Geriausi

Tarša, šilumos ir chemikalų kad plaukai sausi ir trapūs, todėl gerai naudoti natūralių ingredientų plaukų priežiūrai. Bet su mūsų užimtas tvarkaraščius, Kolekcionavimas natūralių ingredientų ir tada priėmimo vaistažoles tampa humongous užduotį apskritai. Biotique yra visiškai kuriame yra natūralių ingredientų, be jokių kenksmingų konservantų.

Į viršų 9 Sąrašas Biotique plaukų produktai:

1. Biotique muskusas Šaknis paketas plaukus ir galvos odą:

Tai Biotique Plaukų paketas suteikia peno savo plaukų ir galvos odos, nes jame yra natūralių ingredientų, pavyzdžiui, muskroot, amla ir bhringraj. Ši kaukė padarys jūsų plaukus pastebimai blizga ir inkarinius nemokamai. Ji taip pat suteikia drėgmės sausi ir trapūs plaukai. Kaukė yra supakuotas žalia vonia ir ji lengvai plinta plaukus.

2. Biotique Biografija Bhringraj Šviežias augimo Naftos:

Šis plaukų aliejus stiprina plaukų sruogų, nes jame yra visų natūralių ingredientų. Ji taip pat padeda sumažinti plaukų kritimo ir padeda plaukų augimą. Aliejus yra ne sunkus, todėl jūs galite naudoti ją per naktį taip pat. Tai leis jūsų plaukai maitinami, sklandžiai ir blizga.

3. Biotique Biografija Dominikos Šviežias augimo baltymų šampūnas:

Šis šampūnas sudėtyje nėra SLES ir konservantų, nes ji yra visiškai natūralus. Tai daro jūsų plaukai Piskliwy švarus ir suteikia blizgesį plaukams. Jame taip pat yra pipirmėčių aliejaus, kuris suteikia vėsos pojūtį savo galvos. Ji taip pat sumažina pleiskanų problema, nes ji yra Neem.

load...

4. Biotique Biografija Heena Šviežias Milteliai Plaukų spalva Dark plaukuotumas:

Tai milteliai pagaminti žmonėms su tamsiai plaukų spalvą, kurie nori, kad jų plaukų turtingas rudos spalvos natūralių ingredientų. Jis taip pat sąlygos ir maitina plaukus ir galvos odą, nes jame yra Heena kuris yra natūralus kondicionierius. Jei ieškote už produktus, kurie padarys jūsų tamsūs plaukai šviesą tada šis produktas padės jums.

5. Biotique Bio Green Apple Šviežias Dienos valymo šampūnas ir kondicionierius:

Tai 2-in – 1 produktas, kuris valo galvos odą ir visiškai taip pat kondicionuoja plaukus. Jums nereikia papildomų produktų Būklė plaukus, o naudojant šį produktą. Kaina kišenėje draugiškas ir tai lengvai prieinama per. Jis tinka riebiems plaukams ir galvos odai. Ji taip pat palieka drėgmės plaukus ir ji bus ne jaustis sausai po jį naudoti.

6. Bio rėžiukas Šviežias maitinamasis Kondicionierius:

Ši kondicionierius sudėtyje nėra silikono ir SLES. Kondicionierius ateina tradicinės Biotique pakuotės ir nuoseklumas yra panašus į gelį. Jis plinta lengvai ir nepalieka likučių atsilieka. Tai daro plaukai garbanos nemokamai, blizga ir lengvai valdomas.

7. Biotique Biografija Riešutas žievės Šviežias Pakelkite Body Building šampūnas:

Tai vaistažolių šampūnas ir yra ingredientų, tokių kaip graikinių riešutų žievės, amla ir ritha. Jis valo galvos odą ir plaukus efektyviai, nepaliekant jokio purvo atsilieka. Ji suteikia blizgesį plaukams ir daro juos valdyti. Tai pagrįstai kainos ir lengvai prieinama.

8. Biotique Biografija Chna Lapų Šampūnas ir kondicionierius:

Šis produktas yra chna, kuri slepia Pjūvis plaukų natūraliu būdu. Jis valo galvos odą ir suteikia giliai kondicionavimo poveikį jūsų plaukams. Nuolatinis naudojimas padeda jums laikyti atokiai nuo priešlaikinio plaukų Pjūvis. Šis Pasakų produktas yra visiškai natūralus, jame nėra jokių chemikalų.

load...

9. „Bio Margosa Šviežias Dienos pleiskanų Ekspertizė Šampūnas ir kondicionierius:

Tai 2-in – 1 produktas, kuris reiškia, kad jis valo galvos odą, kaip šampūnas ir suteikia kondicionavimo efektą, taip pat. Jums nereikia jokių atskirų produktų, pavyzdžiui, kondicionieriaus ar kaukės, o naudojant šį produktą. Tai yra visiškai natūralus ir nėra jokių kenksmingų konservantų. Ji taip pat yra Neem ir pipirmėčių, kuri pašalina pleiskanas ir suteikia vėsinimo poveikį į galvos odą.

Ar jūs planuojate išbandyti šiuos nuostabius Biotique plaukų priežiūros produktus? Nepamirškite palikti mums komentarą apie jūsų favourties.

load...