Boarding Pass internete

Turizmo ir aviacijos aplinkos kasdien daro kelionė visiems patogiau. Šiandien nėra reikalo kreiptis į kelionių agentūrą arba tiesiogiai su oro bendrovėmis siekiant įsigyti bilietą arba užsisakyti lėktuvo bilietą, nes dauguma įmonių jau perėjo prie interneto klientų aptarnavimo. Su specialių modulių pagalba internete, galite lengvai užsisakyti lėktuvo bilietą, gido, viešbutis, automobilių, neišeinant iš namų.

Jei planuojate kelionę arba vykti į verslo kelionę, be lėktuvų padaryti būtų labai sunku, o kartais net neįmanoma. Rezervuokite skrydžius gali būti bet IATA akredituota agentūra arba aviakompanija bilietų kasoje. Norėdami pirkti, jums reikės pateikti vardą ir keleivio vardą anglų Zyke, kaip nurodyta pase. Kelionės Jungtinėse Amerikos Valstijose, Kanadoje, Australijoje ir kai kuriose kitose šalyse, taip pat reikia pasakyti, paso numerį, gimimo datą ir lėktuvų bilietai paso galiojimo pabaigos.

Įsigijus bilietą jums tiesiog turi eiti per visus būtinus formalumus oro uoste ir mėgautis skrydžio. Kalbėdamas apie formalumus. Į išvykimo vietą, visi keleiviai atlikti muitinės, pasų kontrolė, patikrinti ir patikrinti skrydžių saugumą. Kai jūs atvykstate į oro uostą, gauti Dramatiškoje priėmimo į oro vežėjų, kuris yra nurodytas biliete, ir eiti į jį su savo pasu. Atstovas arba hendlingovoy aviacijos kompanija bus duoti jums įlaipinimo taloną ir bagažo tegus. Po to galite pereiti į viršutinius aukštus imtis kitų būtinų procedūrų iki išvykimo.

Jei norite sutaupyti laiko ir nereikia stovėti eilėse gauti įlaipinimo taloną, galite pereiti prie registruojantis internete. Norėdami tai padaryti, eikite į oro linijų bendrovės sas bilietai interneto svetainėje, įveskite savo užsakymo numerį arba bilieto numerį, savo vardą, pasirinkti sau vietą plokštumoje ir atspausdinti šią informaciją.

load...

Boarding Pass plokštumoje, kurioje buvo išduotas jums internete, turi tuos pačius duomenis, kaip įprasta: skrydžio numeris, išvykimo data, išvykimo uosto ir atvykimo, išvykimo ir atvykimo laikas, pavadinimas ir keleivių vežimo, vartų numerį ir sėdynės vardas salone.

Kai kurios oro nepalaiko internete check-in paslauga visais ar kai kuriais maršrutais, kaip jums bus pranešta šioje svetainėje.

Didžiausia Rusijos vežėjas – „Aeroflot“ oro linijų siūlo savo keleiviams naudoti tokią patogią internetinę paslaugą. Turinys gali būti įlaipinimo dieną prieš išvykimo laiką registracijos ekstremalios baigiasi kartu su ja pabaigos oro uosto. Tiems, kurie keliauja su bagažo ir skirta vilnius helsinkis save „Aeroflot“ Boarding Pass internete, yra specialios priimamasis Bagažo užsnūsti. Jei ne, jūs turite imtis bagažą tradicinių stovo.

Nesvarbu, ar jūs gaunate savo praeiti internetu arba lėktuvą oro uoste, tuo vartai oro linijų darbuotojų duos jums specialų kuponą, kurie patvirtina savo buvimą laive. Atkarpos dydis degtukų dėžutė tiksliai kartoja visas skrydžio detales aprašytus įlaipinimo.

Būkite labai atsargūs, po perdavimą registratūroje. Jei jūs praradote savo įlaipinimo taloną, atkurti ir padaryti ilgai lauktą kelionę, tai bus labai sunku, o kartais net neįmanoma. Nesvarbu, jei esate „pasodinti“ iš interneto atsiėmimas – jūs visada galite spausdinti jį dar kartą. Bet jei jūs prarasite standartnyyposadochny bilietą, kuris suteikia registratorė oro uoste, jau yra įmanoma problemų.

load...

Taupykite savo laiką ir naudotis internetinėmis paslaugomis, nes jie yra suprojektuoti, kad mūsų gyvenimą paprasčiau ir lengviau.

load...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *