Bharatanatyam makiažo pamoka per 10 paprastų žingsnių

Bharatanatyam yra žinomas Indijos forma klasikinio šokio, kuris reikalauja ne tik tinkamai pozų ir judesių, bet tinkamą rūšies makiažą per daug !!! Šokėjai šios formos dažnai eiti su storesniu ir spalvingas makiažas parodyti malonę scenoje taip pat padaryti teisingumą šio unikalaus šokio forma. Jei norite žinoti, kaip jie tai puikiai Bharatanatyam makiažas, jūs rasite atsakymus į visus jūsų klausimus šiame straipsnyje !!!

Bharatanatyam makiažas atliekamas su dideliu tikslumu, užtikrinant, kad jis tinka šokių formą ir taip pat aplinka apšvietimas, kad pabrėžti makiažas. Taigi, dauguma menininkų šioje srityje lazda į vandeniui ir išsitepti atsparus makiažas, kurios užtikrina, kad šokėja atrodo Picture Perfect visais laikais vykdymo metu.

Makiažas turi būti pritaikytas prie odos tonas puikiai ir už tai, jums reikės geros kokybės makiažo šepetėliai makiažo kempinės. Odos tonas nelygumai taip pat turėtų būti padengta makiažas puikiai.

load...

Kaip tai padaryti Bharatanatyam makiažas? – Palaipsniui Susipažinkite

Jūs galite sekti šiuos paprastus pagrindinius veiksmus Bharatanatyam makiažas.

1 žingsnis:

Naudokite prakaito įrodymas makiažo ir pamatai, kad makiažas lieka vietoje. Be to, jums reikia taikyti geros kokybės fotogeniška gruntą.

Be to, taikyti lazdas makiažo lengvesni nei jūsų odos tonas ant dėmės ir dėmės ir net vokų. Įsitikinkite, kad jūs einate su geros kokybės pamato ant veido, įskaitant akių vokų ir derinimasis su makiažas kempine tinkamai.

Patarimas: Testas du fondai dėl žandikaulio linija, žinoti, kuris iš jų atitinka jūsų odos tonas tiksliai. Arba taip pat galite maišyti dviejų fondų gauti norimą spalvą.

STEP2:

Pradėkite antakius, patamsinti juos naudojant antakių pieštuku. Dabar imtis antakių miltelių ir tepkite antakių su kempine aplikatoriumi išsitepti antakių pieštukas anketa poveikį ir suteikia jai daugiau gamtos poveikį.

load...

3 žingsnis:

Dėl akių šešėliai, jūs turite pasirinkti 3 pagrindinius tonus tam tikros spalvos. Pavyzdžiui, jei renkatės rožinė tonas, tada pasirinkti tamsiai rožinė atspalvį, kuris turi būti taikomas plonu forma virš viršutinės blakstienų liniją.

Be to, pasirinkti tonas lengvesni šį vieną ir taikomos horizontaliai beveik padengti dangtis visumą.

Trečiasis tonas turi būti pats lengviausias iš trijų spalvų ir naudoti jį nuslėpti iki antakių kaulų.

4 žingsnis:

Akys yra labai svarbus šioje Indijos klasikinio šokio forma, nes jie išreiškia visišką tema šokio. Taigi, užtikrinti, kad jūsų akys atrodo labai drąsus ir dramatiška.

Pradėti naudojant tamsiausias Kohl ir Kajal linija viršutinį blakstienų liniją, kuris baigiasi uodegos arba sparnuotas pratęsimo. Linija apatinę blakstienų linija žemiau ratlankio praplėsti liniją ir vilkite apatinę pamušalas, besitęsiančią kitoje uodegos.

Nepamirškite taikant pakankamą tušas.

5 žingsnis: Lūpų makiažas

Line lūpų su kaštoninės ar raudonu lūpų linijinės arba spalva, kuri atitinka Saree esate dėvėti.

Kai užpildyti lūpų su tobula lūpų, įdėti lūpų blizgesys Masė viršutiniame ir apatiniame lūpos centre Išsamesnį ir storesnis lūpų išvaizdą, bet išlaikyti matinį efektą, nes jis yra labiausiai pageidaujama šiame makiažo stilių.

6 žingsnis: Skruostai makiažas

Dėl skruostų, naudokite rožinis skaistalai prie kontūrų čiulpti skruostus į.

7 žingsnis: Įdėkite Bindi

Įdėti didelį apvalų Bindi jei turite apvalaus veido arba galite eiti ašaros formos Bindi.

8 žingsnis:

Jūsų Bharatanatyam makiažas yra padaryta. Kalbant apie plaukus, galite padaryti bun ir papuošti jį su netikrų gėlių girliandomis ar kreiptis profesionalios pagalbos kitu šukuosena.

9 žingsnis: Nosis apdaila

Priekiniai nosies žiedai yra dažna papuošalų aksesuaras šį šokio forma, galite apsvarstyti tai, kaip neprivaloma, jeigu esate nepatogu nešioti jį.

10 žingsnis: Galutinis apdaila

Galiausiai, jūs galite papuošti savo delnus, ant viršaus ir viduje regione spalvos su raudonomis į ratą forma, taip pat naudojant tą pačią spalvą pirštų.

Štai ir viskas! Jūsų puikiai Bharatanatyam akių makiažas ir veido makiažas daroma!

Viršelio Google “

load...