Bipasha Basu grožio paslaptys

Nesvarbu, ar esate savo vaidyba ventiliatorius ar ne, tai yra tiesa, kad dauguma iš mūsų turi tam tikrą laiką ar kitas tikrai nustebino šiame Bong grožio vieno iš jos daug talentų. Bipasha Basu, The tamsus grožis iš Bengalijos, buvo modelis, kol ji atėjo į veikiantį pasaulyje.

Kai ji išėjo į filmus, Bipasha greičiau iškirpti nišą sau, su savo „kitokie“ išvaizda, jai nepriekaištingai graži oda, jos migdolų formos dideles akis, ir jos nėra nesąmonė požiūris. Palaipsniui Bipasha taip pat parodė Polinkis fitneso ir šis grožis, kuris buvo gana vingiuota ir apkūni į būties Chubby jos pradinių dienų taško, sugebėjo paversti vieną iš labiausiai tinkami ir sveikatos sąmoningas gražuolių aplink.

Kiek kartų jums drooled per tą visiškai tinka kūno ja ir norėjo galite gauti jį sau? Ar pavydėti jai nepriekaištingą odą ir plaukus ir norėjau sužinoti jos paslaptis?

Jei atsakėte „taip“ į bet kurį iš šių aukščiau, tai laikas jums perskaityti patarimų ir gudrybių žemiau, kad padaryti Bipasha kaip tinkami ir sveika, nes ji tikrai ji yra.

load...

Bipasha Basu Grožio paslaptys

Jos Tikintis:

 • Bipasha Basu mano, kad sveikas maistas ir mankšta yra raktas į gerai gyvena.
 • Panele taip pat geria daug vandens per dieną. Ji teigia, kad yra jos paprastas namų receptas sveiką ir natūralų spindinčią odą.

Dienos Grožis žingnis:

 • Aktorė niekada žengia nenaudojant apsaugos nuo saulės. Ji daro, kad ji dėvi saulės, nesvarbu, kas sezoną.
 • CTM arba valymas, tonizavimas, Moistursing rutina yra ritualas, kad ji taip be nepavyks kiekvieną vakarą prieš miegą. Ji pasitiki šį kasdieninį išlaikyti savo odą be jokio makiažo, nešvarumų ir cheminių medžiagų.
 • Naudojant migdolų aliejus pagal akies prieš miegą padeda jai išvalyti odą aplink akis ir išvengti pagal akių pleistrai ir paburkimą. Be to, tai padeda išlaikyti jautrią odą aplink akis tinkamai sudrėkinta, tokiu būdu užkertant kelią senėjimo požymiai, kaip raukšles ir varnų pėdų.
 • Bipasha Basu daro, kad ji nešioja ne sunkiųjų makiažas, kai ji neveikia

Mane Šlovė:

 • Nuolatinis naftos masažai ir geras kondicionierius yra paslaptis jai natūraliai sveikos ir storos plaukai
 • Kai Bipasha yra nuotaikos spalva plaukus, ji naudoja spalvų spektrą nuo Wella Kolestint

Mėgstamiausios dalykų, kad padaryti ją atrodo pasakiškas:

Bipasha mano, kad ieško natūralus ir paprastas, yra raktas į natūralaus grožio. Jos eiti į prekės ženklą visada Mac.

Mėgstamiausia Apžvelkite:

Bipasha mėgstamiausia išvaizdą visada buvo klasikinis Smokey akys ir gamtos nude lūpos! Tai vienas atrodo ji puikavosi milijonus kartų ir visiškai myli.

Sporto paslaptys:

 • FIT aktorė prisiekia valgyti viską, bet ne raudonos mėsos ir ryžių!
 • Ji taip pat užtikrina, kad maisto produktų, kuriuose yra daug Omega-3 riebalų rūgščių. Tai yra todėl, kad Omega-3 riebalų rūgštys dirbti stebuklai odai ir padėti jai gauti natūraliai spindinčią ir nepriekaištinga oda
 • Bongas grožis daro, kad ji turi daug vandens per dieną
 • Pirmas dalykas, kad ji valgo ryte yra migdolų mirkomi vandenyje per naktį. Ji užtikrina, kad tai prieš ką nors kiekvieną dieną
 • , O darbo, Bipasha keičia jos rutina dažnai įskaitant tiek kardio ir raumenų mokymus savo rutina. Ji sako, kad jūs neturite iš tikrųjų turi būti treniruoklių salė asmuo turi būti tinkami. Paprasti dalykai, pavyzdžiui, atsižvelgiant Pagyvėja pėsčiomis, veikia ir net liftu, o ne laiptais gali padėti daug!

Su šių sveikatos ir grožio paslaptis Bipasha Basu, tai aiškiai rodo mums, kaip ji naudoja natūralius metodus, jei norite gauti nepriekaištingą odą ir plaukus, taip pat gauti pasakiškai Gimtoji ir sveiką kūną. Mes tikrai tikiuosi norėtumėte išbandyti kai kuriuos iš jų sau taip pat. Ar mums žinoti, jei jau esate po bet ir kaip jie jums padėjo.

load...