Blogas burnos kvapas

Blogas burnos kvapas visada leidžia jums žemyn net jei esate Brad Pitt ar Angelina anketa klonas! Tai yra vienas dalykas, kurį reikia nedelsiant veikti po arba tave bus gėdingai situacijose tikrai. Bet nervintis nėra! Tai labai lengva kontroliuoti ir užkirsti kelią blogas kvapas.

Blogas burnos kvapas atsitinka dėl įvairių priežasčių senėjimo, vaistai, blogai montavimo protezus yra kai kurie iš jų, išskyrus akivaizdaus-blogas burnos higienos!

Kaip kovoti su Bad Breath?

Norėdami atsikratyti blogo burnos kvapo, teptuku tinkamai techniką du kartus per dieną, naudoti burnos, siūlas dantis kasdien ir nuplauti paprastu vandeniu po kiekvieno valgio. Jei nieko veikia, apsilankykite pas odontologą dėl visiškai patikrinti rasti priežastį. Yra keletas namų gamybos priemonės, taip pat, kad padėti jums kovoti blogas kvapas. Sužinokite, kaip padaryti gerą burnos už blogas kvapas.

Naminis Skystis burnai skalauti Bad Breath:

Čia yra burnos receptas, kuris padės jums išlaikyti savo kvėpavimą švieži ir kvapas nemokamai. Dauguma dalykų, reikalingų yra lengvai prieinami namuose. Tau reikia:

load...
 • Citrinos sulčių
 • Cinamono milteliai
 • Medus
 • Kepimo soda
 • Šiltas vanduo

Reikalinga dalykų:

Ką daryti:

 • Iškirpti citrina ir išgauti 1 šaukštą citrinos sulčių. Apie pusė citrinos būtų atlikti darbą.

 • Supilkite kad sultis į stiklinę. Kodėl imamės stiklinę vietoj dubenį čia? Kad jums ateis žinoti vėliau.
 • Citrinų yra stiprus antimikrobinis ir atgaivina kvėpavimą. Negalima pridėti daugiau nei pirmiau minėtas kiekis, kaip mes nenorime sukurti rūgščią aplinką burną.

 • Pridėti 1 – 4 šaukštą cinamono miltelių citrinos lašų. Cinamonas yra labai efektyvus žuvo nemalonus kvapas sukelia bakterijos. Jis yra lengvai prieinami vietos parduotuvėse ir sukelti jokios žalos, jei jums laikytis minėto kiekio.

 • Pridėti tiesiog soda žiupsnelis. Ji taip pat padeda kovoti su problema. Be to, jis padeda balinimo dantis tam tikru mastu. Nors jūs turėtumėte žinoti, kad jis neveikia kiekvienam individui; išbandyti ir toliau tik tada, jei jis dirba už jus. Jokiu atveju reikia naudoti daugiau nei nustatyta suma soda.

[Skaityti: soda Kova Bad Breath]

load...

 • Pridėti pusė vieno šaukšto medaus. Medus veikia kaip anti bakterinis, o taip pat daro šį burnos skonis skanus.

 • Sumaišykite ingredientus greitai. Jūs galite pamatyti Fizz artėja, kaip jūs sumaišykite turinį; tai yra kepimo sodos akivaizdoje, nes.

 • Pridėti šilto vandens į mišinį. Tinkamai išmaišyti pabaigoje. Mes pridėti šiltą vandenį, kad būtų galima medus gauti ištirps. Ji turėtų būti nei karštas, nei šaltas.
 • Tai kaip jūsų namų burnos blogas kvapas atrodo su kintama dalelių cinamonu viršuje.

 • Įpilkite vandens, jei jo skonis papildomų rūgštus. Perkelkite skystis mažame butelyje ir parduotuvėje šaldytuvą.

 • Tai burnos turi būti gerai suplakti prieš kiekvieną naudojimą, nes turinys yra linkę įsikurti apačioje.

[Skaityti: Pradžia Peržiūros už Bad Breath]

Atminkite, kad tai burnos blogas kvapas dirbs gerai 2 – tik 3 dienas, nes ji neturi jokių konservantų. Jums reikia paruošti švieži mišinys rašyti, kad. Nemanau, kad tai problema, nes ji neapima nuobodų procedūrą ir medžiagos yra gana lengva rasti. Svarbiausia, kad visa tai natūralu. Naudokite jį, kai jums reikia atsigaivinti burną ar po valgio. Tai ne tik taupo pinigus, bet taip pat leidžia eiti į odontologą ne įvykis, dėl stomatologo, kuris yra! Iš tiesų, jūsų odontologas gali būti nustebinti savo burnos sveikata!

Pastaba: Šis burnos yra tik siekiant kovoti su blogas kvapas tikslu, o ne esant dantenų problemų. Jei jūsų stomatologas pasakys jums naudoti burnos gydant dantų ar dantenų problemos, nepakeičia, kad su šiuo namų padarė burnos.

Naudokite šį burnos, ir atsisveikinti su blogas kvapas. Kalbėti užtikrintai, ir žiūrėti pasaulio minią aplink jus!

Ar jūs kenčia nuo blogo burnos kvapo? Ką daryti, kad ją valdyti? Ar jūs kada nors bandė šį rūšies burnos už blogas kvapas? Ar pasidalinti savo patarimais su mumis komentarus skyriuje žemiau!

load...