Geriausi Baby Lotion – mūsų 8 geriausi

Kūdikių losjonai naudojami išlaikyti kūdikio odą drėkina ir minkštas. Kaip mama mano dviejų berniukų, aš bent 3 – 4 rūšių losjonų kol aš nulis į ką juos tinka labiausiai. Su tiek daug kūdikių ženklų Indijoje atėjimas, jis tampa sunku pasirinkti geriausią jūsų mažyliui. Taigi visiems jums mama ir tikisi mama, čia yra iš geriausių kūdikių losjonai turimų Indijoje sąrašas.

Kūdikių Kremai ir losjonai

1. Johnsons Baby losjonas:

Indijos rinkoje nuo neatmenamų laikų, tai yra vienas prekinis ženklas, kad dauguma tėvų pasitikėti. Tai buvo rinkoje tiek daug metų! Originalus Johnson Baby losjonas palieka savo kūdikį kvapo šviežia visą dieną. Jis greitai įsigeria į odą ir apsaugo jūsų kūdikio odą nuo išdžiūvimo. Šis itin švelnus kūdikio losjonas saugo Jūsų kūdikio odą elastinga ir pamaitinta. Greitai sugeria, ne riebios formulė su turtinga minkštinamųjų palieka jūsų kūdikio oda švelni ir minkšta. Šis kūdikis losjonas yra hipoalerginė ir dermatologas-išbandyta.

2. Mothercare – Viskas ką mes žinome Baby losjonas:

Dauguma Mothercare produktų yra natūralių ekstraktų, įskaitant alyvuogių aliejaus, kuris yra žinomas, kad būtų gamtos galutinis drėkintuvai ir ramunėlių, kuris turi puikias raminančių savybių. Mothercare diapazonas yra hipoalergicznych, dermatologiškai patikrintas ir pakankamai švelnus jūsų naujagimiui.

3. Grubus Menas Ekologiški Kūdikių losjonas:

Šis kūdikis losjonas yra supakuota su viskuo organinės gėrio. Tai yra šiek tiek storesnis drėkintuvai kad puikiai tinka žiemos. Jei jūsų kūdikis turi sausą odą, galite pabandyti naudoti šį ištisus metus. Tai drėkiklis yra puikus aromatas, kuris ramina ir ramina. Premija yra, kad mano berniukai mėgsta šį vieną!

load...

4. Johnsons Bedtime losjonas:

Tai kūdikis losjonas pagamintas išimtinai naktų, kad jūsų kūdikis miega gerai. Johnson Baby Bedtime losjonas yra suformuluota su Naturalcalm esencijos ir specialiu mišiniu, kad spaudai raminantis aromatas, duoti savo kūdikiui prekės naktys poilsio.

5. Himalajų Kūdikių losjonas:

Šis kūdikis losjonas yra supakuota su alyvuogių aliejumi, kad yra žinoma, kad suminkštinti odą ir Yastimadhu ir užmiesčio Dedešvą gerumą, Amžius papasakojo ir laikas išbandyti ingredientų, kurie ramina kūdikio švelnią odą. Tai ne riebaluotas ir greitai sugeria Kūdikių losjonas sausai odai buvo specialiai sukurtas, kad jūsų kūdikio oda pamaitinta.

6. Omved Cuddles ir komfortas losjonas:

Tai super lengva ir lengvai sugeria drėkinamasis losjonas yra lengvas ir ne riebi, tai yra vienas kūdikis losjonas radau geriausiai tinka vasarą, nes jis yra toks lengvas ir gauna lengvai susigeria į jūsų kūdikio konkurso odai išlaikyti ją minkštą ir pamaitinta.

7. Johnsons Pieno losjonas:

Tai trečiasis variantas kūdikių losjonas nuo Johnson & Johnson ženklas yra Kūdikių Pieno losjonas. Šis kūdikis losjonas yra kliniškai įrodyta, švelnus ir ne neplautas losjoną, kuris užtikrina jūsų kūdikio oda drėkinama ir minkštas. Tai ženklas losjonas yra unikalus derinys iš natūralių pieno ekstraktu ir vitaminais A ir E.

8. MeeMee:

MeeMee Kūdikių losjonas yra ne riebi preparatas švelniai apsaugo ir drėkina jūsų kūdikio jautrią odą. Iš ramunėlių ekstraktais gerumo į šį nuostabų kūdikių losjonu gauna absorbuojamas lengvai į taip oda veikia kaip natūralus drėkinamasis ir raminamasis agentas.

load...
load...