Baseinas sode – puikus poilsio galimybė visai šeimai

Šeimos baseinas sode yra svajonė, kad norėčiau įdėti į privačių savininkų daug. Daugelis susirūpinimo sudėtingumo atbaido darbai turi būti imtasi baseino statybos, taip pat, kad baseino techninę priežiūrą vėlesnę veiklos laikotarpį. Pasaulinio garso prancūzų kompanija „DESJOYAUX PISCINES“ įrodo priešingai – jie pastatyti į trumpą laiką, tai lengva prižiūrėti ir jie idealiai tinka bendrų praeiti laiko savo namuose šeimoms.

Tai buvo 1966 metais, kai rūpestinga šeimos tėvas Jean DESJOYAUX nusprendė, kad jo šeima reikalinga baseinas. Be to, baseinas, jis įsipareigojo pastatyti savo rankomis. Jau raštu jam žinoma, buvo aišku, kad baseinas bus ne tik paprasta betono vonia pripildyta vandens arba dušo kabina http://www.stilingavonia.lt/dusas, telkinys buvo būti jaukus šeimos poilsio oazė sode, kuris leistų tiek mėgautis šeima džiaugsmas būti kartu ir surinkti aplink savo draugus ir kaimynus. Baseino formavimo procesas buvo toks džiugus, kad Jeanas nusprendė ir toliau užsiimti tiesiogiai kuriant ir tobulinant daugiau ir daugiau naujų baseinai lauke ir mėgautis daugiau ir daugiau šeimų. „Kiekviena šeima turi teisę į baseiną!“ – toks buvo Jeano šūkis.

Namas, kur yra baseinas niekada nuobodu. Ji yra unikalus sodas, kad galėtų prisitaikyti prie įvairių naudojimo sąlygomis. Ryte pusryčiai prie baseino ir saldus vynas maudytis visi būsimi darbo dieną, vidurdienį saulė maudytis ir vaikams žaisti vandenyje, bet vakare virsta draugų susibūrimo vieta baseinas. Būdai „užsiima“ savo šeimos gyvenimo baseinas yra plačiausia. Be to – patogu ir lengva operacija baseiną, kuris yra ne problema ir greitai atliktą patys.

Šiuo metu prekės „DESJOYAUX PISCINES“ pasaulis buvo žinoma daugiau kaip 46 metų. Reikėtų pabrėžti, kad tai yra Jeanas sukūrė naują „revoliucija“ visoje buvusioje baseinas statybos sistema, siūlanti novatoriškus sprendimus, kad baseino prieinamų plačiajai visuomenei statybos. Netrukus, Prancūzijoje, Leono mieste buvo atidarytas baseinas komponentus gaminanti įmonė, kad vis dar laikytis. Šiuo metu „DESJOYAUX PISCINES“ žinomas daugiau nei 80 šalių visame pasaulyje ir jie yra siūlomi maždaug 450 prekybos atstovai. Kiekvienais metais apie 150 000 šeimų visame pasaulyje pasirinkti DESJOYAUX baseinai.

load...

Lietuvoje šios markės atstovauja bendrove http://www.stilingavonia.lt, kuri siūlo privataus ir viešojo baseino statybos, remonto paslaugas ir baseinas renovacija.

load...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *