Dienos odos priežiūros režimas – 10 geriausių patarimų, kaip sekti

Kaip maisto, drabužių ir pastogės organizmui, gera kasdien priežiūros rutina yra būtina mūsų odai. Skirtingai nuo savo kūno, veido yra veikiami dulkių ir purvo daug visą dieną, net jei esate patalpoje. Po dienos odos priežiūros režimą svarbu išlaikyti ją sveiką ir šviežią. Skaitykite, ką reikėtų daryti, kad išlaikyti jūsų odą kada spindinčią.

Per parą už spindinčią odą

1. Nustatykite savo odos tipą:

Kiekvienas turi skirtingą odos tipą, naudojant bet kokį produktą ant odos gali sukelti žalą. Žinoti, jei jūsų oda yra riebi, sausa, spuogas linkę arba jų derinys. Ieškoti produktų, kurie yra lengvas ir skirtas jūsų odos tipą.

2. Išvalykite:

Išvalykite savo rankas ir nuplaukite veidą šiltu vandeniu atidaryti poras. Naudokite veido valikliu skirtas jūsų odos tipą; lėtais sukamaisiais judesiais aukštyn valyti maždaug 50 sekundžių veidą. Kai valikliu reikia palikti už minutę ar dvi geresnių rezultatų. Nuplaukite su šaltu vandeniu kruopščiai.

3. Tonas:

Po valymo, paglostyti sausas veidą švariu rankšluosčiu ir su švaria medvilninio tampono, DAB dažų ant veido pagalba, ir leiskite jam išdžiūti natūraliai. Tonerio atkuria pH pusiausvyrą odoje po valymo. Nors taikant, venkite akių zonos.

load...

4. Drėkinkite:

Po tonerio džiūsta, imtis nedidelį kiekį drėkintuvai ir sukamaisiais judesiais į viršų kryptimi taikyti drėkintuvai švelniai ant odos. Valymas, tonizavimas ir drėkinimas turėtų būti daroma kiekvieną dieną ryte ir prieš miegą, kad jūsų oda sveika ir gaivi.

5. Pleiskanomis arba šveitimo:

Šveitimo reikia valyti poras giliai ir turėtų būti padaryta iki dviejų kartų per savaitę. Tai labai svarbu, į savo dienos odos priežiūros režimą. Po reguliaraus valymo rutinos, taikyti šveitimas ir kruopščiai išvalyti nosies, kaktos ir smakro puses. Nuolatinis plovimą veda į daugiau atvirų porų, todėl yra nerekomenduojama.

6. Veido kaukė:

Po valymo ir šveitimo, naudokite kaukę išvalyti odą negyvų sausų ląstelių. Yra įvairių kaukės prieinama rinkoje arba vienas gali būti namuose su natūralių ingredientų. Naudokite kaukes, kaip siūloma. Taikyti naminį kaukes ne daugiau kaip 15 minučių.

7. Venkite Touch:

Nesvarbu, kaip niežti jūsų oda jaučiasi, atsispirti vėl ir vėl apliejimo veido su purvinas rankšluosčių / sausas rankšluostį pagundai. Tai sukelia bakterijos kaupiasi. Yra daug žmonių, kurie ne savo noru vėl ir vėl paliesti veidą; išvengti visiškai.

8. Niekada Išspauskite spuogų:

Spuogai yra labai dirgina ir daugiau nei vieną kartą galite jaustis kaip nuspaudžiant juos valant arba kai jis niežti. Tai palikti tamsių dėmių ir ženklų, kurie dar sunkiau atsikratyti. Todėl, nelieskite spuogų rankomis – švarūs arba purvinas.

load...

9. Hidratas:

Drėkina kūną iš vidaus, geriant daug vandens. Sveika oda rodo off, jei jūsų vidinis sistema yra švarus. Antra, nuplaukite veidą švariu ir paprasto vandens 4 – 5 kartus per dieną ir DAB švariu rankšluosčiu užkirsti kelią nešvarumų kaupimuisi.

10. Naudokite tinkamą produktą:

Jei naudojate produktą skirtas jūsų odos nerodo gerų rezultatų mėnesį ar du, pereiti į kitą ženklą. Svarbu žinoti, kas tinka jūsų odai geriausia ir suteikia norimą rezultatą. Be to nepraleiskite dėmesį į tai, kad jis turėtų būti skirtas jūsų odos tipą.

Sveika oda yra lengvai gauti ir palaikyti, jei jums sekti šį geriausią Kasdienė odos priežiūros režimą. Tai subtilus kūno dalis ir turi visą dėmesį visą laiką. Mikrobai kaupiasi lengvai ir sukelti daug kitų problemų. Be to, naudojant padaryti kiekvieną dieną, taip pat gali sukelti odos problemų daug, bet su kruopščiai išvalyti sveikos odos priežiūros režimą galite išsaugoti sveiką odą ir spindinčią.

load...