Baltijos šalys turi potencialo būti sparčiausiai augantis regionas Europoje

Lietuvos finansų ministras Andris Vilks, po susitikimo su kitų dviejų Baltijos šalių finansų ministrų pastaruosius kovo dienomis pareiškė, kad Baltijos regionas turi potencialą būti sparčiausiai augantis regionas Europoje. Ministras pabrėžė, kad regionas galėtų išeiti su dideliu augimo ne tik porą metų, bet net dešimtmečius.

Spaudos konferenciją Vilniuje, kuri vyko A. Wolf susitikimo su Lietuvos ir Estijos finansų ministrai Jürgen Ligi ir Rimantė kaimo, Lietuvos greiti kreditai finansų ministras sakė, manau, kad Baltijos šalys ir Baltijos (jūra) turi didžiulį potencialą tapti sparčiausiai augantis regionas Europoje yra ne tik dvejus ar trejus metus, bet ne trumpiau kaip dešimt metų ar net dešimtmečių

A. Vilkas taip pat pažymėjo, kad Lietuva šiuo metu yra didelis skirtumas atitinka visus Mastrichto kriterijus ir kitoms Baltijos šalims, tikisi, kad ekonomikos augimo paskolos ciklą. Finansų ministras sakė, kad ekonomikos augimas, nors lėtai, vis dar akivaizdu, ir lėtas augimas augimas.

Baltijos finansų ministrų susitikimui Vilniuje vyko kovo 28 d. Susitikimo metu trijų Baltijos šalių ministrai aptarė įvairius dabartinę padėtį Europos Sąjungoje į darbotvarkę, taip pat bendrą patirtį finansų ir ekonomikos klausimais. Be to, ministrai aptarė bendrą poziciją Europos Sąjungos darbotvarkę, kuri yra ypač svarbi Baltijos šalyse.

load...

Vienas iš paskola internetu susitikimo tikslų taip pat buvo Lietuvos ir Estijos Ministras informaciją apie aktualius klausimus Lietuvos link narystės euro zonoje, taip pat Estijos patirties su bendrosios Europos valiutos įvedimo pristatymas. Be to, Baltijos ministrai aptarė savo poziciją tokiais klausimais, kaip Europos Sąjungos daugiamečio biudžeto, struktūrinių fondų įsigijimo, Baltijos inovacijų fondo ir kitų rezultatų.

Susitikime esminė informacija taip pat buvo išklausyta dėl Lietuvos pasirengimo pirmininkauti Europos Sąjungos. ES pirmininkaujanti Lietuvos kaimynė perims vasarą.

load...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *