Astuoni namo planas pasirinkimas klaida.

Jei nusprendėte statyti arba pirkti savo namą, jūs turite praleisti daug laiko studijuojant planus žiūri pavyzdžius ir galimus galutinius variantus. Per šį laiką, galite toleruoti klaidų įvairovė, todėl būtų pasirengusi laiku ir nuspėjamas potencialių problemų.

Ne kiekvienas namo planas tinka jūsų gyvenimo būdą

Vienas iš didžiausių klaidų yra nenaudojimo vaizduotė. Tai tiesa – jei neiedomājies jo didelė šeima, siauras virtuvė rengia valgį, arba laipioti į trečiame aukšte su savo skaudančių atgal, tada jūs nošausi visiškai neteisinga ir neatitinka tavo namuose ir šeimos poreikius. Pirma, įvertinti savo gyvenimo būdą! Ar turite tinkamą namo su vienu arba daugiau grindų? Ar jūsų šeima kaip atvirą erdvę ar vis dėlto reikia aiškių ribų ir sienos? Ryškus su kitais šeimos nariais, kurie, jų nuomone, yra patogus namas.

Neuzķeries į paraugmāju patrauklumą

load...

Jei namas nesate nustatytos griežtos ribos, geras būdas susipažinti su namo projektu, yra jos egzempliorius. Tačiau, tai gali leisti didžiulę klaidą – skatinti žodžio laisvę ir Bendrovės profesionalūs dizaineriai spąstus. Pabandykite įsivaizduoti namus be puikios nedidelius apdailos, brangus Kilimai, išskirtinis Baldai ir įdomių technologijas. Sutelkti dėmesį tik pagrindiniame plane ir suteikti sau sąžiningai atsakyti – ar namas be akivaizdžių daiktų atspindi jūsų poreikius ir norus?

Jums nereikia suprasti visas Pradžia Planavimas simbolius

Jei neseniai pradėjo paiešką internete, tada jūs galite būti visiškai tikri, kad jūs turite pažvelgti į įvairių tipų architektūrinius brėžinius. Profesionalūs dizaineriai tai lyg antra abėcėlės, bet paprastas žmogus planas įtraukti simbolius ir nomenklatūrą, gali būti sunku suprasti. Ir tai yra normalu! Jei ko nors nesuprantate, nesiremk klaidingomis prielaidomis, tačiau paaiškinimas tikriausiai klausia specialistas.

Aš netikiu, kad titulinį planas yra tinkamai

Vėl ir vėl peržiūrėti interneto svetainės dizainas, nesvarbu, padarė išvadą, kad baldai bus negalės vieta, kaip tikėtasi? Siekiant to išvengti, matuojant baldus net prieš galutinės versijos plėtros planą, ir tada taikyti kiekviename kambaryje zonos skaičiavimus.

load...

Pasirinkite vaikai saugus dizainas

Ar jūs kada nors įsimylėjęs stebuklingą sportinio automobilio, bet vėliau prisiminiau, kad jūsų šeima yra didelis jis yra per didelis? Be to, tai gali įvykti, jei pasirinksite namą. Sauga turėtų ateiti pirmą kartą, todėl atidžiai apsvarstyti, ar balkonų, laiptai be turėklų, brangūs stiklo stalai ir kiti priedai bus tinkamas namų su mažais vaikais.

Nepamirškite apie vietą

Laikui bėgant, svetainės išdėstymas gali būti keičiamas, tačiau vietos visada liks nepakitusi. Jei pasirinkote nuostabų namą, tačiau vaizdas pro langą, yra ne visai taip, kaip tikėtasi, o gal jums reikia kitą namų dizainą. Vargu gražus rąstinis namas atitinka jūsų lūkesčius miesto centro, todėl įsitikinkite, kad jūsų namuose ir interjero dizainas atitinka būsimą vietą.

Pasirinkite namą, jūs turite „įperkamas“

Mes visi esame tik žmonės, ir mes norime gyventi kuo geresnėmis sąlygomis, tačiau namo pirkimas, neleidžia klaidas ir neuzņemies finansinius įsipareigojimus, kurie negali sau leisti. Prie namo yra visada įmanoma patobulinti, todėl nepasiduokite spausti kitas, tik jūs žinote, kas yra jūsų biudžetas. Investuoti pinigus į dabartį, ateitį negyvena nuolatinį stresą ir didžioji kredito našta.

Pasirinkite namų planą su šeima

Apsaugo klaidų renkantis namų planus vieni. Jeigu yra galimybė pažvelgti paraugmāju, būtinai atneš gerai kaip ir jo šeimai. Jų akys ir jausmai pasakys jums prieš daug!

perkraustymo paslaugos vilniuje

load...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *