Geriausi

Ar turite išankstinę nuomonę, kad tik natūralios juodos arba tamsiai rudos spalvos plaukų spalvos gerai atrodo ant jūsų odos tonas? Ar bijo, ar jūs tikrai galite traukti ją išjungti?

Nori tikėk, nori – ne! Iš plaukų spalvos pokytis gali pakeisti jūsų gyvenimą. Noriu duoti papildomą Seksualumas jūsų plaukai ir tuo pačiu metu norite gauti savo pinigus verta? Naudokite MATRIX plaukų spalva patirti neįtikėtiną plaukų transformacija!

Galų gale, bent dienos pabaigoje, kas daro jus laimingas yra blizga, gražus plaukai teisus! Be to, naudojant profesionalios plaukų dažymo gaminius, taip pat daro didžiulį skirtumą. Šiandien aš einu pasidalinti Top 10 MATRIX plaukų dažymas produktus.

MATRIX plaukų spalvos

1. Matrica stebuklas Ruda Nuolatinė Plaukų spalva:

Ruda yra naujausias tendencijas šių dienų, nes ji gerai atrodo ant Indijos odos tonas. Ši matrica plaukų spalva yra skirtas žmonėms, kurie turi tamsius plaukus, bet nori turėti spalvingas rudos atspalvį. Jei esate susirūpinę blukimo, tada nereikia, nes ši spalva ketina trukti ilgiau ir jis nebus išnyks raudonos arba oranžinės spalvos taip pat. Tai gera plaukų spalva už gerą kainą, ir jūs gaunate nuostabų kokybišką produktą.

load...

2. Matrica SOCOLOR Sveiki apibrėžimas „Red Plaukų spalva:

Raudona spalva tiks tikrosios odos tonus, ir jei jūs esate tarp jų, tada eiti raudonos plaukų spalvos ir būti pasiruošę pasukti galvas. Tai suteikia Cera-Oil kondicionavimo kompleksą, kuris apsaugo jūsų plaukų spalvą nuo išblukimo ir ji gali likti maždaug 30 – 35 plovimų… Nuostabi teise ?? Tai daro jūsų plaukai minkšta, lygi ir kondicionieriai. Apskritai, tai vertė pinigų ir nuostabų sandorį taip pat.

3. Matrica Spalva Sync „Plaukų spalva:

Šis plaukų spalva yra amoniako nemokama ir spalvos jūsų plaukai puikiai ir suteikia jums intensyvią spalvą. Tai daro plaukai lygi ir švelni po jų dažymas. Tai yra gražus kondicionierius plaukų spalva, kuri suteikia jums vientisą, turtingą ir ilgalaikis plaukų spalvą. Ji apima pilkus plaukus ir suteikia blizgus savo plaukus todėl jiems atrodo natūralu. Yra daug atspalvių rasite šiame diapazone, ir jūs galite pasirinkti pagal Jūsų pageidavimus. Jei norite turtingas gamtos blizga minkštą spalvotą plaukų, tada naudokite tai.

4. Matrica SOCOLOR Grey’t Naturals Plaukų spalva:

load...

Tai SOCOLOR nuo matricos yra numatyti tiems, kurie nori padengti Senėjimas natūraliai, nes tai suteikia natūralų žvilgsnį. Tai mišiniai lengvai plaukus ir tai lengva taikyti be jokių bėdų. Ji yra dviejų atspalvių, ir jūs galite pasirinkti vieną atspalvį pagal savo skonį ir odos tonas. Ji apima pilkus plaukelius visiškai ir suteikia jums gražią, intensyvus natūraliai atrodančius plaukų spalvą.

5. Matrica blizgus Sync „Plaukų spalva:

Ši plaukų spalva nuo matricos yra grindžiamas ne šarminės rūgšties technologija, kuri suteikia jums ilgalaikį plaukų spalvą nepažeisdamas savo plaukus. Tai amoniako nemokama, todėl jūs galite naudoti ją laisvai nesirūpindami žalą. Jis yra pagamintas iš vaisių rūgštimis ir vaisių aliejais kokiomis sąlygomis plaukus ir daro juos šilkiniai sklandžiai. Plaukų spalva taip pat priduria, gražią blizgesį jūsų plaukus ir jie atrodo blizgus po dažymo.

6. Matrica Spalva Sync „Ekstra aprėptis Plaukų spalva:

Tai visiškai darbingi dermi plaukų spalva nuo matricos spalva sinchronizavimo intervalą duoda savo 75% Senėjimas yra natūralus aprėptį, kuri yra pagirtina. Ši plaukų spalva yra pagamintas iš papildomo dangtelio technologija, kuri suteikia jums turtingą ir matmenų aprėptį. Tai amoniako nemokama, todėl jūs galite naudoti ją nesirūpindami po apgadinimo amoniako priežasčių. Spalva yra ilgalaikis ir atrodo labai natūraliai. Tai suteikia jums gražią intensyvus turtingą plaukų spalvą.

7. Matrica stebuklas juoda Nuolatinė Plaukų spalva:

Jei kenčia nuo Senėjimas ir ieško geros plaukų spalva, kuri gali apimti tuos negraži Senėjimas tai plaukų spalva nuo matricos gali tarnauti savo tikslą. Jis suteikia jums 100% pilka aprėptį ir stiprina plaukų pluoštas teikti gražią blizgesį į plaukus. Ši plaukų spalva nuo matricos yra sukurta su išskirtiniu viršelio juoda technologija, kuri apima savo žilą galvą natūraliai. Jis suteikia jums gražią, natūraliai juodos spalvos atspalvį ir spalva išlieka gana ilgą laiką, todėl jums nereikia liesti vėl ir vėl.

8. Matrica SOCOLOR Nuolatinė maitinamasis Plaukų spalva kremas-Medium Brown:

Tai maitinamasis plaukų kremas nuo matricos šešėlyje „vidutiniškai rudos spalvos“ ketina tiktų visiems odos tonus, ypač gilesniuose odos tonai. Jis praturtintas Cera-Oil kondicionavimo kompleksas, kuris stiprina plaukų pluoštas ir ji taip pat yra simondsijų aliejaus, polimerų, kurios daro plaukai lygus, blizgus ir labai minkštas. Ji suteikia gražią, pastebimas plaukų spalvą ir paslepia žilą galvą visiškai.

9. Matrica Mada Šešėlis HD Raudona:

Raudona plaukų spalva atrodo tikrai stilingas ir, jei esate įsitikinę, pakankamai gauti raudonus plaukus, tada pabandyti šį HD raudoną atspalvį nuo matricos mados šešėliai kolekciją. Jis yra pagrįstas turintys didelės įtakos formulių HD spalvų technologija ir suteikia jums ilgalaikį raudoną plaukų spalvą. Šešėliai atrodys gerai teisingomis ponios, bet net tamsus odos tonai gali suteikti jai pabandyti. Ji taip pat daro jūsų plaukai sklandžiai ir slepia Senėjimas taip pat.

10. Matrica SoRED Svarbiausi Spalva:

Ši plaukų spalva yra 2-in1, kaip jūs galite naudoti ją ramybėje išryškinti kai plaukų sruogų ar jūs taip pat galite naudoti ją su SOCOLOR padengti visas plaukus. Jis suteikia jums gražią paryškinimą ir gali pakeisti jums atrodo visiškai. Jei esate mėgsta raudonų akcentų ant plaukų tai Plaukų priežiūra gali būti jūsų pasirinkimas, nes ji suteikia jums akivaizdus perskaitymo atspalvį. Spalva yra ilgalaikis ir truks ilgai.

Kuris yra jūsų mėgstamiausia tarp šių Matrica plaukų spalvos?

Tikiuosi, kad šis straipsnis apie Top 10 MATRIX plaukų spalva padeda jums pasiekti gražių plaukų. Rašyti savo komentarus žemiau!

load...