Dabar galiu dėvėti savo seksualų apatinį trikotažą – Goodbye Dark Inner thighs!

Kiekvienas trokšta turėti, kad puikus ir nepriekaištingą odą nuo galvos iki kojų. Bet matau tuos tamsius vidinius šlaunų veikiami dėvint bikini arba būdami intymus yra visiškai nepatogus.

Geriausias būdas atsikratyti tamsaus vidinės šlaunų yra deramai pasirūpinti savo kojų odą. Prieš žengia link būdų pašviesinti odą vidinėje šlaunų, tegul pirmas sužinoti už tamsių vidinių šlaunų priežastis.

Kai kurios iš šių priežasčių Tamsus vidinės šlaunų pusės, yra:

  • Nuolatinė trintis, o jūs vaikščioti
  • Prasta ventiliacija
  • Nuolatinis skutimosi
  • Prakaito, o sukaupta drėgmės
  • Senėjimas
  • Nėštumas
  • Nutukimas

Atsikratykite Dark vidinės šlaunų pusės Natūralu:

1. Paruoškite šveitimas maišant apelsinų pilingas ir ciberžolė. Ciberžolė turi savybių, kurios padeda atsikratyti tamsaus odos ir apelsinų sultys turi vitamino C, kuris yra naudingas odai.

Taikyti šį įklijuokite į savo tamsioje odos ir leiskite jam išdžiūti tam tikrą laiką. Pašalinti pasta naudojant drungnu vandeniu.

load...

2. Papajos šveitimas yra kita alternatyva Nenuleisti nešvarumus nuo odos ir padaryti jį valyti. Papajos pasta taip pat gali būti naudojamas Drėkinamasis odą. Masažas šį namų šveitimas nuolat ant šlaunų ir naudokite minkštą šepečiu išvalykite nešvarumus ir gyvinti savo odą.

3. Citrinų sultys yra plačiai naudojamas valymo negyvas ląsteles per odą ir pašalinti kitus nešvarumus. Skiesti citrinų sulčių pridedant vandens į jį. Masažas sprendimą dėl tamsioje srityje 5 minutes ir tada nuplaukite jį su šaltu vandeniu.

Netrinkite citriną tiesiogiai ant odos. Jo rūgštus poveikis gali sukelti odos deginimą, taip sukdami jį raudonai.

load...

4. Medus taip pat gali būti naudojamas kaip kūno šveitimas išplauti tamsius negyvas ląsteles ir gyvinti odą. Medus drėkina odą giliai ir todėl kūdikis minkštas.

Taikyti medaus šlaunų, patrinti 5 minutes, o tada tegul jis likti pusvalandį. Reguliariai kartokite 10 dienų, ir jūs pradėsite pastebėti rezultatus!

5. Bulvių sultys yra vienas iš geriausių gamtos sąžiningumo produktus. Fermentas vadinamas catecholase metu joje skatina odos balinimas.

Grind bulvių ir taikyti savo sulčių šlaunų. Palaukite šiek tiek laiko, kol jis nudžius ir nuplaukite jį. Po kelių reikmėms, jūsų oda bus daug spinduliavimo ir gražus.

6. Agurkai turi drėkinamąjį ir odos balinimo savybių. Patrinti agurko griežinėliai ant šlaunų 10 minučių kasdien ir gauti norimų rezultatų.

Kad būtų efektyviau, pridėti nuo 2 iki 3 lašus citrinos sulčių ant agurkų gabalas ir tada naudokite jį ant odos.

7. Niekas negali įveikti Aloe Vera želė, kai jis ateina į natūralių ingredientų maitinamuoju savybių ir antioksidantų, kurie padeda remontuojant odą.

Patrinti želė ant šlaunų abiejų laikrodžio rodyklę ir prieš laikrodžio rodyklę kryptimis nuo 5 iki 10 minučių. Po to, kai išdžius, nuimkite šį gelį nuo odos naudojant drungnu vandeniu. Reguliariai kartoti ir jūs pradėsite pastebėti magija ant šlaunų.

8. Pomidorai įgijo visame pasaulyje populiarumo kaip geriausias natūralus būdas padaryti jūsų oda švytinti ir jaunatviška. Už jo populiarumo priežastis yra tai suteikia antioksidantų, kurie pašalinti nešvarumus nuo odos.

Pomidorų naudojamas atsikratyti riebiai odai ir pašalinti negyvas ląsteles nuo odos paviršiaus. Crush pomidorų ir patrinti ją į savo vidinį šlaunies. Tegul tai atsiskaityti už 20 minučių ir tada nuplaukite jį. Tai padeda pašviesinti tamsiai odą ir daro šlaunys atrodo teisinga.

Greita Patarimas: Kaip jums naudoti įvairių natūralių priemonių, kad būtų sumažinta vidinės šlaunų pusės, vengti muilo, kaip jums bus baigti prakaitavimas daug. Galite kreiptis talko miltelių išvengti prakaito.

Iškilus žaizdos ar dirginimas, tegul ji gydo, o tada bandyti pirmiau gynimo.

Geros naujienos yra tai, jūs netgi galite naudoti šiuos gamtos gynimo pašviesinti savo tamsius kelius ir alkūnes, kaip gerai! Naudokite šiuos gynimo kasdien ir mėgautis rezultatus.

load...