Geriausi tvenkinių produktai ir kodėl jie tokie garsus

Kaip daugelis iš jūsų, kaip man, mielai prisimena augo su tvenkinio šaltu kremu? Esu tikras, kad kiekvienas iš jūsų turi naudoti tvenkinio produktus bet kada, nes jūs žinote, ir net girdėjau istorijų iš savo mylinčios mamos apie savo meilę tvenkinio. Šiandien aš trumpas žemyn jums savo sąrašą Top 10 tvenkinių produktų ir kodėl jie tokie garsus.

Bet pirmiausia, kai fonas apie patį ženklą. Tvenkinio yra vienas iš marquee pavadinimus pagal Unilever prekių ženklų skėtis. Kaip per Unilever svetainėje, tvenkinys turtingą grožis paveldas prasidėjo dar 1846 metais, kai Theron T. Pond, vaistininkas iš Utica, Niujorkas, pristatė „tvenkinio Auksinė“ A hamamelio pagrįstas „stebuklas produkto.“ Keturiasdešimt metų, jis vėl buvo pradėtas kaip „tvenkinio ekstraktas“ ir 1905, tvenkinio šalta Cream paleidimo pažymėtos prekės ženklo evoliuciją į veido priežiūros piktogramos. Šiandien, daugiau nei 100 metų Veido priežiūra patirtimi, tvenkinio ir toliau naudoti naujausias technologijas ir efektyviausių ingredientų, kad jums produktus su unikalių kvapų ir tekstūrų malonumas jūsų dvasią ir jausmus.

Leistis į viršų 10 tvenkinių Produktai Indija, čia mažai žemyn. Atkreipkite dėmesį, kad tai apima produktus pradėta tik Indijoje.

Geriausios Tvenkiniai produktų Indija

1. Tvenkinio Drėkinamasis Šaltasis kremas:

Vienas Portretų produktas, aš mačiau jį namuose bet kada, nes aš galiu prisiminti. Tai puikus produktas pats savaime, nes jis gali būti naudojamas visiems namuose. Dėl žiemos, tai yra puikus kremas veido, nes rankas, ir tt Su savo parašu kvepalų ir sklandžiai, sviestinis tekstūra!

load...

2. Tvenkinio Gold Radiance Serum:

Mano asmeninis favoritas iš tvenkinio „produktų line-up, ji tinka visų tipų odai, o ne kad oda riebi. Mažytė dėmės aukso neatliekami serume atrodo įdomus, o serumo pristato tai, ką ji teigia. Aš labai rekomenduoju jį!

3. Tvenkinio Trivietis Vitaminas Drėkinamasis losjonas:

Kitas Portretų produktas iš tvenkinio, Triple-Vitaminas kūno losjonas yra multi-Tasker visais atžvilgiais. Jūs galite naudoti ją kaip kūno losjoną, kaip rankų kremas, kaip kojų kremas, ant alkūnių ir kelių, ir tt Ir geriausia dalis yra, tai super prieinamos!

4. Tvenkinio Amžius stebuklas Mikro-Dermabrasion komplektas:

load...

Dermabrasion rinkinys iš tvenkinio yra lengva naudoti komplektas, kuris kas gali naudoti namuose lenkų odą ir gauti salonas-kaip, profesionalius rezultatus su minimaliomis išlaidomis. Jis ateina su masažo lazdelę, kuri yra unikalus šiame rinkinyje ir kuri vaidina pagrindinį vaidmenį gauti salonas-kaip, poliruoti odą.

 [Skaityti: Geriausios tvenkiniai Veido plovyklos]

5. Tvenkinys sapnas gėlių Talkas:

Kreipinys tarp Indijos moterų ilgą laiką, tvenkinys sapnas gėlių talkas karto veža tave į savo vaikystės dienų. Su savo nekaltas, saldus, gėlių aromatas, jis gali būti naudojamas merginų ir moterų visų amžiaus grupių tiek!

6. Tvenkinys basutės Švytėjimas Natūralus nuo saulės Talkas:

Unikalus talkas, kuri teigia, kad užtikrinti apsaugą nuo saulės, tai vienas yra ideali vietose, kurios yra labai drėgna ir moterims, kurie netaikyti kreminės nuo saulės, nes prakaitavimas ir tt

7.Pond Daily veido prausiklis:

Paprastas veido prausiklis į ne-šurmulio pakuotės, tai vienas efektyviai valo odą, palikdamas ją Piskliwy švarus, ir minuso džiovinimo pobūdį daugumoje kitų akis plovimų ant prekystalių.

8. Tvenkinio Amžius stebuklas Tonuoti drėkintuvai (nutrauktas):

Tai vienas produktas buvo reiškinys savaime. Visą laiką ji buvo prieinama rinkoje, ponios naudojamas alpuliuoti per jį. Įsivaizduokite, anti-senėjimo produktas, kuris drėkina, apsaugo Jus nuo kenksmingo saulės spindulių ir suteikia aprėptį dėmių ir dėmelių visi tuo pačiu metu. Dabar jūs žinote, kodėl visi myli jį? Deja, jis buvo nutrauktas iš rinkos.

9. Tvenkinio Amžius stebuklas dieninis kremas:

Dar vienas iš Amžius Miracle diapazone, tai vienas tikrai pataikė po Užtamsinti drėkintuvai. Ji pristato visų reikalavimų, išskyrus tai, kad jis neslepia trūkumų, pavyzdžiui TM.

10. Tvenkinio baltoji Grožio nuplėšiama kaukė:

Tai žievelės off kaukė yra veiksminga šalinant nešvarumus nuo odos, paliekant jį sklandžiai ir aiškiai. Tai pasikeis poras ir leidžia odai kvėpuoti. Tvenkinių baltos grožio produktai tikrai sukėlė sąmyšį rinkoje.

Taigi, turime bandėte kuri nors iš šių Tvenkiniai grožio produktų? Kuris iš jų yra jūsų mėgstamiausi produktai asmeniniai nuo tvenkinio? Dalis komentarus žemiau.

load...