Geriausi

„Oriflame“ yra tarptautinis grožio bendrovė, kuri turi buvimą daugiau nei 60 šalių. Jų produktai yra verta kas denara ir jums tikrai turėtų savo vieną iš jų produktų. Jei norite pirkti Oriflame produktus, ypač su „Oriflame“ kompaktus, tada šis pranešimas padės jums. Šiandien mes pristatome jums geriausius kompaktiškus miltelius iš „Oriflame“.

Populiariausias „Oriflame kompaktiški Pudros

1. „Oriflame“ Giordani Gold Aukščiausiasis Presuotos Milteliai:

Pirkti „Oriflame“ Giordani Presuotos milteliai @ www.amazon.in/oriflame-giordani-pressed-powder

Ši kompaktinė pudra yra trijų skirtingų atspalvių ir ateina kompaktiškas atveju, kuris yra lengva nešiotis. Formulė yra sklandus ir todėl slysta lengvai, be todėl atrodo cakey. Ji suteikia raminantį pojūtį jūsų odai, nes jame yra šilko milteliai, kurie yra žinomas dėl savo atkuriamojo savybių. Jame taip pat yra antioksidacinių savybių, ir ateina su SPF 10.

load...

2. „Oriflame“ Very Me Ne laikas Shine milteliai:

Pirkti Oriflame ne laikas Shine milteliai @ www.amazon.in/oriflame-no-time-for-shine-powder

Ši kompaktinė pudra ateina į mažą patogų atveju, kuris yra lengva nešiotis. Ji suteikia šilkinį apdaila ant veido ir sugeria alyvą visą dieną. Jis puikiai tinka dienos metu, nes ji kontroliuoja naftos ir yra ilgalaikis. Ji suteikia vidutinio aprėptį ir taip ji apima randus, dėmes ir suteikia net odos tonusą. Tai dviejų skirtingų atspalvių.

3. „Oriflame Beauty Studio Artist Presuotos Milteliai:

Pirkti Oriflame „Studija Atlikėjas Milteliai @ www.amazon.in/oriflame-studio-artist-powder

Ši kompaktinė pudra ateina prašmatnus juodas kompaktišką atveju, galite lengvai atlikti keliaujant. Ji yra trijų skirtingų atspalvių, kurie puikiai tinka Indijos odos tonas. Ji suteikia vidutinio aprėptį ir taip jis gali būti naudojamas atskirai arba nustatyti makiažą. Jis slepia nedidelius defektus suteikiant net odos tonusą nežiūrėdami cakey. Be to, kad ji suteikia šviesos ir blizgesį be pajusti ant veido ir įsikurti smulkių linijų. Tai puikus kompaktiškas jei jūs ieškote ko nors natūralaus.

4. Oriflame Giordani Gold įdegio perlai:

Pirkti Oriflame Giordani Gold įdegio perlai ₹ 930,00 @ www.amazon.in/oriflame-giordani-gold-bronzing-pearls

load...

Įdegio perlai yra panašus į kompaktiškų miltelių, bet jie būna atspalvių aukso ir bronzos. Ši kompaktinė pudra yra perlų, kurie suteikia jums natūralią ir švytinti ieškote odą. Jame yra vertingų mineralų, pavyzdžiui, žėrutis ir silicio dioksido, kuris pristato spinduliavimo išvaizdą jūsų odos gerumą.

5. „Oriflame Beauty Matte Control Presuotos Milteliai:

Pirkti Oriflame „Matinis Valdymo Presuotos milteliai @ www.amazon.in/oriflame-matte-control-pressed-powder

Tai milteliai ateina mažas kvadratas formos atveju ir atrodo labai elegantiškos ir madingas vykdyti. Šis itin smulkūs milteliai slysta kaip sviestu į odą ir suteikia sklandų aprėptį. Tai milteliai sudėtyje yra ceolito mineralas, kad suteikti matiniu paviršiumi į odą be džiovinimo gerumą. Jis puikiai tinka riebiai ir mišriai odai tipų ir jos dviejų skirtingų atspalvių.

6. „Oriflame“ Auksinis Svajingi akimirkos:

Tai kompaktinė pudra, kuri įkvėpė subtilus perlų, bet veikia lygiai taip kaip ir kompaktiškas. Ji suteikia spinduliavimo švytėjimą savo veidą be todėl cakey. Jis stiprina savo grožį ir nušviečia veido. Jis ateina į draugiškas pakuotes kelionių ir tai nėra sunkūs kišenėje.

7. „Oriflame“ Pure Spalva Puikiai Milteliai:

Pirkti „Oriflame Pure Colour Perfect milteliai ₹ 260.00 @ www.amazon.in/oriflame-pure-color-perfect-powder

Ši kompaktinė pudra ateina juodos atveju su kempine aplikatoriumi ir įmontuotu veidrodžiu, kuris yra lengva nešiotis. Ji suteikia šviesos ir gamtos veido ir neatrodo išbalęs ne visiems. Formulė yra lengvas ir ji nesijaučia sunki ant veido. Tai yra mineralinio ceolitas kuris sugeria aliejaus ir saugo jūsų odą neriebią už visą dieną. Tai ideali riebiai ar mišriai odai tipų.

8. „Oriflame Visions V * presuotų milteliai:

Ši kompaktinė pudra suteikia jūsų odai matinį kuris neatrodo gatavi. Ji suteikia vidutinio aprėptį, taigi jums nereikės reikia taikyti pagrindą, nes jis paslepia defektus ir randus. Jis turi malonų kvapą ir yra prieinama trijų skirtingų atspalvių. Jis puikiai tinka dėvėti kasdien, ir tai už prieinamą kainą taip pat.

9. „Oriflame Beauty Šilko Palieskite Presuotos Milteliai:

Tai nesvarus kompaktinė pudra neatrodo sunkus ar pasiūti. Ji pristato vidutinio aprėptį ir taip jis slepia ne taip užsispyręs ženklai veidą. Jis puikiai tinka dėvėti kasdien, nes tai suteikia šviesos ir natūralios spalvos. Jis ateina su kempine aplikatoriumi, kuris leidžia keliauti draugiškas.

10. „Oriflame Beauty Studio Artist Biri pudra:

Pirkti Oriflame „Studija Atlikėjas Milteliai @ www.amazon.in/oriflame-studio-artist-powder

Tai milteliai pagaminti iš smulkių granulių, kurias lengva maišyti ir neatrodo per-top. Ji suteikia net odos tonusą ir trunka 5 – 6 valandas. Ji taip pat kontroliuoja naftos sekreciją ir suteikia jums spindėti be ir nepriekaištingas ieško odos. Tai turi produktą, jei norite natūralų dar šviesos ieško odos.

Tikimės, kad jums patiko straipsnį apie Oriflame veido miltelių. Kuris yra jūsų mėgstamiausia? Palikite mums komentarą.

load...