Balayage ir Ombre – koks skirtumas?

BALAYAGE, Ombre, sombre, flamboyage… Ne tiksliai žodžių, kurie lengvai išvažiuoti savo liežuvį, jie yra? Bet kadangi perima mados pasaulyje, šie kirpykloje terminai tapti kiekvienas save prisipažino mados narkomanas bendros žargono dalimi. Jūsų „Instagram“ pašarai tikriausiai užpildyta rankena su visais spalvingas variantų šių stilių. Kad ir kaip ten bebūtų, visi šie žodžiai yra linkę susilieti tarpusavyje savo galvą ir sukelti visai daug painiavos. Na, dabar, kad aš esu čia, jūs turite nieko nerimauti! Tai Mama jums pasakys viską, ką reikia žinoti, norint atskirti BALAYAGE, Ombre, sombre ir flamboyage.

Kas yra BALAYAGE?

Jūs žinote, tas spalvingas mergaičių matote paplūdimio, kurie turi puikų paplūdimio bods ir puikiai Saulės bučinio plaukus? Štai žvilgsnis BALAYAGE duos plaukus. Žodis „BALAYAGE“ pati reiškia „nušluoti“ prancūzų kalba. Taigi, plaukų balinimo / spalva yra tiesiog „nušlavė“ arba dažytos ant skyriuose plaukus, kad tai pabrėžia, kad yra keletas atspalvių lengvesni nei jūsų natūralios spalvos. Plaukų apačioje paliekama tamsesnė pridėti aspektą ir judėjimą į savo bendrą išvaizdą. Taigi, BALAYAGE bando atkurti plaukų, kad buvo natūraliai apšviesta saulės poveikį. Nuo folijos nenaudojami sočiųjų spalvos, pabrėžiama pasirodyti minkštesnė ir labiau natūralesnės. Ir kaip jūsų plaukai auga iš jos tik prideda prie BALAYAGE grožį.

Štai kaip galite BALAYAGE Jūsų plaukus namuose

Kas yra ombre?

load...

Gerai, jei turite gyvena pagal Skala, nėra jokio būdo, kad jums galėjo paspruko ombre plaukų potvynių savo „Instagram“ / „Facebook“ / Tumblr puslapyje. Tai viena tendencija, kad atrodė, kad ateis kaip cunamis per internetą. Žodis „Ombre“ iš esmės reiškia „šešėlis“, prancūzų. (Prancūzų yra didelė visų šių kirpėjų kažkodėl). Kuris turi prasmę, nes efektas sukuria rūšies niūrus. Ombre plaukų esmės turi savo natūraliai tamsius šaknis viršuje, kad lėtai perėjimą visiškai į šviesesnio atspalvio link pakraščių. Taigi jūs galite matyti dvi skirtingas spalvas prie šaknų ir galuose. Nors tradicinis Ombre apima tamsiai rudos šaknys, kad išnyks į blondinai pavėsyje, taip pat galite tai padaryti dažymas savo šaknis tamsioje atspalvio praktiškai bet kokią spalvą ir išnyks jį į šviesesnio atspalvio galuose.

Štai kaip galite Ombre Jūsų plaukus namuose

BALAYAGE vs Ombre

Na, dabar mes žinome, ką BALAYAGE ir Ombre tiksliai yra. Bet, I bet vis dar yra kai kurie iš jūsų ten galvoja: „Aš vis dar negaunu! Jie abu atrodo lygiai taip pat man! „Koks yra skirtumas tarp BALAYAGE ir Ombre skirtumas? Taigi sagties iki, chiquitas! Mama viskas aišku visas abejones!

Gerai, pirmiausia iki, pažvelkime BALAYAGE kaip išryškinti ir Ombre kaip spalvų blokavimo. Taigi BALAYAGE apima spalva tiesiog buvo nudažyti per plaukus dryželiais suteikti jai Saulės bučinio išvaizdą. Be Ombre, visi apačioje plaukai balinti (jei esate brunetė) ir spalvota į šviesesnio atspalvio nei jūsų šaknų. Nors ten aišku išnyks linija tarp dviejų spalvų Ombre, nėra tokio dalyko BALAYAGE. Pabrėžiama nepastebimai į savo natūralios plaukų spalvos. Galiausiai, nes jūsų plaukai apačioje yra palikta tamsiai vietose, yra daugiau judėjimas ir matmuo BALAYAGE išvaizdą. Be Ombre, tamsesnės spalvos šaknis paprastai ir visiškai perėjimai į šviesesnio atspalvio link pakraščių.

Flamboyage vs BALAYAGE

load...

Flamboyage… Įdomu, kaip visi šie plaukų spalva įmonių sugalvoti tokių įdomių pavadinimų naujų plaukų dažymo technika. Flamboyage yra plaukų dažymas technika, kuri buvo sukurta Davines, plaukų technologijų bendrovės. Pagrindinis skirtumas tarp BALAYAGE ir flamboyage yra tarp metodus jie naudoja. BALAYAGE apima ranka dažymo spalvą ant savo plaukų ir jokios folijos naudojimo sočiųjų akcentai. Flamboyage, kita vertus, naudoja skaidrius lipnios juostelės, kad dirba atskirų sekcijų plaukų lengviau ir sočiųjų spalva. Nors BALAYAGE suteikia jums natūraliai Saulės bučinio išvaizdą, flamboyage šviesina ir didina savo natūralią plaukų spalvą, suteikdamas jai beveik atspindintį poveikį.

Sombre vs Ombre

Texte yra nieko, bet, galite ją atspėti, subtilaus ombre. Apsiniaukęs, kaip Ombre, taip pat apima tamsios šaknys blukimas į šviesesnio atspalvio link savo plaukų galų. Tačiau, yra tik nedidelis skirtumas tarp šių dviejų. Sombre esmės prasideda šiek tiek aukščiau savo plaukus nei Ombre. Ir, o ne visiška išnyks linija, kuri matote tarp dviejų spalvų Ombre, yra subtilesnė perėjimas tarp į apsiniaukęs dviejų. Tai daro jį pigesnis paliesti ir palaikyti nei Ombre. Žiebtuvėlio atspalvis ne į Sombre galuose taip pat nėra, kaip daugelis atspalvių lengvesni nei tamsiai vieną viršuje, kaip į Ombre. Taigi, ji veikia geriau blondinės, o Ombre geriausiai tinka brunetės. Apskritai, tai tiesiog minkštesnė ir subtilesnis versija tradicinės Ombre.

Aaaand mes baigsime! Taigi džiaugiamės, kad mes visi sugauti ant visų plaukų spalva tendencijas, yra ne mes? Na, dabar, kad jūs visi žinote, kad jums reikia žinoti apie Ombre, sombre, BALAYAGE ir flamboyage, komentuoti toliau leiskite mums žinoti, koks stilius jums miršta išbandyti save!

 

load...