Automatika ir stumdomų vartuvų gamybos komponentai: kriterijai, padedantys tinkamai išsirinkti

Tvirtas stumdomos durys – iš bet kurios šiuolaikinės namuose kortelės. Automatikos valdymo sistema, jie yra ne tik praktiškas, bet ir paprasta naudoti: tiesiog paspauskite mygtuką – poilsio jums padaryti automatiškai.

Bet pasirinkimo klausimas visada aktualus. Kaip ne padaryti klaidą ir pasirinkti vartai, kad bus dirbti ilgai ir patikimai? Negali būti nepagrįstas, mes kreipėmės į eksperto, kurie ne tik papasakojo apie vartų gudrybės, bet taip pat pabrėžė keletą svarbių kriterijų idealus pasirinkimas skaičių.

Apie komponentų į vartų gamybai kaip dalį

Žinoma, be komplektas atsarginių dalių, kurios turėtų būti įtrauktos į stumdomas vartai, jie nebus visiškai veiksmingos. Norint pagaminti aukštos kokybės duris, turite naudoti „teisė“ komponentus.

KRITERIJUS № 1


Vežėjas sija (padangos konsolės vadovas).
Per pirmąjį vieta pradėti su yra verta. Tiksliau storio savo sienos. Šis kriterijus yra svarbus. Klauskite Pardavėjas: „Kas yra sienelės storis bus jūsų sijos“ Storesnis, tuo geriau. Beje, storiausias siena sijų gyvenamųjų stumdomų Vartai mūsų rinkoje pateikti yra 4 mm.

load...


1 pav. Svarbiausias parametras S-sienelės storis.

Skerspjūvio dydis sijos antrinės svarbos, nes jis turi įtakos tik statybos vartų, kuris yra labiau priklausoma nuo projektuojant ir gaminant į varčios rėmo teisingumą standumą. Kuo didesnis rėmas vartai yra petnešos, todėl daug geriau.


2 pav. „Sunku“ medienos.

Geri pardavėjai visada siūlome cinkuoto arba juoda (nepadengto) sijos pasirinkimas, priklausomai nuo kliento poreikių.

KRITERIJUS № 2


Patvirtinamųjų vežimėlių (ritinių) dizainas.
Nepamiršti, dėtuvės dizainą su 5 volai, iš kurių vienas yra kirsti, jis yra daugiau nei pageidautina vežimėlio volai 8, kurie visi yra išilgai. Bet kurioje vartai Atraminė sija padėtyje yra palaikoma tik 4 voleliu į 8-slydimas atveju, ir į 5-slydimas atveju. Paskutinis žymiai sumažina šoninį Rolling vartų judėjimo metu, taip padidinant rūpesčių eksploatuojant vartus gyvenimą.


3 pav. Slydimas su voleliu, grūdinant skersines virpesius vartų.

Beje, volas vežimas žala gali atsirasti, jei jis ritininis saugiai pritvirtinti. Patikrinkite, ar vežimo dalys išskirstyti ir gerai, ar jie yra fiksuoti, visi ratukai turi pasukti lengvai. Visi straipsniai kokybės volelis vežimas turi būti tiksliai tarpusavyje suderinti ir neturi laisvumo. Dl tokių vagonų metalo sudarytas ne iš plonus lakštus ir sumažinti iš vienos monolitinis vientiso gabalo, kuriame paprastai buvo ne mažesnis nei 8 mm storio.


4 pav. Iš monolitinio gabalas metalo vežimas ir surenkami ant kelių plonų lakštų Metal On dešinėje pusėje.

KRITERIJUS № 3


Iš atrama pasirinkimas.
Pasak eksperto, paramą rankos yra labai atsakingas elementas stumdomas vartai, nes tai jis neleidžia vartų kritimą. Svarbiausia yra tai, kad labiau patikimas elementas, tuo geriau. Atitinkamai kronšteinas su ritinėliais 4 yra geriau, negu 2. Laikiklis turi būti lengvai prijungti bet kokį vykdymo vartai ir maksimalų reguliavimo diapazonas bet kokio į taikinį storio ir skirtingais atstumais tarp pranešimų ir vartų.


5 pav. Parama ARM 4 klipus kairėje ir 2 dešinėje pusėje voleliu.

KRITERIJUS № 4


Knurled voleliu ir spąstus.
Atkreipkite dėmesį, kad Knurled volelis nebūtinai turi būti pagaminti iš metalo, nes plastikinio ritinėlio, dėl didelės apkrovos, kurią ji pasirodyti labai greitai „Crumble“ ir nustoja atlikti savo funkciją, todėl papildoma našta jau tenka autobusu ir atlikti vežimas, kuris turėjo neigiamos įtakos jų gyvenimo trukmę.


6 pav. Visas valcavimo volelį kairėje, „vienkartinių“ dešinėje.

Viršutinė ir apatinė spąstai turi uždarą figūrą su standumo briaunomis, todėl, kad lapų sutrikimų atveju, pavyzdžiui, dėl vėjo, jie yra lengva nukreipti jį teisinga kryptimi ir tuo pačiu metu nereikia ištiesinti. Paprasta metalo klipas su šia problema negali susidoroti, todėl į spąstus sistemos išėjimo ir, kaip pasekmė, prie vartų spyna uždarytoje padėtyje nesant.


7 pav. Viršutinė kairė spąstai, plonas laikiklis dešinę.

KRITERIJUS № 5


Priedai
, kurie palengvins Slenkamų vartų montavimas, taip pat vaidina svarbų vaidmenį. Pavyzdžiui, reguliuojamas plokštė pagal ritinio vežti leidžia greitai ir tiksliai nustatyti iš vagonų derinimą ir jų aukštis vienas kito atžvilgiu. Kampu viršutinės ir apatinės gembės palengvinti montavimą spąstų ir leisti toliau reguliuoti juos dviejose plokštumose.


8 pav. Priedai palengvinti diegimą.

Apie atrankos automatizavimo gudrybės

KRITERIJUS № 6


Garantijas.
Kokybė ir patikimumas įranga turi būti garantuotas mažiausiai už 2 metus. Idealiu atveju, jei jis yra 3 ar daugiau metų: jis kalba apie gamintojo pasitikėjimo produkto patikimumui. Dabar rinkoje daugelio gamintojų produktus iš įvairių šalių, tos automatizavimo gamybos vadovas tradiciškai buvo laikoma Italija. Dažnai pagal Italijos diską gali parduoti produktus, pagamintus trečiosiose šalyse, atkreipkite dėmesį vaizdu į šalį, kurioje yra nurodyta ant originalaus produkto pakuotės.

Paklausa taip pat yra garantinis talonas su paslaugų centras atveju tiekėjas išnyks, taip pat paprašyti dokumentų, patvirtinančių prekių kokybę nuoroda.

KRITERIJUS № 7


Recoil dizainas diską.
Renkantis pavaros atkreipti dėmesį į šiuos dalykus.

  • Į diską, kad būtų patikimas ir saugus pasirenkamąjį klavišą atrakinimo mechanizmą maitinimo įtampa nutraukimo.
  • Galiniai jungikliai elektros pavaros turi būti apsaugotos nuo tiesioginio kontakto su jais kritulių, žiemos sąlygomis, kai glajus neįmanoma tęsti automatinį veikimą be išorinio įsikišimo.


9 pav. Nesaugu pavara eigos jungiklis ant disko į kairę ir uždarytas į dešinę.

  • Būtinai nurodykite medžiaga, iš kurios pagamintas pavarų dalys iš jūsų elektros, saugokitės pavara su plastikiniais įrankiais. Kas Nepasakyčiau, kad per pirmąjį didelės apkrovos ant reduktoriaus, plastikinės dalys karto išsibarstę, ir tai yra neišvengiama, ir, kaip taisyklė, nuolatinės priežiūros.


10 pav. Plastikiniai pavara kairėje ir dešinėje Full Metal.

  • Svarbu, kad medžiaga, iš kurios pagaminti įrankius, susijungia su stovo. Good stuff – plienas, plieno ratų slaugomi susidėvės diską. Blogas medžiaga – aliuminio lydinių. Dėl mažo patvarumo susiuvimo lydinio pavaros kalbama labai greitai ir, kaip rezultatas – durys neveikia. Patikrinkite pavaros medžiaga lengvai magnetas: magneto plieno, aliuminio ir jo lydinių – ne.


11 pav. Alpaka dėvėti pavara su kairėje ir dešinėje pusėje plieno pavara.

KRITERIJUS № 8


Specifikacijos, verta atkreipti dėmesį į.
Renkantis automatizavimo neverta daug dėmesio tikslo svorio, kuris yra pageidaujamas pavara, nes daugelis nesąžiningi gamintojai pasinaudoti šia figūra nuo galvos. Tikslas rodiklis renkantis diską yra jo varomoji jėga – jis turi būti ne mažesnis kaip 200 N (jei nenurodyta, ji turėtų įspėti jus). Antrasis tikslas yra variklis išėjimo parametras – jis turi būti ne mažiau kaip 300 vatų pavaros 220. Buitinių vartų iki 400 kg, mažiau nei 500 W pramoniniam durų svėrimo 1500 kg šviesos. Kodėl tai svarbu? Jei jūsų stumdomas vartai sveria 700 kg, ir jums siūlomi diską su 200 W varikliu, tai tikėtina, kad pasirinkti variklį būtų klaida.

Reikėtų pažymėti, kad pavaros teisingai palyginti su tuo pačiu elektros energijos tiekimo tipas, nes nuolatinės srovės varikliai (24) visada turi mažesnę galia.

KRITERIJUS № 9


Įranga ir priedai.
Automatika vartams būtinai turi įmontuotą radijo kontrolės su nuotolinio valdymo pulteliu. Taip pat turi būti galima prijungti ir konfigūruoti įvairius priedus, pavyzdžiui, išorinė antena, fotoelementų (saugos jutikliai), signalo lempa kodonabornaya skydelio rakto keitimas ir tt

Verdiktas

Apibendrinant, taip: į stumdomas vartai vežėjas sijos turi būti kuo storio sienelėmis, vežimas be laisvumo ir tvirtos konstrukcijos ir įranga turi būti išvardytos pridedamame garantinis talonas ilgą garantinį laikotarpį. Be to, pavarų dėžė neturėtų būti plastiko viduje ir pageidautina iš nekilnojamojo Europos gamintojo. Šie paprasti patarimai gali padėti jums sutaupyti pinigus, kad ateityje su jumis, naudojant savo automatiniai vartai, patyrė tik teigiamas emocijas.


load...