Atidarykite bet kokias duris

Autorius: Dmitrijus ūžesys, kuris yra, kodėl rinka yra dabar prieinama tiek daug tipų durų interjero, namų savininkai gali būti sunku pasirinkti tinkamiausią, todėl geriausias duris į butą ir tam tikro dizaino tam tikrą dizainą.

Turės atsižvelgti ne tik į durų kainą, bet taip pat savo funkcijas ir, taip sakant, galimybė. Kai kurie pirkėjai, sprendžiant, ar pirkti, yra pirmaeilės svarbos, ir melstis prie durų išvaizdą, o kiti sutelkti dėmesį į montavimo sunkumų, kiti yra susirūpinęs paslaugos ir toliau pavadavimų galimybės, jei jų Ankstesnis pasirinkimas podnadoest.

Iš pradžių, negalės sužinoti, ką atspėti tos pačios rūšies Durų žmonijos, nustačiusi, kad būtina apsaugoti savo lobius ir zastennyh paslapties kuklius reikalų ir neatsargių santykiuose.

load...

Pagrindiniai tipai visuotinai paplitusi, yra lenkimas, slankiosios ir sulankstomos duris ir lankstymo (iš tiesų, kaip atviras). Klasifikacija gamybos medžiagų yra platesni: rinkoje rasite duris pagamintas iš medžio, kietmedžio ir spygliuočių; smulkinto medienos, kad yra štampuoto drožlės, pjuvenos, fanera; durys vien tik iš stiklo arba metalo priežiūrai, ir polimero ir stiklo durų. Nuspėjamai, brangiausias variantas būtų pirkti kilnus ąžuolo rūšių, klevo, beržo ir raudonmedžio duris. Kita vertus, dirbtinės medžiagos yra tikrinami ir pertikrinti aplinkosaugos problemas Europos šalys, ir todėl nėra žalos, tačiau, kurie nori dirbtina natūralus? Ir, ko gero, dar klausimas:

Olandų ar prancūzų?

Daugelis rūšių durų turi specifinius pavadinimus jiems suteiktomis, priklausomai nuo paskirties, arba kilmės šalyje. Nors labiausiai paplitęs tipas durų vis dar tai, ką mes paprastai įsivaizduoti ir dabartis – vienvėrės, šarnyru ir užpildo visą duris. Remiantis tik tokiu klasikinės formos ir sukonstruoti daug variantų durys, iš dvigeldžių ir skaidrių durų į prancūzų ir olandų pagrindu.

Nuoroda į pastarąjį. Olandų – durys labai neįprasta. Tradiciškai, jie yra sudaryta iš dviejų dalių, atskirtų horizontaliai. Viršutinė dalis yra dažnai atviri, bet tai atsitinka, o, savo „gamtinių sąlygų“, ty tiesia linija poreikį ir tikslą – .. Norėdami išsaugoti arklius ar kitus gyvūnus. Šis prietaisas leidžia duris pamaitinti gyvūnus, o apatinė pusė iš likusių uždarytas, neatleidžia į laukinę gamtą. Atliekamas tokiu būdu durų, nepaisant „gyvūnas“ praeityje, sėkmingai baigė namuose pritaikymą.

 

load...

Salono durys – taip pat yra durų natūra. Tai šviesos pora pakabinti, kurie yra susiję daugiau su laukinių Amerikos Vakarų langai, spardė atidaryti duris, nei į namus, kur viskas yra tavo ir taip ten nieko atmesti kojas. Vožtuvai dvikrypčiai, paprastai tęsiasi nuo kelio į krūtinės aukštyje ir gali judėti nepriklausomai vienas nuo kito. Jie turi tikslią slapyvardį tokio pobūdžio – „Šikšnosparnių sparnai“.

„Blind“ duris arba duris Gibb – durų be matomų arba pastebimas komponentų ir išsikišimų suprojektuota, kad visiškai susilieti su siena, be išdavystė save. Tinka tik gerbėjai nereikalingų paslapčių priemonių, turinčių paslaptis už durų dėl standžiųjų diskų.

Visada lankytinos Prancūzijos durys. Jie yra lengvi, subtilus ir sunkiai didelis, dėl to, kad daug langų supjaustyti juos ten, kur dekoratyvinis stiklas įkištų. Tai, tegul vadina „prancūzų“ yra vieno lapo, bet iš dviejų pusių variantas yra labiau paplitęs. Kiekvienas lapas gali būti saugiai pritvirtintas viršuje ir apačioje fiksatorius, bet jei jums reikia padaryti kambarį fortepijonas žaisti, arba pasirūpinti, kad jos vakarienę – šiuo atveju, tiek lapų, turėtų būti paleistas iš jų pančių. Prancūzijos durys ir vertinami už tai, ką jie atkurti iš Paryžiaus bohemišką susibūrimai atmosferą per vyno taure. Praeiti, savo ruožtu, durys taip pat yra ypač sugebėti – bet šviesa.

Kokios spalvos pasirinkti vidaus durys

Iš dizainerių dauguma pasirinkimas – prie durų spalva atitinka grindys, laminatas ar lapuočių, bet nebūtinai viena spalva arba kelių atspalvių tamsesnės nei durų spalvą. Apie antrąją vietą verta pasiimti baldus po durimis. Ir durys gali vėl būti ta pati spalva, bet gali būti 4 ar 5 atspalvių lengvesni. Jei esate susirūpinę, kad baldai yra kažkas, kiekviename kambaryje paprastai turi savo, nepasikartotų visą namą, tai būtų puikus padaryti tokiu būdu: pateikti prašymą dėl išskirtinių durų tvarką, iš vienos pusės, kurie turi tokią pačią spalvą, bet iš kitos – būtų taikoma spalvos, kuris dominuoja kiekvieno kambario atmosferą atskirai. Tik, kad beveik visi įprasta, bus jums kainuoti.

 

 

Trečiasis atvejis , kuris gali atsitikti – ne baldai ar grindų jus partnerių durų nelaikomi, bet savo namų sienų, nenuostabu, turi panašų atspalvį. Na, jūs turite teisę pasirinkti jiems duris, pavyzdžiui, pieno durys tinkami grietinėlės sienos.

Atkreipkite dėmesį, kad:

  • Durys gali būti pateikiamas su tos pačios spalvos, ar gali būti. Tai nėra griežtai.
  • Bendra pažanga, kuri gali didžiuotis – susitarti dėl langų ir durų spalvos.
  • Nustojus savo pasirinkimą ant neutralios pavėsyje, ar tai būtų kremas, smėlio ar pilkai, kaip jums nužudyti du paukščiai vienas akmuo metu: ši spalva nekenkia nieko, o tuo pačiu metu, nieko aiškiai ne pataikauti. Durys bus tarsi savaime, ir tai nėra blogai.
  • Pats paprasčiausias ir akivaizdžiausias sprendimas būtų įvesti į „durų“ įmonės grindjuoste ir apdaila, pakėlė vieną visai trio tos pačios spalvos. Populiarus prieigą prie JAV ir Europoje.
  • Originali idėja pakabinti ant sienos paveikslų rėmuose medienos … Tos pačios spalvos, kaip durų į kambarį.

 

Paskutinis svarbus: yra, iš tiesų, nėra griežtos, įrišimas, kietos įstatai ir nuostatai, atsižvelgiant į jūsų durų spalvos. Prieš pasirinkdami – rūpintis pamiršti apie standartus.

Suimkite rankeną

Rankena vartams – kaip apledėjimo tortas, kad tai, plėtoti kalambūras, jos įkarštis. Iki šio taško mes nepamiršti interjero dizainas, kuris tinka į duris, kaip visuma, tai yra laikas aptarti durų dizainas atsietai nuo visumos. Galų gale, nuo durų išvaizda tiesiogiai priklauso nuo tam tikros rašikliu forma. Pavyzdžiui, jei durys yra konceptualiai tiesiogiai ir tipo konsorciumo, tada rankena ant durų gali būti tiesioginis tik; jei durys yra labai universalus – yra vingiu savo dizaino ir raštas ant paviršiaus – bet išraiška, – ir tada rodo šiek tiek suapvalinti rankena ir Lenktas, tik ne eilinis.

 

Tačiau tiesa pastaba, kad itin svarbu dar ne išvaizda, bet kažkas: ar rankena yra pakankamai patogus jų pagrindinė užduotis – atidaryti-uždaryti duris? Taigi klausytis šiek tiek patarimų, ir vietoj to pasirūpinti minučių pavyzdį – ateiti ir išbandyti, kaip jums turėti vertus kiekvieną rankeną. Visi jaučiasi.

Įdomu:

Rankenos yra kamuoliukai (vadinamas noby kartais – sukami mygtukai), daugiau nei įprasta stumti ir nei viena, nei kita – fiksuoto, arba segtukais. Noby ypač gerai vienas konkretus atvejis: kai jūs einate kažkur išeiti iš kambario ir pereiti prie saves palikti prie durų, yra pavojus, kad kabintis tvarkyti drabužius. Su nobom jums laimingai išvengti tokio likimo ir sutaupyti drabužiai nepažeistas. Vis dar prisimenu, kad kai kurie žmonės – žmonės su negalia – negalės suvokti noby, bet jie tinka įprastas rankenomis, su juo, durų atidaryti ir iš alkūnės ir peties.

Stacionarūs rankenos dažnai yra susiję su durų (nes jiems, savo ruožtu, yra durų papai), o jų dizainas buvo sukurtas tų pačių žmonių, kurie artėja ir pačių durų – dažnai vien meno kūrinių. Kai jis kreipėsi į vidinių durų, tada ateiti į galvą, du faktus: kad yra patikimas užraktas veleno mechanizmas ir durys bus tik stumti ir traukti.

paprasti patarimai

Interjero, tiesiog dekoruoti, labai tinka durų šviesos cool spalvos; durelės pagamintos iš medžio masyvo stende savo vietą klasikinių apylinkėse.

Nebijokite kontrastingų sprendimų. Vieno iš sienų spalvos durų beveik neabejotinai atrodo kuklus, bet kai jis yra su pamušalu plonos metalinės plokštės ir įdedamas į „šiltas“ interjero dvasia – yra aukso vidurį, ir bus pasiektas.

Jei staiga keturiasdešimt blizgesys ir palinkėjo save į vidų, jis gali duoti kelią po durimis – kalbame apie blizgus. Durys visada traukia dėmesį, ir taip viskas netrukus tapo aišku, apie savo subtilaus pobūdžio.

 

Atvykti į kambarį šiek tiek daugiau šviesos, net iš kaimyninių pastatų, galite naudoti vitražas duris, jei ne stiklinę, jei jūs nuspręsite.

Kokios gudrybės

Labai retas, premium dizaino sprendimai, kurie dabar žinomi jums.

1. Vienas iš žinomiausių metodų, pavyzdžiui, paslėpti patalpą nuo išorės ir, be to, jis iki pasikeičiant kasdienių žaidimų ir galvosūkių elementas namuose – tai yra durų salonas tą patį lapo Calico (kitaip, shintsem), kaip sienos aplink , Taigi gauti pasislėpti nuo nepageidaujamų lankytojų įėjimo į tas patalpas, kurios gali būti nurodyta, tam tikru būdu, intymus – paprastai miegamasis arba antras vonios kambarys. Užsienio akyse, sklandymo palei sienas, todėl nėra priežasties negali sugauti, rekomenduojama įdėti į tapybos ar gobelenas durų – ji bus skiriama dėmesio vos pastebimas siūles tiek. Jei neturite turėti rankas su ne taip shintsem galima vykdymu, jis gali būti lengvai pakeista dažų ar tapetų.

 

2. Nuostabi remiantis paprastumo ir genijus būdas paįvairinti interjerą poveikis – dažų duris iš abiejų skirtingų spalvų pusių. Tačiau ji turi atitikti dvi sąlygas yra neišvengiama: pirmasis – dėl šio eksperimento, žinomas tinka tik Pakabinamosios durys tikslais; antra – reikės dažyti, atsižvelgiant į į kiekvienos iš kambarių sienos spalvą (pagal jį, tada). Durys atviros vienoje pusėje, visada sukelti susidomėjimą tarp jų pastebėjau, nes ateiti į Priešingai aplinkinių sienų. Gal net nenugalimas noras aplankyti patalpoje, kurioje durų jums patinka „tout“ Enter.

3. Neįprasta, bet ne akivaizdžiausias būdas padaryti visą korpusą norimą egzotiškas, bet likti per šiuolaikinio dizaino taisyklės – įdiegti senas dažytos durų. Komfortas ir šiluma amžinai gyventi namuose ir nėra skersvėjų net dauguma šių durų jie nebus paleisti. Paskutinis argumentas: Vintage durys tilptų klasikines ir modernias interjerus. Šios durys atrodys antikvariniai parduotuvės, ne mums, todėl Europoje.

 

4. Galbūt esate rėmėjas labiausiai avangardiniai sprendimai interjero dizaino ir buvo ilgą laiką botes apie tai, kaip naudotis priekines duris vietoj interjero, o ne varžyti niekam? Taip, priekinis – atrodo masyvi, aptrauktos oda, iš vienos pusės, ir šalto, metaline rankena? Tai įmanoma, jei kambario dizaino yra padaryta eklektišką stilių – viduje maišyti, pavyzdžiui, mėginiai šiuolaikinio meno (tapyba, nedideli Skulptūrų), klasikinis seksas (tegul bus parketas) ir baldų 60. Šis neįprastas interjero „Front“ nuo durų nebus, atrodo, labiau keista.

5. Daugiau priėmimo dekoratoriai – Vintage durų įdėti į „mūsų laikais“, o tai reiškia – šiuolaikinėje portalo (versija – tai rėmo, kad aplink duris iš trijų pusių). Par ir pasakyti „perversmo“, ty senais laikais ieško interjero sėkmingai tilptų į šiuolaikinio tipo duris – mirror, pavyzdžiui.

Nurodykite duris į namus, pasikliauti savo skoniu ir nieko daugiau.

Šaltiniai nuotraukomis: blackbathroom.net, homes-interior.com, ital-on.ru, modernus.com, door.emulty.com, centralinteriordesign.com, likecool.com, rasiqzone.com, azmyarch.com

load...