso tikslus.

Adresas: Tr Mityba, Nr 265, 3 aukštas, TTK Kelių, Alwarpet, Čenajus – 600.018

Telefonas: + 91 9551630000

Dabar viskas, ko jums reikia padaryti, tai priimti paskyrimą!

load...