Galimi 10 geriausių blakstienos ruletės

Kiekviena mergina myli turėti skraidymas lėlės pavidalo blakstienas, ar ne? Blakstienų suktukai padės jums gauti, kad spalvingas curl jūsų blakstienos ir paruošti juos gerai jūsų tušas taikymo. Ji atrodo kaip sudėtingas įrankis mergina, kuri yra makiažas pradedantysis. Tačiau, tai yra labai paprasta naudoti ir su šiek tiek praktikos jūs tapsite meistras į jį.

Kaip jūs naudojate blakstienų Tą?

Laikykite blakstienų Tą Nykščiu ir rodomuoju pirštais. Blakstienų Tą turi pusiau apskrito galus, kurie yra puikiai projektuoti, kad tilptų į akis formos kontūrus. Yra minkštas gumos rankena tarp akių blakstienų Tą angas, per kurias blakstienos sėdėti. Jums reikės tiesiog atverti akis blakstienų užrieskite, laikykite apatinę atidarymas Tą jūsų blakstienų liniją viršutinio akių dangčiu ir paspauskite jį kartu. Dabar laikykite jį tvirtai už geras 20 iki 30 sekundžių, ir jį atleiskite. Blakstienų Tą bus akimirksniu susirangyti savo blakstienas. Tada taikyti savo mėgstamą tušas už glostantis storas lėlės pavidalo blakstienas.

Dabar patikrinkite TOP 10 blakstienų suktukus laisvų Indijoje gauti geriausią iš jūsų.

1. Vega blakstienų Tą

Vega blakstienų Tą ateina su labiausiai pagrindinio dizaino ir taip pat už prieinamą kainą. Akies blakstienų Tą kūnas tvirtas ir metalo. Jis turi ploną guminę juostą, siekiant užtikrinti, kad blakstienų Tą yra minkštas jūsų blakstienas. Jei esate iš makiažas pradedantysis, tai vienas veiks puikiai jums.

load...

Kaina: Rs. 150

2. Basicare Euras blakstienų Tą

Basicare Euras blakstienų Tą ateina su gražiu tvirto kūno su suspausta rankenomis. Plastikinė rankena padeda jums suteikti gerą kontrolę laikymo ir pirštai lengvai nuslysti į juos. Prekės ženklas žada, kad tilptų savo natūralias blakstienas puikiai. Ji taip pat ateina su papildoma pora guminių trinkelių, kurios fiksuotų ant akies blakstienų Tą angas. Gumos pagalvėlės lengvai gauti susidėvėjęs su naudojimo, todėl papildomas gumos padas leidžia jums naudoti akių blakstienų užrieskite už šiek tiek daugiau laiko. Ji taip pat ateina su padoraus kišenėje draugiškas kainą.

Kaina: Rs. 169

3. Konad blakstienų Tą

load...

Kiekviena mergina myli turėti rožinės spalvos makiažo priedus. Jei esate mielas ieško pakuotės ventiliatorius, tai akių blakstienų Tą yra geriausias jums. Jis ateina į ryškiai rožinės spalvos kūno su baltu plastikine rankena. Prekės ženklas taip pat žada susirangyti savo blakstienas su pristatoma dramos. Ši blakstienų Tą taip pat ateina su papildomu gumos padas už pakeitimo.

Kaina: Rs. 175

4. Veidai Kanada blakstienų Tą

Veidai Kanada blakstienų Tą yra paprasta naudoti, o taip pat ateina su biudžeto draugiškas kainą. Blakstienų Tą turi plastikinė rankena gerą sukibimą ir taip pat ateina su papildomu gumos padas.

Kaina: Rs. 225

5. Colorbar showstopper blakstienų Tą

Colorbar blakstienų Tą yra neseniai pradėtos nuo markės. Tiesa, kad jo pavadinimas, prekės tikrai padarė dizainas ir funkcija blakstienų Tą išskirtiniame būdu. Iš blakstienų Tą kūno ateina spalvingas madingas juoda ir ryškiai rožinės spalvos derinio. Blakstienų Tą turi minkštą silikoninį padą vietoj įprastų guminių padėklų, kurie padidina įrankio gyvenimą. Akies blakstienų Tą kokybė yra aukščiausios klasės darant tai madingas laikyti, taip pat taip pat suteikia švelnų garbanoti patirtį.

Kaina: Rs. 520

6. Inglot BP blakstienų Tą

Inglot BP blakstienų Tą yra labai unikalus dizainas. Jis ateina į gryna juoda spalva, iš Tą korpusas pagamintas su plastiku. Kūnas atrodo kaip sąvaržėlės dizainas. Tai tiesiog iškedentas atgal garbanoti savo blakstienas ir kai ji yra virš jūsų blakstienas jis nueina į Tą kūną. Taip pat yra papildomas padas su sąlyga, kaip pakeisti. Papildoma nauda akies blakstienų Tą yra tas, kad ten yra ne metalo arba aštrių briaunų Pakuotė yra mažiau galimybių kenkia sau.

Kaina: Rs. 950

7. The Body Shop Akių blakstienų Tą

Tai akių blakstienų Tą taip pat yra labai populiarus aptakus metalo konstrukcijos. Akies blakstienų Tą rankenos pagalve teikti geresnį sukibimą ir pritraukiamos tik švelniai, o garbanoti savo blakstienas.

Kaina: Rs. 300

8. Elfas Akių blakstienų Tą

Ši blakstienų Tą turi unikalų lenktą dizainą, kuris tinka visiems į akis formų kampus. Korpusas pagamintas su silikoninės gumos padas, kuri taikoma tik švelnų spaudimą. Taigi, jūs gaunate gražus ilgalaikis riesta blakstienas lengvai ir saugiai.

Kaina: Rs. 400-500 maždaug

9. Shiseido blakstienų Tą

Shiseido blakstienų Tą yra brangus sąraše, bet tikrai verta pinigų. Akies blakstienų Tą kūnas madingas dizainas ir tinka kontūrus akis tobulai gražiai susuktos dramatiškų blakstienas. Ji taip pat ateina su papildomu gumos padas kaip pakaitalas.

Kaina: Rs. 1200

10. „Oriflame blakstienų Tą

Akies blakstienų Tą kūnas tvirtas ir metalo. Jis turi ploną tamsiai violetinė gumine juosta, siekiant užtikrinti, kad blakstienų Tą yra minkštas jūsų blakstienas. Jei esate iš makiažas pradedantysis, tai vienas veiks puikiai jums.

Kaina: Rs. 160

Tai yra mūsų top 10 blakstienų suktukai laisvų Indijoje. Kuris iš jų yra jūsų mėgstamiausia blakstienų Tą? Leiskite mums žinoti komentarus skyriuje žemiau.

load...