Geriausi apelsinų lūpų dažai – mūsų 10 geriausių

Kai mes turime spalvos pasipriešinimo ant lūpų, kas geriau, nei apelsinų lūpų? Oranžinė praskaidrina veidą Super greitai ir suteikia įdomus spindesį. Čia aš išvardyti geriausius 10 oranžinės spalvos lūpų dažų.

Geriausi Orange Lipstick Prekių ženklai:

Čia yra 10 geriausių pasirinktų jums oranžiniais lūpų dažų sąrašas. Tikimės, kad Jūs jau bandė keletas iš jų. Jei ne, jūs tikrai ketina baigti perkant vieną ar du.

1. Colorbar Aksominė matinis lūpų į Obsessed Orange:

Pirkti Colorbar Velvet Matte Lipstick į Obsessed oranžinė ₹ 325,00 @ www.amazon.in/colorbar-velvet-matte-lipstick-in-obsessed-orange

Tai gražiausia oranžinė atspalvis ten. Apsėstas Oranžinė yra gerai pigmentuota ir nešiojami kaip atspalviu, taip pat ir tai turi būti, jei esate į funky lūpų spalvų. Tai apelsinų atspalvio lūpų dažai turi ištvermės maždaug 3 valandas.

load...

2. Veidai drėgmės Rich lūpų Prancūzijos Rose:

Prancūzų Rose kaip gana lūpų, kaip atrodo. Tai itin pigmentuota ir todėl turi didelį ištvermės taip pat. Tai tikrai Pasakų lūpų.

3. Lotus Žolinių O ‘Oranžinė:

Pirk Lotus Žolinių O ‘oranžinė ₹ 248,00 @ www.amazon.in/lotus-herbal-o’-orange

Tai oranžinė, kuri yra šiek tiek blizga. Ji suteikia vien aprėptį ir turi būti swiped kelis kartus spalva turi būti peržiūrėta. Jai trūksta pigmentacijos departamento, bet spalva yra pakankamai įdomus mokėti

4. Maybelline Moisture Extreme Spalva Sensacinga lūpų bronzos Oranžinė:

Pirkti Maybelline Moisture Extreme Spalva Sensacinga lūpų bronzos Oranžinė @ www.amazon.in/maybelline-moisture-extreme-color-sensational-lipstick-bronze-orange

load...

Bronzos Oranžinė yra išjungtas oranžinė, ir yra gerai pigmentuota. Tai ne-tavo-veido paryškinti oranžinės spalvos, tai labiau prislopintas ir subtilus. Manau, kad tai yra spalva pradėti nuo apelsinų savo Kitty. Tuo Rs. 250 / – tai tikrai verta pabandyti.

5. Inglot Laisvė sistema lūpų skaičius 37:

38 yra toks Pasakų spalva, tai visiškai yra puikus pop įdomus spalvos. Būdamas Inglot lippie, ji pateikia gerai pigmentacija ir ištvermės. Jis ateina į mažas apskritas keptuvės, todėl jums reikės lūpų teptuku taikyti. Tuo Rs. 250 / -, verta visų hype.

6. Loreal Made for Me Intense Burning Saulėlydis:

Tai viena iš labiausiai Sužadinimo apelsinų lūpų dažų. Mirguliavimas ir spalva yra Pasakų ir tinka Diva, tai intensyviai pigmentuota ir turi gerą ištvermės. Jis nesausina lūpų, bet šveitimo prieš naudojimą duos jums gerą spalvą atsipirks ir geriau ištvermės.

7. MAC Taigi Chaud:

Pirkti MAC Taigi Chaud Dėl ₹ 3,185.00 @ www.amazon.in/mac-so-chaud

Taigi Chaud yra labai gražus oranžinis lūpdažis ir tikrai telpa už savo Pasakų kokybės sąskaita. Ji intensyvi spalva atsipirks iš perbraukiant pora ir būna galia yra per didelis. Jis neturi kraujuoti ir nesausina lūpų

8. Chambor Milteliai matinis lūpų Oranžinė Flambe:

Nors tai skamba kaip oranžinė sprogo, tai tikrai yra nešiojami. Tai ne per viršų ar neono, o komentarai šilčiau odos tonus, o ne plauti. Jis geriausiai tinka indų odos tonai. Jis turi gerą pigmentaciją ir ištvermės yra įspūdingas 3 valandų.

9. Inglot matinis lūpų 103:

Kitas lūpų iš Inglot serijos, matinis lūpų 103 yra Pasakų oranžinės spalvos. Tai daugiau raudonu remiantis apelsinų ir tinka šilčiau odos tonus. Spalva atsipirks yra Pasakų ir intensyvumas yra vertinamas tik su perbraukiant pora.

10. Deborah Matte atominės Raudona 03:

Pirkti Deborah Matte atominės Raudona 03 @ www.amazon.in/deborah-matte-atomic-red – 03

Tiems, kurie mėgsta Super ryškiai oranžinis, atominės Raudona yra tavo geriausias draugas. Tai vienas iš labai pigmentuota ir palieka atspalvį, kai ji blunka. Ji tikrai yra oranžinės spalvos daug.

Taigi merginos, ką kitos spalvos jums patinka? Kokia jūsų mėgstamiausia spalva oranžinė lūpų? Shoot savo komentarus ir leiskite mums žinoti! Viešnagės spalvingas.

load...