Geriausi

Tatuiravimo yra viena tendencija, kuri visada buvo atsižvelgiant į mados pasaulį audra. Stilius, apdaila ir pagrindinės reiškia tatuiruotė vykdo padarė šį Vogue Smashing nukentėjo tarp žmonių. Nors aš nesugeba suprasti, kaip žmonės gali toleruoti gauti tatuiruotę skausmą, paslapties tatuiruočių užuomina pavaizduoti visada domina mane.

Maorių, pradininkas Maorių genčių Polinezija yra tatuiruotė kultūra Naujojoje Zelandijoje. Net Captain James Cook, didysis britų tyrinėtojas suintrigavo Maorių tatuiruotės ir išpopuliarino juos.

Tuo atveju, jei atsitiktų būti tas asmuo, kurio vienas iš pagrindinių aistrų slypi gauti rašalu, tada štai ir skaityti! Madingiausių maorių tatuiruotės tik Jums!

1. Marķīzu kryžiaus Maorių Tatuiruotė:

Markizų Kryžius yra populiarus maorių simbolis. Tai reiškia, kad tarp elementų ir harmonijos pusiausvyrą.

load...

Gerai. Eksploatacijos istoriją nuošalyje, galime pereiti prie tikrojo klausimu.

Tai būtų vienas nuostabus pasirinkimas jei norite sportuoti tradicinį stilių. Žinoma, nieko panašaus turintys tradicijų atspalvį maišyti su kaprizas!

Beje, tikiuosi, kad jūs esate ne naujokas!

2. Ietis vadovas Maorių Tatuiruotė:

Kaip pati rodo pavadinimas, tai tatuiruotė kalba drąsos ir stiprybės. Šie sudėtingi linijas ir modelis yra kažkas jūsų akys tiesiog negali atsispirti. Kiekvienas iš jų yra simboliška, kad tam tikros charakteristikos.

load...

Jei jūs tikrai norite gauti adatos su šiuo sudėtingu tat, tada jums reikia padaryti, tai iš karto!

3. Vandenyno Maorių Tatuiruotė:

Kai kuriems žmonėms, vandenynas reiškia mirtį. Ir kai kurie kiti, tai reiškia pasaulį už jos ribų. Bet kokia ji reiškia Jums, galiu jums garantuoti vieną dalyką. Tai gražiai suprojektuota Sausio atrodys stulbinančiai nuostabi.

4. Saulės Maorių Tatuiruotė:

Lyderystė, turtingumą ir blizgesį; kad tai, ką šis rašalas atstovauja. Ir paprastas, bet ryškus žvilgsnis yra tai, ką jis sklinda.

5. Ryklys dantys Maorių Tatuiruotė:

Tarp Polinezijos tatuiruočių, „ryklys dantys“ yra vienas iš svarbiausių žuvų simbolių. Šis stilius yra drąsos ir nurodymai.

Taigi, jei norite puikuotis savo žarnas ir drąsus, tiesiog Tac jį!

6. Gėlių Maorių Tatuiruotė:

Tatuiruotė stiliaus, kad reikia rimtų pastangų iš jūsų pusės likti dar Siekiant išvengti Airbrushing (jei jūs gaunate šį gražus dizainas adatos ant jautrios kūno dalį).

Ši tatuiruotė yra gana mažai gėlių ribojasi gražių genčių modelių Sudarymas. Geriausias pasirinkimas, jei norite parodyti savo rašalo jūsų mylimasis!

7. Veido Maorių Tatuiruotė:

Priešingai tam, ką rodo pavadinimas, tai nėra sukurta ant veido. Tai akis kaip tatuiruotė turi stiprią išraišką ir giliai emocijas. Ne vien tik žemiškas veidai, bet dinamiškas Visage kartu su ryškus dizainas, kad padaryti visa tatuiruotė galingas viena.

8. Maorių Rankų Tatuiruotė:

Jei turite polinkį paprastų, bet elegantiškas dizainas ant rankų, tada jums reikia eiti šių gražių Maorių rašalas. Jie abu švarus ir rafinuotas ir ne nesugeba suteikti jums madingas išvaizdą!

9. Maorių Tatuiruotė ant nugaros:

Ar jūs turite gerai atspalvių raumenų atgal? Tada šis Maorių tatuiruotės yra specialiai pagaminti Jums! Tai ryškus dizainas suteikia jūsų tatuiruotė menininkas galimybę naudotis savo lygintuvai jų geriausia!

10. Zodiako Maorių Tatuiruotė:

Žvaigždės yra vienas iš dažniausiai pasirinktų dizaino Maorių tatuiruotės. Tai gali svyruoti nuo paprasto žvaigždės su vienos spalvos arba kelių žvaigždučių išskirtinio dizaino su daugybe spalvų. Pasirinkimas yra dėvėtojui!

Taigi jūs einate! Kai kurie iš labiausiai stilingai rašalu dizaino ateinančiais tiesiai iš tatuiruočių meistras anketa lygintuvai.

Kai jūs gaunate savo tatuiruotę?

load...