Bolivudo įžymybės su ilgu plauku – mūsų mėgstamiausia 12

Mes visi mylime savo įžymybes, ar ne? Puošnus veidai, gražių įstaigos ir spalvingi plaukus. Jei galėčiau prekiauti vieną dalyką su visais Bolivudo gražuolių, jis būtų jų ilgi, šilkiniai manes. * Sigh * Bet mergaitės turiu daryti tai, ką merginos turiu daryti teisingai? Taigi čia aš, sąrašą dešimties geriausių Įžymybės su Pasakų plaukų, ilgas, žinoma;)

Čia jau ne Bolivudo įžymybės su ilgais plaukais atrodo:

1. Sonakshi Sinha:

Kaip spalvingas yra ši mergina? Ir, mano nuomone, ji yra geriausia plaukus pramonėje. Ilgos ir šilkiniai garbanos, kad pavogti širdį. Ji visada Besivystantis tas spalvingas spynos įvairiais būdais – bangos, pokerio tiesus, ir lovos plaukus? Jūs klausiate, tai, ji turi jį!

2. Malaika Arora Khan:

Būdama viena iš karščiausių Yummy mumijų iš efektingas pasaulyje, manau, kad ponia Khanas uolų ilgas spynos kaip žavingas. Ji tinka jos gana veido ir maloningas kūną. Jei galėčiau atsakyti už vieno karšto mamytė, tai neabejotinai būtų Malaika ir jos plaukai!

load...

3. Diana Penty:

Visi žavinga šalia durų mergaičių surinkti. Čia yra gražiausia mergaitė mieste vienodai nuostabus plaukai. Diana Penty sužavėjo vyrai ir moterys su vis tiek spalvingas veido ir nesibaigiančių kojų. Ir berniukas, ar mylime savo plaukus, ar ką? Puikuotis tai kaip Penty.

4. Aishwarya Rai:

Valdantieji karalienė Bolivudas ir mama žavinga mergaitė, Aishwarya Rai visada turėjo gražių plaukų. Jie įrėmina veidą ir davė jai DIVA išvaizdą nuo jos modelio dienų. L’Oreal, mes girdime? 😉

5. Bipasha Basu:

Šilčiausias mergaitė mieste valdo karščiausias plaukus, sąžininga pakankamai? Visi Kudos į Bipasha Basu už visada tapusiomis eksperimentinis su savo garbanos ir ilgio. Bet ji visada liko ištikimi savo šaknų; Aš turiu galvoje, ilgi plaukai, ne ji? Nueini mergina!

load...

6. Deepika Padukone:

Miss Padukone yra mano mėgstamiausia dėl priežasties – ji turi kūną nužudyti, turi tatuiruotes dalykas ir yra klasės panele. Su gražia, gražia šypsena tą švarus veido, ji tikras priklauso karščiausias plaukus. Tai ilgi plaukai aktorė Bolivudo taip pat sako, stipriai veikiamiems vandens ir reguliari mankšta kartu su sveikos mitybos, kas suteikia jai sveiką, blizgantį karčiai.

7. Dia Mirza:

Reguliariai į šalies ratą, Dia tikri turi raudono kilimo plaukus ar ne? Shiny spynos papildyti savo kūdikio veidą Super gerai ir pridėti nuostabią apibrėžimą jos veido struktūrą. Aš visada mėgo bangos ant jos, Super prašmatnus.

8. Kareena Kapoor:

Miss Kapoor, ar man reikia pasakyti ponia Khan priklauso skustuvo supjaustyti veidą suminkštintas sklandžiai ir seksualus Pyszny plaukų. Pokerio tiesus ar žavinga garbanos, ji gauna jis teisus kiekvieną kartą. Ji taip pat yra itin drąsūs Bolivudo aktorė su ilgais plaukais su įvairių plaukų stilių – bandelės, aukštos mazgų, sluoksnių ir pan. Jei jūs turite jį, puikuotis tai panele;)

9. Katrina Kaif:

Neradau vieną žmogų, kuris nemėgsta Šis prašmatnus. Ji yra grožio įsikūnijimas. Taigi yra jos plaukai. Barbie lėlės Bolivudo tikri žino, kaip kaupti visą dėmesį ji taip nusipelnė, su gražių plaukų. Pabrėžiama duoti storio ir tūrio iliuziją. Šiek tiek paukštelis sako Ms.Kaif importuoja šampūnai ir kondicionieriai ir viskas, kad eina su ja iš Šveicarijos. Aš norėčiau tikėti, „Cuz berniukas, kuris yra šiek tiek prabangus plaukų.

10. Jacqueline Fernandez:

Tai Šri Lankos grožis turi tokią didelės apimties plaukus; Įdomu, kaip ji sugeba ją. Tai storas, blizgus ir visą gyvenimą. Jis taip pat tinka savo gracinga kūną labai gerai, ką jūs manote?

11. Shilpa Shetty:

Pantene panele tikrai žino, kaip puikuotis jai gracingą figūrą ir gražus sveiką ilgus plaukus stilingai!

12. Rani Mukerji:

Sąrašas būtų nepilna be mano mėgstamos Bolivudo aktorė kuris yra Bengalų grožis turintys natūraliai sklandžiai, mielas ilgus plaukus, kuri pagerina savo apeliacinį kolektorių.

Taigi merginos, tai yra mano kompiliacija iš geriausių Bolivudo įžymybės su ilgais plaukais. Kas yra jūsų favoritai? Ar aš praleisti bet ilgi plaukai Bolivudo aktorės čia? Leisk man žinoti!

load...