Geriausi

Liril yra labai populiarus muilo markės Indija, Azija ir Europa. Jis yra gaminamas Hindustan Lever Limited Indijoje. Liril visada bandė sugalvoti kai naujos pakuotės ir patobulintų produktų rinkoje. Liril muilas užima viršutinį poziciją dėl šeimos šviežumo muilas kategorijas. Liril muilas buvo simbolinis šviežumo ir jaunimo, kuris išreiškia laisvę.

Sąrašas Liril Muilai

Čia yra top 5 Liril muilas Indijoje:

1. Liril kalkių Šviežias muilas:

Liril Liepų Šviežias Muilas yra labai gaivus kvapas. Ji suteikia šviežumo, dušas po dušu ir daro jūsų oda šiek tiek teisingiau. Liril Liepų Šviežias muilas taip pat gali padėti jums atsikratyti kūno kvapą ir jums kvapas geras visą dieną. Tai tinka visiems odos tipams ir nesukelia jokių odos problemų ar šalutinį poveikį. Galite ir toliau užuosti šviežios po išsekimo, o taip pat gauti atleidimą nuo prakaito problemų.

Kaina: Rs. 45 125 gm

load...

2. Liril Oranžinė purslų:

Tai naujas svyruoja nuo Liril įveikti karštį, kuri buvo pradėta 2004 metais Naujosios Liril Oranžinė purslų Muilas mesmerizes jus su savo aštroko aromato šviežių apelsinų. Tai leis Jums pamiršti žiaurios karštas ir drėgnas vasaros dienomis. Tai suteikia jums geriausią maudymosi patirtį. Taip pat labai gaivus. Ši nauja Liril variantas yra prieinama visoje šalyje.

Kaina: 75 gm pakuotė Rs. 16

3. Liril Ledinis Kietos Mint Muilas:

Liril Ledinis Cool Mint vėl naujas variantas iš Liril, pradėta 2002 Šiais metais gali būti naudojamos pabūti šilumą vasaros metu. Tai turi naują dilgčiojimą visų laikų šviežias kvapas. Ledinis Cool Mint muilo galima rasti visą mažmeninės prekybos visoje šalyje. Ji yra išversta į Combo pakuotėse, taip pat. Liril priima savo pažadą iš šviežių kalkių ICY cool mint. Tai specialiai skirta šiandienos jaunimą su savo unikaliu Sensoriniam maloniam šviežumo suteikti atleidimą nuo karštas vasaros karščio. Prekės ženklas ambasadorius šis variantas yra Tara Sharma. Tai suteikia vien vėsa ir vešlus maudymosi patirtį jausmą. Tai suteikia ledinis cool šviežumo ir energijos, energingumas ir Smėliavimo šviežumo.

load...

Kaina: nuo 75 g muilo Rs. 15

4. LIRIL 2000:

Tai suteikia didelį jausmą iš šilumą savo artimuosius liesti. Jis saugo kiekvieną jūsų odos dalis šviežias ir švarus. Yra apie 2000 dalys organizme, kurie yra jautrūs paliesti, bet tik tada, jei jie yra švarūs, švieži ir kupina gyvenimo! Tai yra arbatmedžio aliejus, kad leidžia jaustis šviežia. Ji specialiai kartu su kalkių ekstraktų ir arbatmedžio aliejaus atsigaivinti ir valo odą. Tai padeda išlaikyti jums gemalo nemokamai ir gražus, kad niekas negali atsispirti neliesti savo odą. Tai vienas iš seniausių muilo markių Indijoje, kuri buvo suderinta pareikšti šviežumo į gyvenimą.

Kaina: 68 g Rs 19

5. Liril 2000 – Minkšti Aloe Vera su citrina Muilas:

Liril 2000 – Minkšti Aloe Vera su citrina muilas padeda jums atrasti naują, liečiamų odą su kalkių ir Aloe Vera brūkšnys. Šviežumo maišosi su minkštumo išlaikyti jūsų oda atgyja su džiaugsmu. Jame yra natūralių ingredientų, pavyzdžiui, kalkių ekstraktų ir arbatmedžio aliejaus, atsigaivinti ir valo odą. Tai muilas saugo jūsų odos gemalo nemokamai ir suteikia jums šviežią, liečiamų odą. Tai daro kiekvienas jūsų odos dalis atgyja gaivumu, kad jūs negalite atsispirti neliesti.

Kaina: Rs. 43

Ar naudojatės Liril produktus? Ar pasidalinti su mumis komentarus skyriuje žemiau.

load...