Beveik visi Australijos

Čekijos aviakompanija Czech Connect Airlines (CCA) nuo šeštadienio sausio 21 nutraukia savo veiklą, taip pat ir Rusijoje. Namie vadovas vežėjas paduodamas apygardos teismas Ostrava deklaracijoje pripažįstama bankrutavusią aviakompaniją.

Rusijoje, bendrovė ne dirbo metus – pradėjo skrydžius į Rusiją 2011 m. Neseniai Čekijos Prisijungti Avialinijos jungia Maskvoje, Sankt Peterburge ir Jekaterinburge ir Rostov-na-Donu Brno, Karlovy Vary ir Pardubice. Planuojama atidaryti skrydžius į Samara.

Atstovai aviakompanijos patikino, kad iš Rusijos vežėjo verslo sukūrė gerai, vidutiniškai apkrova orlaivio pasiekė 70%. Ir, pavyzdžiui, per laikotarpį nuo 29 gruodis 2011 iki Sau 10, 2012 Čekijos Connect Airlines „atliko 104 skrydžius iš Čekijos Respublika į Rusiją. Šiomis dienomis buvo įteikti daugiau nei 20% metinio keleivių bendrovė praneša, Radijas Praha.

Rusijos kelionių operatoriai turi skirtingas nuomones priežiūra vežėjas į Rusijos rinką. „Mes užsakėme 20 vietų plokštumoje Brno šią aviakompaniją ir Naujieji Metai bloką, tačiau nusprendė tęsti bendradarbiavimą“, – sakė lėktuvų bilietai euromag Čekijos vadybininkas kelionių organizatorius DSBW-Tours Anastasia Zharkova. Pasak jos, dauguma rusų nori aplankyti Čekiją Prahoje, kur Čekijos Connect Airlines „neturi plaukioti.

load...

„Ekskursijos Brno gera tiems, kurie ketina imtis regiono kelionė į Čekiją. Aviakompanija padarė siūlome geras kainas už bilietus, tačiau iš Brno į Prahą 02:00 eiti kelyje nėra labai geras. Kaip rezultatas, kartu su skirtumas tiesioginiu skrydžiu į Prahą perleidimą, buvo tik 50 €. Mes nusprendėme ne kankinti savo klientams ir pasiūlyti jiems tiesiogiai Praha „, – paaiškino ji.

„Manau, kad tarp Rusijos ir Čekijos Respublikos, o laivybos, todėl rūpintis Čekijos Connect Airlines nebus staigaus kainų. Piko dienos didžiausias vežėjas Čekijos Respublikos – KMP grupė Viktoras džiūvėsių

Pardavimų direktorius, „Amigo“ Ekskursijos „Marina Likhachev sutinka, kad priežiūros Čekijos Connect Airlines dabar nėra daug poveikio rinkai, nes sezono praėjo. „Mes naudojome oro linijų paslaugas. Jie pasiūlė mažiausią kainą, todėl galite sukurti pigūs amsterdamas keliones „, – sakė ji.

Pasak jos, per savaitgalio turistų „Amigo Tours“, o Čekijos Connect Airlines lėktuvai skrido į Čekijos Respublikos „Kuban Airlines“. „Kaip šią savaitę išvykimo ir vėliau, vežimas rasite dabar be problemų – atestuoto orlaivių rinkoje yra pilna, kad turistai Czech Connect Airlines“ bankroto nebus pakeisti „, – ji užtikrina.

Tačiau dėl „pigių“ pasiūlymus dėl būsimos priežiūros Čekijos Respublika Čekijos Connect Airlines prieinamumas gali būti paveikta. „Jų bilietai parduodami gerai. Kainos gali būti mažesnės, o 100 € negu kiti vežėjai. Dabar svarsto galimybes – jei mes galime rasti ateityje pakeisti tomis pačiomis kainomis siūlo prieinamą turus „, – sakė Marina Likhachev.

load...

Beje, turistų kelionių agentūros pradėjo įspėja, kad auga kelionės į Čekijos Respublikos, susijusio su Čekijos Connect Airlines išvykimo. Apie šį žurnalą euromag, sakė vienas iš turistų, apsidairyti Čekijoje per savaitgalį.

Tačiau Čekijos Connect Airlines žada grįžti į rinką jau vasaros sezono, kuris pigus skrydžiai į londoną prasideda kovo 24 d. Tai pareiškė direktoriaus Radio Praha oro Brno Tomasz Placek. „Mūsų oro CCA apie skrydžius iš Maskvos ir Sankt Peterburgo kovas atnešė apie 50 000 keleivių. Bendrovė sako, kad ji bus dirbti vasaros tvarkaraščio pradžios. Viskas priklauso, žinoma, nuo to, kaip sėkmingai užbaigti įmonės restruktūrizaciją. Tačiau keleivių skaičius rodo, kad susidomėjimas šiais maršrutais yra „, – sakė jis.

Rusijoje perspėjo, kad sugriovė gabenančios nugaros reputacija bus sunku. „Norėdami grįžti po bankroto yra labai sunku. Bet leiskite pirmą pabandyti, bet mes pamatyti. Bent su džiaugsmu tokių aviakompanijų dabar tiesiog nebus paleisti „, – sakė Marina Likhachev.

Beje, įdomu tai, kad tuo pačiu metu su bankroto Čekijos Connect Airlines „kitą Čekijos Respublikos vežėjas – Čekijos Avialinijos, – sakė jis ketina gerokai išplėsti tinklelio skrydžių į Rytus – Rusijoje ir NVS šalyse. Iš viso ČSA lėktuvas skris į 16 pagrindinių miestų regione – Planuojama naujų skrydžiai Ufa ir Nižnij Novgorode, taps intensyvesnė skrydžiai tarp Prahoje ir Maskvoje, Baku, Taškentas, Alma-Ata ir Lvovo

load...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *