Geriausi

Kiekviena mergina svajoja apie blizgantis, ilgas ir gražus šviečia plaukus. Bet šiandien užteršta aplinka daro sunku viena išlaikyti sveikus plaukus. Kas todėl blogiau yra šampūnai pakrautas su kenksmingų cheminių medžiagų. Tai padaryti laikinas išmokas, o kenkia plaukus iš vidaus. Esant tokioms aplinkybėms, shikakai šampūnai ateis kaip vilties spindulys. Shikakai yra natūralus augalas, naudojamas šampūnuose ir kitų kirpykloje produktų, taip pat. Jis neturi juostelės natūralių aliejų plaukus ir daro tai blizgantis ir sveikas. Taigi čia yra straipsnis trumpai paaiškinti naudą įvairių shikakai šampūnai prieinama rinkoje. Čia yra mūsų Top 10 pasiimti.

Top 10 Shikakai Šampūnai

1. Lotus vaistažolių – Amlapura ir Shikakai šampūnas:

Šis šampūnas atvyksta supakuota su shikakai, amla, reetha ir behra gėrio. Ji padeda pašalinti teršalus iš savo plaukų, kol valymo galvos odą nuo nešvarumų švelniai. Ji taip pat padės, suteikiant tinkamą jėgų plaukus.

2. Khadi Žolelių Shikakai šampūnas:

Tai khadi shikakai šampūnas yra pakrauta su shikakai naudą. Reguliariai naudojant šį šampūną gali sukelti į gražus, blizga ir bouncy plaukų. Jis yra lengvai prieinama rinkoje ir nauda galvos odos ir plaukų įvairiais būdais. Tai ekonomiškas kišenė ir yra puikus aromatas taip pat.

3. Ayur vaistažolių Amla & Shikakai Šampūnas:

Naudojant šią shikakai šampūnas suteiks jums blizgantis ieškote gražus plaukai. Natūralūs ingredientai esančių šampūnas valyti galvos odą išlaikydamas natūralių aliejų jūsų plaukai. Tai padeda išvengti retinimo ir Pjūvis plaukų, taip pat.

4. Vaadi Augalinius Amla-Shikakai Šampūnas:

Vaadi anketa Amla reetha shikakai šampūnas gali būti imtasi kaip puikus vaistas nuo retinimo plaukų. Jis padeda stiprinti plaukų šaknis ir saugo ją nemokamai infekcijų. Ji taip pat padeda skatinti plaukų folikulus ir taip skatina sveiką plaukų augimą.

5. Swarnakshree Bhringraj & Shikakai Šampūnas:

Tai shikakai šampūnas yra natūralus prausiklis ir jis yra daug vitamino E. Jis padeda gydyti sunkias pleiskanų ir utėlių problemas. Iš bhringraj ir shikakai gerumo kartu padėti kruopščiai valyti plaukus ir padeda pagerinti jūsų plaukų būklę.

6. Yuvika vaistažolių Shikakai Šampūnas su Conditioner:

Šis šampūnas nuo Yuvika siūlo shikakai naudą, ir ateina su kondicionieriaus pat. Ji atvyksta supakuota su nekilnojamojo shikakai ekstraktų. Jis turi mažą pH balansą, kuris daro jį idealiu riebiems plaukams. Tai įvairių dydžių, taip pat.

7. Vos Vaistažolės Sodrus Methi Shikakai šampūnas:

Šis šampūnas nuo vos žolės yra specialiai sukurta giliai skverbtis plaukus. Jis padeda sustiprinti plaukus šaknis išlaikant aliejai natūraliai randama žmogaus plaukų. Shikakai ir Methi kartu duoti gausa, blizgesį ir jėgą, kad plaukai, o valymo kruopščiai.

8. „Aura“ Vedų Plaukų Fall Control šampūną:

Šis šampūnas yra praturtintas natūraliais bhringraj, amla, Brahmi ir shikakai. Jis maitina ir valo plaukus be atšiaurių. Jis padeda užkirsti kelią plaukų slinkimas ir remonto žalą dėl taršos. Jis atkuria vienos plaukų drėgmę, o suteikiant jai tam tikrą jėgą.

9. Alcos Shikakai Amla Herbal Turtingas šampūnas:

Šis šampūnas suteikia idealų amla, shikakai ir reetha. Tai gaivus šampūnas turtingas natūralus vitaminas C ir veikia kaip geras sutraukiantis taip pat. Jis padeda patamsinti plaukus, o dezinfekuoti savo galvos.

10. Iraya Klasikinis Shikakai šampūnas:

Šis šampūnas idealiai tinka valyti ir atgaivinti savo galvos. Jis padeda išlaikyti natūralių aliejų balansą plaukus, skatina sveiką augimą plaukus. Jis stiprina plaukus iš vidaus ir tinka visų tipų plaukams.

Tai buvo keletas shikakai šampūnai prieinama jums pasirinkti iš rinkoje. Prašome palikti mums komentarą, jei jums patiko straipsnį. Ačiū.