Geriausi akių makiažo produktai – mūsų 10 geriausių

Akys atspindi asmens asmenybę! Siekiant sustiprinti mūsų akis grožį, mes tikrai reikia makiažas pagalbos. Geras akių makiažas daro jums atrodo apsvaiginimo ir žavus, ir jūs galite lengvai sukurti įvairių tipų išvaizda nuo šviesus ir drąsiai natūralus ir minkštas vos keliais brūkštelėjimais.

Geriausi akių makiažas produktų Indija

Čia aš išvardyti dešimt dauguma mielas akių makiažas produktus laisvų Indijoje.

1. Maybelline Colossal Kajal:

Pirkti Maybelline Colossal Kajal Dėl ₹ 141,00 @ www.amazon.in/maybelline-colossal-kajal

Kajal yra svarbiausia makiažas bet kokiu Indijos moters tuštybės ir Maybelline anketa Colossal Kajal tapo neatskiriama kiekvieno žmogaus tuštybės krūtinės!

load...

Maybelline Colossal Kajal buvo pradėta 2016 ir sukūrė Furore į Indijos rinką. Tai populiariausias Kajal Indijos rinkoje dabar. Tai gana įmanoma ir pristato tai, ką ji teigia. Tai juoda, intensyvus, išsitepti nemokama ir lieka įdėti į mano akis ilgiau nei šešias valandas. Jis gali būti naudojamas tiek ant vaterlinijos, taip pat vokų. Tekstūra yra gana riebus ir turi būti laikomi vėsioje vietoje kitam tai bus išlydyti.

2. Lakme Eyeconic Kajal:

Pirkti Lakme Eyeconic Kajal Dėl ₹ 210.00 @ www.amazon.in/lakme-eyeconic-kajal

Lakme Eyeconic Kajal buvo pradėta duoti didelės konkurencijos su Maybelline Colossal Kajal ir kad jis padarė. Lakme Eyeconic Kajal pakavimas ir jo spalva yra labai patraukli. Tai giliai juodą ir išsitepti ir judintis nemokama ir dešimt valandų teiginys yra šiek tiek tiesa. Jis neturi Sting arba niežulys ir tvirtino, kad yra dermatologiškai patikrintas. Kajal yra lygus ir slysta į akis be jokių tampymusi ar traukiant. Ingredientų sąrašą su šio Kajal pat neminimas.

Iškart po Kajal, ateina mūsų kitas myliu akių įdėklai!

3. „Maybelline Eye Studio Ilgalaikis dramos želė sluoksnis:

Pirkti Maybelline Studio Eye Liner Dėl ₹ 449.00 @ www.amazon.in/maybelline-studio-eye-liner

load...

„Maybelline Eye Studio Ilgalaikis dramos gelis Laineris ateina maža vonia ir specialiai sukurta šepečiu. Šių įdėklai tekstūra yra labai riebus ir suteikia intensyvaus linijas su sklandžiai ir net taikymo. Tai panašu į skystą akių kontūro, išskyrus, džiūsta greičiau ir trunka visą dieną. Jis neturi vilkikas ir gali būti naudojamas kaip sukurti dūminis akių makiažas bazę. Tai mišiniai sklandžiai ir pakankamai stora, kad jūsų akys beautiful.You gali arba taikyti ją stipriai arba tepinėlis ją. Vienintelė problema manau su jais, kad jie yra linkę išdžiūti su laiku ir spalva yra ne taip juoda, kaip ji turėtų būti. Norėčiau juodžiausia juoda Eyeliners bet jūs galite suteikti jai pabandyti. Jums nebus nusivylė.

4. Veidai Long drabužiai Eyeliners:

Pirkti veidai Long drabužiai Eyeliners For ₹ 314,00 @ www.amazon.in/faces-long-wear-eyeliners

Pieštukų eyeliners yra kuokšteliniams į merginos tuštybės ir yra ypač gerai tinka pradedantiesiems, kuriems sunku atkreipti tiesias linijas. Veidai Ilgas Naudoti akių pieštukai yra viena iš populiariausių akių pieštukai Indijos rinkoje ir mylėjo visi. Jie turi atspalvių gausybė pasirinkti iš: violetinė, Forest Green, Aqua Blue, pilka, metalo Brown, kietas Brown, turkis mėlyna, juodas, Sparkle juoda, tamsiai žalia ir tamsiai mėlyna. Spalva atsiperka iš šių pieštukų yra nuostabi ir visi yra labai pigmentuota. Į pieštukai yra minkšti ir kreminės ir suteikti absoliučią išsitepti įrodymas apdaila. Jie likti už šešių valandų vidurkis vokų. Kadangi jie yra labai riebus, jie linkę pribaigti greitai. Jūs turėtumėte pabandyti bent vieną iš šių akių pieštukai.

5. Lakme Akių Atlikėjas pieštukas rašiklis:

Lakme Akių Atlikėjas yra flomasteris linijinės, Naujausias lainerių šeima. Veltinio patarimas akių kontūro rašiklis skirtas tikslios taikymo vokų. Lakme Akių Atlikėjas yra labai paprasta naudoti. Veltinio patarimas dizainas yra taip lengvai ir lengvai kontroliuojama, kad vos per vieną taktą, puikus dydis akių kontūro platinamas. Linija gali būti plonesnis ar storesnis, aštrių ar sparnuotas, ilgas arba trumpas, ir pan. Jūs gausite intensyvaus juodos spalvos vos vienu insulto ir jis lieka ant keturių iki penkių valandų. Tačiau vienintelis dalykas nepatinka, apie tai, kad ji nėra vandens įrodymas.

6. Maybelline hiper blizgus Skystas linijinių:

Pirkti Maybelline Hyper blizgus Liquid Liner Dėl ₹ 282.00 @ www.amazon.in/maybelline-hyper-glossy-liquid-liner

„Maybelline“ Hyper Blizgus Skystas akių linijinės, pradėtas 2017 m, yra naujausias papildymas į skystą akių linijinės šeimos, galiausiai Indijos akių makiažas produktus. Jis ateina į juodą plastikinį butelį su ilga pailgos rankenėlės. Šepetys yra labai plonas, kuri leidžia lengviau piešti plonas linijas. Labai juodo rašalo spalvos sloga nuoseklumo ir suteikia blizgus tik su vienu insulto.

Kai jūs turite Kajal ir linijinės žemyn, kitas dalykas, jums tereikia turėti yra dešinioji akis šešėliai!

7. MAC akių šešėliai:

Pirkti MAC akių šešėliai Dėl ₹ 4,352.41 @ www.amazon.in/mac-eye-shadow

MAC Akių šešėliai yra vienas iš galimų Indijos rinkoje geriausių akių šešėliai. Šie šešėliai yra tikrai turtinga ir labai pigmentuotas ir likti visą dieną, kai naudojamas su gruntu. Jis gali būti taikomas tolygiai ir gerai dera. Jie yra prieinama tiek paletės ir šerdelėmis. Jie turi apie penkiasdešimt šerdelėmis ir jūs netgi galite pritaikyti paletę pagal savo pasirinkimą. Šešėliai yra minkšti tekstūra, bet ne trapus minkštas. Galite patirti kai iškrenta lengvesni ir blizgučiai atspalvių, tačiau gali būti nustatytas su akių gruntu. Šie šešėliai pridėti gylio ir dimensiją į akis, ir atkreipia dėmesį į akis. Jie nėra labiausiai pagrįstų akių šešėliai galima, tačiau jie yra verta.

8. Inglot Laisvė sistema Akių šešėliai:

Pirkti Inglot Laisvė System Eye Shadow Dėl ₹ 2,299.00 @ www.amazon.in/inglot-freedom-system-eye-shadow

Kaip MAC akių šešėliai, Inglot Akių šešėliai taip pat galima pakartotinai pripildyti ir paletės, taip pat. Siūloma spalvų pasirinkimas yra didžiulis. Šių šešėlių tekstūra yra sviestinis sklandžiai ir labai pigmentuota. Jie dera lengvai su minimaliu iškristi. Kokybės produkto kiekis gausite, spalva atsipirks, siūlomų spalvų diapazoną ir ištvermės yra tiesiog išskirtinis. Jie dirba dar geriau, jei naudojamas su akių gruntu.

Dabar galite savo išvaizdą visiškai be tušo?

9. Maybelline Colossal „tušas:

Pirkti Maybelline Colossal Mascara Dėl ₹ 400.00 @ www.amazon.in/maybelline-colossal-mascara

Maybelline Colossal Mascara yra mano HG tušas. Aš naudoju jį per pastaruosius dvejus metus ir nejautė, kad reikia išbandyti bet kurią kitą vieną. Tai tušas suteikia mano ne taip retus blakstienas, svarbų apimtį ir sustiprina mano blakstienų išvaizdą. Blakstienas puikiai atrodo be smudging ir drumzlių. Tiesiog 2:58 paltai ir baigsite. Bet tai gana sunku jį pašalinti, ir jūs turėsite makiažo valiklis pašalinti jį visiškai. Manau, reguliariai tuos geresnius nei vandeniui viename.

Jei norite, kad jūsų akių makiažas trukti dieną, nors gruntas yra, ko jums reikia!

10. Veidai Metaliglow Akių Gruntas:

Akis gruntas yra kosmetikos, kuris yra naudojamas kailis vokų prieš akies šešėlių prašymą, kad akių šešėliai gali būti taikomas glotnaus, lygaus sluoksnio ir likti įdėti į vokų ilgesnį laiką. Veidai Metaliglow akių Gruntas ateina vamzdis su pailgos lazdelės. Tai yra šiek tiek drėgna nuoseklumą ir gauna absorbuojamas per kelias sekundes. Tai ką ji teigia, kad apsaugo akių šešėliai iš susiglamžymo ir smudging ir suintensyvina šešėlių spalvos. Jis saugo šešėlis nepaliestas ne mažiau kaip aštuonias valandas.

Tai yra dešimt akių makiažo gaminiai Indijoje kurie valdantieji Aukščiausiasis Indijos rinkoje. Kuris iš jų yra jūsų mėgstamiausia?

load...