Epsom druska: Puikus būdas numesti keletą papildomų kilogramų

Jei dietos, atsižvelgiant svorio netekimas piliules, ir vykdyti tai ne jūsų puodelio arbatos, Epsom druskos vonia gali būti puikus būdas numesti keletą papildomų kilogramų. Tai puikus ir atsipalaiduoti būdas numesti svorio. Ši druska buvo naudojama nuo dėl svorio 1900 ir išgydyti odą ir virškinimo problemų. Epsom druska arba magnio sulfato heptahidratas buvo atrasta Epsom, England. Šie aiškūs kristalai padeda reguliuoti daugelį fermentų mūsų kūno ir išlaikyti sveikus plaukus, nagus ir odą, padėdamas kolageno sintezę. Ar norėtumėte žinoti, kaip Epsom druskos vonios nauda svorio? Skaityk!

Epsom druskos vonioje numesti svorio

 1. Kaip veikia Epsom druska padės jums mesti svorį
 2. Kaip padaryti, kad Epsom druskos vonios for Weight Loss
 3. Dažnis Atsižvelgiant Epsom druskos vonios for Weight Loss
 4. Tipai Epsom druskos vonios
 5. Detoksikuojanti Ir Atjauninanti
 6. Privalumai Epsom druskos vonios
 7. Faktai Apie Epsom druska
 8. Atsargumo priemonės
 9. DUK

1. Kaip veikia Epsom druska padėti jums sublogti

Britų biochemikas Birmingemo universiteto, Rosemary Waring sužinojau, kad sulfatas ir magnio yra absorbuojamas į per Epsom vonioje odą. Šių dviejų mineralų kiekis kraujyje padidėjimas lygiai po mirkti tam tikrą laiką pirtyje, ir jie pradeda savo darbą šalinant aplinkos toksinus iš organizmo. Jie vienu metu taip pat išgydyti įvairių kitų negalavimų odos, tokiu būdu galite jaustis atsipalaidavęs ir panaikinti pabrėžė.

Tyrimai rodo, kad iš magnio trūkumas organizme gali sukelti aukštą kraujospūdį, širdies problemas, nugaros skausmų, ir galvos skausmas. Panašiai, mažas sulfato rezultatas kūno išsekimo. Kai abiejų šių mineralų koncentracija kraujyje padidėjimas, kūno sistema pasiekia pusiausvyrą ir gali tinkamai atlikti visas funkcijas.

Prastas absorbcijos maistinių medžiagų ir emocinis valgymas yra laikomi pagrindiniai kaltininkai už svorio. Kai toksinai šalinami iš organizmo, jums jaustis labiau energingi ir atsipalaidavę ir yra mažiau tikėtina, kad besaikis maistui. Tai sumažina jūsų šansai persivalgymo, ir jūsų medžiagų apykaita pradeda dirbti jos geriausiai, todėl gerokai svoriui mažinti.

load...

Atgal į TOC

2. Kaip Padaryti Epsom druskos vonios for Weight Loss

Jūs galite padaryti Epsom druskos vonia, pridedant 400 – 500 gramų Epsom druskos į šiltą vandens vonelę. Negalima pridėti per daug druskos, nes ji nebus sumažinti daugiau svorio. Epsom druskos vonia veikia geriausiai, kai naudojama teisinga suma.

Žingsniai už Epsom druskos vonios

 • Pirmaisiais dienų, pradėti pridedant vieną šaukštą Epsom druskos į vonią.
 • Palaipsniui didinti Epsom druskos kiekį iki dviejų puodelių per vonią.
 • Likti vonioje bent 15 minučių leiskite druska įsigerti. Negalima ilgiau nei 20 minučių.
 • Po pirties, gerti pakankamai rehidratavus vandenį.

Atgal į TOC

3. Dažnis Atsižvelgiant Epsom druskos vonios for Weight Loss

load...

Yra nuomonių skirtumas, kai kalbama apie vartojate Epsom druskos vonioje dažnumą. Kai kurie mano, kad greitas svorio netekimas, turite pasinaudoti šia pirtį kiekvieną dieną. Yra keletas kitų, kurie tiki, kad jis turėtų būti priimtas tik vieną kartą per dvi ar tris savaites. Geriausias sprendimas yra paprašyti savo globėją, kuris turės geresnę idėją ir gali pasiūlyti dažnį pagal savo sveikatos būklės.

Atgal į TOC

4. Tipai Epsom druskos vonios

Be naudojant tik Epsom druskos į vonią, taip pat galite išbandyti kitus variantus, siekiant pagerinti rezultatus. Štai keletas tipų Epsom druskos vonioms, kurie bus pridėti įvairių jūsų svorio netekimas programos ir paskatins jus laikytis šio rutinos.

Atgal į TOC

A. Imbiero ir Epsom druska

Jei perteklius toksinas kaupiasi yra pagrindinė priežastis, dėl savo svorio padidėjimas, turėtumėte pridėti imbiero vonios kartu su Epsom druskos. Imbieras yra žinoma, kad atidaryti kūno poras ir pašalinti toksinus per prakaito. Tai lengvas ir natūralus būdas pašalinti kūno toksinus. Teisės gynimo priemonė veikia daug geriau, jei jūs naudojate šiltą arba karštą vandenį. Pridėti dviejų iki trijų šaukštų susmulkintų imbiero prieš du puodeliai Epsom druskos į šiltą vandens vonelę greičiau rezultatus. Sugerti sau pusvalandį į karštoje vonioje.

B. Kepimo soda ir Epsom druska

Pridėti dvi indelių Epsom druska ir soda į šiltą maudyklų ir patrinti kūną švelniai, naudojant minkštą kempinėlę. Šis procesas padeda valyti negyvas odos ląsteles ir pašalinti perteklinius toksinus iš organizmo.

C obuolių sidro acto ir Epsom druska

Pridėti Epsom druskos ir obuolių sidro actą santykiu 1: 2 karštame ar šiltame vandenyje. Sugerti save nuo 30 iki 40 minučių vonioje. Actas yra žinomas dėl malšinančių stresą ir sąnarių skausmus. Taigi, be prarasti svorio, jūs taip pat gauti atleidimą nuo raumenų įtampos ir sąnarių skausmai.

D. Epsom druska ir eteriniai aliejai

Pridedant eterinio aliejaus į Epsom druskos vonioje padeda sustiprinti savo savybes. Jūs galite pridėti 10 iki 20 lašų eterinio aliejaus pasirinktą, pavyzdžiui, levandų arba simondsijų eteriniu aliejumi, sukelti atsipalaidavimą. Norėdami gauti geriausią iš visų šių priemonių, galite pabandyti kiekvieną iš jų pakaitomis.

Atgal į TOC

5. Detoksikuojanti Ir Atjauninanti

Nors eteriniai aliejai yra rekomenduojama, kad jūsų patirtis Epsom vonioje labiau atsipalaiduoti ir aromatingas, kai kurie ekspertai mano, kad pridedant aliejaus sumažina Epsom druskos poveikį. Norėdami sustiprinti efektą, galima naudoti mineralinį vandenį, ypač jei norite gauti atleidimą nuo raumenų skausmo. Taip pat žinomas kaip Detox vonioje, jis palieka jus de pabrėžė ir atjaunėjusi ilgas valandas. Svarbu gerti daug vandens prieš ir po vonios gauti didžiausią naudą Epsom druskos vonioje.

Atgal į TOC

6. Privalumai Epsom druskos vonios

 • Jis mažina raumenų skausmą.
 • Ji padeda pašalinti perteklių aliejaus nuo odos ir plaukų.
 • Tai yra geras priešnuodis lengvo nudegimo nuo saulės dirginimo ir skausmo ir yra naudojamas kaip alternatyva Aloe Vera.
 • Jis sukelia greitesnį atsigavimą nuo raumenų įtampą ir kitus nedidelius sužalojimus.
 • Ji suteikia atleidimą nuo bičių įgėlimo ir klaidų įkandimų.
 • Tai geras sprendimas sausų lūpų.
 • Jis yra laikomas vienu iš geriausių odos exfoliators. Vadinasi, ji yra naudojama reguliariai giliai eksfoliacija kaukės ir pedikiūras.
 • Jis vartojamas gydyti Poison Ivy bėrimus.
 • Epsom druskos padeda jums jaustis atsipalaidavęs ir AIDS geriau miegoti.

Atgal į TOC

7. Faktai apie Epsom druska

 • Epsom druskos pirmą kartą buvo rastas druskos karčiųjų pavasarį Epsom Surrey, Anglija. Tai, vadinasi, pavadintas po to, kai vietoje.
 • Nors tai vadinama druskos, ji yra ne visai druska, bet iš natūraliai pasitaikančio mineralinio junginio tipo praturtintas sulfato ir magnio.
 • Epsom druskos atrodo mažų, aiškiais kristalų. Jis AIDS svorio, kai imamasi tinkamų sumų.

Atgal į TOC

8. Atsargumo priemonės

 • Niekada pridėti daugiau nei 600 gramų Epsom druskos į savo vonią.
 • Nevartokite Epsom druskos vonioje ilgiau nei 20 minučių.
 • Gerkite vandenį prieš ir po to, kai Epsom druskos vonia.
 • Turėtų būti vengiama vidaus vartojimas Epsom druskos, nes ji gali sukelti vėmimą, viduriavimą, ir pykinimas. Prieš pradėdami Epsom druskos viduje pasitarkite su gydytoju.
 • Vengia Epsom druskos vonioje, jei sergate cukriniu diabetu, arba sergate inkstų liga, širdies ligos, ir nereguliarus širdies plakimas.
 • Nėščios moterys turėtų kreiptis į savo gydytojus, prieš pradėdami vartoti Epsom druskos vonia.

Atgal į TOC

9. DUK

A. Ar galiu valgyti ar gerti Epsom druskos vietoj vonioje svorio?

Norėdami numesti svorio, turite imtis Epsom druskos vonia. Tačiau, jei jūs norite naudoti Epsom druska kitų sveikatos problemų, tokių kaip vidurių užkietėjimas, pirmiausia turėtumėte pasitarti su savo gydytoju.

B. Ar yra Epsom druska kitoks nei vonios druskos?

Taip. Epsom druska yra tik magnio sulfato ir. Kita vertus, vonios druskos, gali būti kitų sudedamųjų dalių, kurios gali būti toksiški chemikalai. Taigi, tai geriau naudoti organines Epsom druskos.

C. Kur pirkti Epsom druskos?

Galite įsigyti Epsom druska iš netoliese vaistinei.

D. Ar Epsom druskos turėti panašų poveikį ant odos kaip jūros druska?

Ne Epsom druska yra viskas gerai jūsų odai. Jis nepalieka likučių ant odos po vonios. Jūs jausitės šviežias ir aktyvus po mėgaujasi ir Epsom druskos vonioje.

E. Mano oda yra sausa. Ar galiu naudoti Epsom druskos vonioje?

Taip. Epsom druskos neišdžiūtų odą toliau. Tai žinoma, kad minkština odą. Tačiau, jei jūs vis dar nerimauja, ar gerti pakankamai vandens prieš ir po radote Epsom druskos vonia.

F. Ar saugu naudoti Epsom druskos vonia tinka žmonėms, kurie turi sveikatos problemų?

Jei turite sveikatos problemų, visada prieš pradėdami Epsom druskos vonia pasitarkite su gydytoju. Gydytojas turi žinių apie savo ligos istoriją ir žino, kas gali pakenkti jums ar naudinga jums.

Atgal į TOC

load...