Geležinkeliai pradeda verslo traukinys iš Maskvos į Pekiną

 

Tion> nuotrauka: newsru.com

Tion>

UAB Rusijos geležinkeliai pradeda naują verslo traukinį Maskva – Pekinas ir plečia savo asortimentą aukas didelio pajamingumo sektoriaus keleivių srauto. Pasak pirmininko pavaduotojas Michael Akulova naujos sudėties reiso m. Pirmieji keleivių paslaugos bus teikiamos su klasės prabanga.

load...

Vadovas iš tarptautinio keleivinio eismo Rusijos geležinkeliai Galina Stovba departamento direktoriaus pavaduotojas sakė, kad traukinys Maskva – Pekinas naujų automobilių, nupirktos kartu su geresnių rezultatų, aukšto lygio patogumus ir elektroninių kontrolės sistemų.

Viceprezidentas kalbėjo apie naują tarptautinį skrydziai i osla projektą bendrovė. Pasak jo, su Deutsche Bahn AG (DB, Vokietijos geležinkeliai) baigiasi diskusija apie projekto vadovo tiesioginis traukinys informacijos nuorodos Maskvą Berlynas – Paryžius. Pirmasis skrydis turėtų iki gruodžio 11, 2007. Išankstiniai bilietai bus atidarytas mėnesį iki tos datos.

Automobilių tiesioginiai ryšiai Maskva – Paryžius bus Berlyne prisijungti prie DB traukiniu Berlynas – Paryžius. Projektas yra įdomus tuo, kad DB, važiuojant link AB Rusijos geležinkeliai sumažino Composite reduktoriaus savo traukinį Rusijos automobilį.

Viso kelionė į Paryžių bus apie 48 lektuvu bilietai i fuerteventura val., įskaitant 12 valandą. – Stovėjimo Berlyne. Šiuo metu keleiviams bus siūloma turizmo programą.

Įgyvendinti projektą

Tiesioginį traukinį nuorodos Maskva – Paryžius OAO Rusijos geležinkeliai ir toliau atitinka DB bilietų kainas ir klausimų, susijusių su maršruto įvedimo tarptautinės sistemos rezervuotų vietų.

Agentūros generalinis direktorius Sergejus valdymo technologijos Loparev mano, kad tarptautinio keleivių plėtra Geležinkelių projektai turi teigiamą poveikį įmonės įvaizdį.

Jis taip pat pažymėjo, kad geležinkeliai ir DB dirba dar vieno įdomaus projekto. Tai skrydziai i italija bendra įmonė su vienu iš didžiausių Europos vežėjų veikti tarptautinių transporto maršrutas Rusija – Europoje.

Ši DB turi visas galimybes tapti geležinkelių partneris. Pasak ekspertų, tai yra labai pelninga projektas. Europos ir Rusijos turistai tradiciškai renkasi į traukinį, nes liudija didžiulis keleivių srauto metu, kai TSRS ir Rytų Europos šalys reguliariai ėjo kursuoja tiesioginiai traukiniai.

Prezidentas AB Rusijos geležinkeliai Vladimiras Jakuninas, kaip laikraščio, ne kartą sakė, kad dalis kompanijos ideologija yra atstatyti geležinkelio susisiekimą tarp Rusijos ir Europos šalių. Nuolatinis tiesiogiai veikia vagonų ir traukinių tarp Rusijos ir Europos taps įprastas.

load...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *