Dangų katedra Maskvos Kremliaus

Žolinė katedra Maskvos Kremliaus – šiuo metu dirba stačiatikių bažnyčią. Vieta: Katedros aikštė Maskvoje. Yra pagrindinė šventykla valstybės. Tai seniausias pastatas mieste, kuris yra visiškai išsaugotas.

Trumpa istorija

Katedros į dangų – tai Mergelės namai. Pastatoma Pravoslavų Bažnyčios Rusijoje tapo tradicija prasidėjo senovės Kijeve, kur kartu su Sofijos soboras pastatytas pirmasis katedra Kijevo-Pečersko vienuolyno dangun. Jie sako, kad ji pro Dievo Motinos iš Konstantinopolio aukso architektų ir pažadėjo gyventi naujai pastatytame šventyklą.

Per metus 1326-1327 Ivanas Kalita pastatytas pirmasis akmuo katedra Maskvoje, šioje vietoje, o vėliau pasirodė Žolinės Katedros Maskvos Kremliaus. Dar prieš šventyklos pastatytas Ivanas Kalita, ši vieta buvo dar senovės Maskva bažnyčia (XII amžiaus medinė architektūra).

load...

Žolinė katedra Maskvos Kremliaus buvo pagrindinis bažnyčia pigios kelionės Rusijoje per visą keturis šimtmečius. Tai vainikavo įpėdinis į sostą, jis yra užpildytas svarbius valstybinius dokumentus, išrinkti patriarchai ir didmiesčiams. Ten buvo daug kitų, ne mažiau svarbių ceremonijų, kad pagaminti tiksliai Žolinės katedra. Maskva iškėlė daug patriarchų ir didmiesčiams, kai Uspensky katedra tapo taip pat laidojimo vieta. Jų kapai yra palei šventyklos sienų.

Katedros Architektūra

Žolinė Katedros architektas Aristotelis Fioravanti buvo italų, kurie specialiai pakviestas Ivanas III. Žolinė Katedros Kremliaus buvo pastatytas 1475-1479 iki Žolinės katedra XII amžiuje panašumą į vieną iš seniausių Rusijos miestų – Vladimiras.

Centrinis įėjimas į šios šventyklos yra iki Katedros aikštės seniausių. Platus laiptai prie įėjimo baigiasi versija vaizdingas tris pusapvalės arkos. Čia Arkangelas atostogos bulgarijoje Mykolas su angelu tarsi saugojo į katedros pastato įėjimo. Tiesiog virš arkos – šventųjų figūromis, ir virš jų rodo „Virgin ir vaikų ant rankų. Visa tai – įvairiaspalvis freskos, kurios buvo kokybiškai labai toli vykdė rusų dailininkai XVII amžiuje, kurių vardai liko nežinoma.

Katedroje centrinė dalis yra atskirta nuo altoriaus, ikonostasas XVII amžiuje (ikonostasas turi apie šešiolika metrų aukštį ir yra padengtas Čekanas paauksuotas sidabras), ir tai buvo padaryta apie 1652 dailininkų, pakviestų iš Trejybės Sergejus vienuolynas. Deja, 1682 buvo katedroje, kuri yra dėl to nukentėjo piktogramą ugnies, bet buvo sėkmingai atnaujintas karališkųjų icon-dailininkus (Kirilas Ulanov George’as Zinoviev ir Tikhon Filatev). Per daugelį amžių, saugomi Rusijos dailininkų sukurtų piktogramas katedra. Seniausių, senovės degancios keliones simbolis, kuris yra katedra – „George“, tai yra tiesiai priešais ikonostasas.

Katedra buvo reidas Prancūzijos karių (karo 1812 m.) Dalys sidabro, kuris vėliau buvo rusų kazokai dar antrą kartą sugauti ir grąžinti į tėvynę, buvo suklastotas sietynas, kad dabar kabo centre.

Taip seniausias paminklas Rusijos dekoratyvinės dailės dangų katedra yra jos pietinių įėjimo durys. Jie buvo atgabenti į Suzdalės katedra (jų rangas į XV amžiuje viršuje) kapitalą. Auksinis ant jų (ant juodo lako) sudarė apie dvidešimt vaizdus Biblijos tema.

Katedra dabar

Po Rusijos revoliucijos 1917, Žolinė katedra buvo paversta muziejumi. Darbuotojai, kuriant ekspoziciją, bando išsaugoti jo vidų. Ir nuo 1990, pagal kurį prisiimamas katedra paslaugas buvo atnaujintas. Taigi, dabar į dangų katedra Maskvos kremlius turi dvi pagrindines funkcijas: muziejų ir pačią šventovę.

load...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *