Avril Lavigne tatuiruotės ir jų požymis

Tatuiruotės yra eskizais arba vaizdai, kurie yra tempti link išvežimo sluoksnį, susidedantį iš epidermio. Jie yra labai gražus ir patrauklus pobūdžio, pritraukiant dabartinė karta. Tatuiruotės per archajiškų laikais buvo siekiama turėti skirtingas prasmes ir simbolius linkusio vaizduoti įvairius įvairovę kultūros ir religijų. Čia yra trumpas sąrašas Avril Lavigne tatuiruočių, Avril, Prancūzijos ir Kanados popmuzikos dainų autorius ir atlikėjas mėgsta išreikšti savo jausmus per reiškia orientuotas tatuiruotes.

Avril Lavigne Tatuiruotės:

Avril Lavigne visada turi gilias fantazijas apie tatuiruotes ir gavo daug tatuiruotės eskizas visame jos kūne ir patikrinti visus savo geriausius dizaino, žiūrėkite žemiau:

1. Riešo žvaigždė Tatuiruotė:

Ši tatuiruotė, kai puošia dainininkė suteikia labai protingas atrodo. Pridėtame paveikslėlyje, mažas žvaigždė eskizas atrodo labai gražus ir mielas. Žvaigždė yra lūkesčių, fantazijų ir meilės simbolis. A Shining Star simbolis atneša laimę į asmenį.

2. Nata Tatuiruotė:

load...

Aukščiau išvardytos nuotrauką eksponuoja gražus tatuiruotė eskizas ant kairės rankos. Tatuiruotė turi pradinį kuris yra apsuptas spalvinga širdies eskizą. Ši tatuiruotė susijusi su savo buvusiu vyru ir jie yra geriausi draugai ir šiandien. Vėliau dėl pakeitimo, ji gavo muzikinį simbolį eskizas pagal jį.

3. 30. Varžtas Tatuiruotė:

Skaitiniai tatuiruotės eskizas žmonės arba jų gimtadienius arba į kurį jie glaudžiai susiję. Per 2016 metus, Avril ant savo buvusiu vyru anketa trisdešimtą gimtadienį kartu su juo, gavo tatuiruotė padaryta. Tatuiruotė buvo eskizas į savo kaire ranka ir žaibo eskizas buvo žemiau, kad. Varžtas tatuiruotė buvo eskizas kartu su savo vaikinu.

4. Bold 25 Tatuiruotė:

Žvaigždė gavo skaičiaus dvidešimt penkių tatuiruotę ant savo dvidešimt penktojo gimtadienio. Avril gavo eskizą padaryta forma Romos skaičiais. Eskizas iš pradžių buvo padaryta su mėlyna ir juoda ir nuo šiol buvo padengta visa su juodu rašalu. Tai Avril Lavigne tatuiruotė buvo padaryta 2008 metais kartu su savo vaikinu, kuris per vykdo panašią tatuiruotę.

load...

5. Avril slapyvardis Tatuiruotė:

Į vidinę dalį žvaigždės kairėje alkūnėje, buvo padaryta iš raidžių eskizas „“ Abbey Dawn „. Žvaigždė gavo šį pavadinimą eskizas, nes jos tėvas davė jai kaip slapyvardį. Pavadinimas buvo suteiktas, kai ji buvo vaikas, ir šis pavadinimas siejamas su jos linijos drabužių.

6. Avril vaikinas Tatuiruotė:

Žvaigždė buvo gavo savo draugo vardą tatuiruotę į dešinę dalį jos krūtis. Ji ir jos draugas Brody Jenner gavo vieni kitų vardus eskizas kartu. Brody jau Avril parašyta prie jo alkūnės.

7. Žiogelis Tatuiruotė:

Tais metais 2017, žvaigždė Avril Lavigne gavo iš žiogelis padaryta kairėje dalį kaklo tatuiruotė. Svarba ir reikšmė kaiščio yra ne taip gerai suprantama, bet kaip už žvaigždės ji yra labai naudinga ir ryšių mazgas su žmonėmis. Tai gali pakenkti, bet ir apsaugo asmenį.

8. Avril mėgstamiausia Tatuiruotė:

Šiandienos laikais žodis „šūdas“ yra labai dažnai naudojama kas antrą asmenį. Tai gestas naudojamas eksponuoti neviltį, praradimo, drąsa ir tt Avril Lavigne turi šį žodį tatuiruotę link kairiojo dalį jos šonkauliai. Tatuiruotė yra linkęs būti jos labiausiai mėgstamų viena ir ji kartu su savo vaikinu jau gavo tai padaryti.

9. Hip-žvaigždė Tatuiruotė:

Žvaigždė turi įvairių tatuiruotes, kuri žvaigždučių eskizus. Iš visų jų, tai Avril Lavignes tatuiruotė linkęs būti didžiausia. Į kairę dalį jos klubų, ji gavo žvaigždės skirtingų dydžių eskizas. Dvi žvaigždės eskizas yra didelis ir mažas. Jis neturi spalvų užpildyti ir tik sudarytas su juodu rašalu.

10. „Blue Star Tatuiruotė:

Dainininkė labai saldus spalvinga ir gana žvaigždė padaryta ant jos kojų. Žvaigždė yra labai mažas dydis ir tai yra mėlynos spalvos. Dainininkė tai padaryti ant kairės kojos.

Vaizdas šaltinis: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Tikimės, kad šis straipsnis buvo įdomus iliustruojantys Avril Lavigne tatuiruotės. Taigi, kuris tatuiruotė įkvėpė Jums labiausiai jį gauti įrašytas per savo kūną? Prašome palikti mums savo vertingą komentarą.

Ieškoti «Daugiau Įžymybė tatuiruotė dizaino šiuo tatuiruotė app.

load...