Arabų vestuvių akių makiažo pamoka – su išsamiais žingsniais ir nuotraukomis

Jei norite išbandyti kažką naujo savo nuotakos makiažas, tada tai yra už jus. Skaitykite žinoti ir išmokti po žingsnio iliustruoja Arabų nuotakos akių makiažas žingsnį.

Arabų nuotakos makiažas dėmesys skiriamas dviejų pagrindinių elementų – spalvingas, drąsus ir dramatišką akių makiažą ir subtiliais skruostus ir lūpas. Galite lengvai sukurti šį išvaizdą po paprastų toliau nurodytus veiksmus.

Iš žingsnio arabų vestuvių makiažas Tutorial žingsnis yra paaiškinta žemiau:

load...

Arabų Vestuvių Akių makiažas:

1 žingsnis:

Pradėkime akių makiažas, padengiant iki visą patchiness aplink akis. Aš naudoju savo Mac pagrindą ir prašė jį kaip makiažo. Jei turite tamsius ratilus, tada jums reikia naudoti reguliatorius prieš taikant makiažo.

2 žingsnis:

Dabar, taikyti Medium Brown Matinis akių šešėlį ant raukšlėtis. Ar tai naudojant vėjo skydą šepetėlį A valytuvų judėjimo. Šis žingsnis duos iš gilios akys iliuziją. Prašome būti labai atsargūs, o taikymo. Įsitikinkite, kad jums nereikia nieko sulenkimo srityje, o ne judėti viduje dangčio srityje.

3 žingsnis:

Dabar, taikyti tamsiai juodą akių pieštuką prie išorinio akies kampo per antakį į „C“ formos. Jį pratęsti sukurti sparnuotas formą.

load...

4 žingsnis:

Naudoti plokščią akių šešėliai teptuku šiam žingsniui, nes ji padeda pasiekti maksimalų spalvų sodrumą. Įsiminti sukurti maksimalų spalvų sodrumą čia. Aš naudoju Lakme Akių šešėliai tanjore skubėti quad dėl aukso akių šešėliai. Čia kruopščiai paglostyti akių šešėlį centrinėje dalyje savo akių dangtis vietoj šluoti jį kaip paprastai daroma. Glostydamas Pasiūlymas padės taikyti spalvą vienodai.

5 žingsnis:

Dabar, naudokite plokščią teptuką ir paglostyti bronzos atspalvį virš išorinio trečiosios akies kampo. Negalima eiti labai toli už jos ribų, bet tik toje vietoje, kur yra jūsų akis lizdas baigiasi. Šis žingsnis duos perėjimą spalvų iš aukso, bronzos ir juoda.

Užbaigtas išvaizda yra labai svarbi. Jis neturėtų atrodyti, kad yra trys skirtingi atspalviai naudojami, bet idealus derinys atspalvių susijungiančių sklandžiai viena į kitą. Tuo pačiu metu, nereikia braukti per daug, todėl, kad metalo apdaila iš šių šešėlių yra ne viskas prarasta ir sumaišyti. Turėtų būti minkšta gradacija spalvų.

 [Skaityti: Vestuvių akių makiažas Puikiai]

6 žingsnis:

Taikyti tamsiai Kohl šiek tiek storesnis nei įprasta liniją ant viršutinio ir apatinio blakstienų liniją. Čia aš naudoju gelio linijinės sukurti maksimalų spalvų sodrumą, jūs netgi galite naudoti skystą sluoksnį.

Arabų akių linijinės yra drąsus dramatišką sparnuotas linijinės išvaizdą. Išplėsti akių kontūro sukurti sparną ne išorinio akies kampo. Padaryti nukreipta žemyn ant vidinio akies kampo už klasikinį arabų sparnuotas linijinės išvaizdą.

Pašalinti visus susipykimas akies šešėlių žemiau akies su medvilnės tamponu pagalba. Taikyti šviesos makiažo pabrėžti savo akis.

Arabų Vestuvių Skruostų makiažas:

Taikyti minkštą rausvo atspalvio ir matiniu paviršiumi į skruostus. Akys pridėti visą dramą visai makiažas. Čia aš naudojamas mano mėgstamiausia Inglot skaistalai pavėsyje skaičius 32. Taip pat galite taikyti Shimmery rausvo atspalvio. Bet matinis skaistalai suteiks daugiau natūralios spalvos į odą, kuri yra tobula proga.

Arabų Vestuvių Lūpų makiažas:

Norėdami užbaigti arabų nuotakos išvaizdą, taikyti gana rožinės arba persiko lūpų į lūpas. Nuslėpti visą lūpų pigmentacija su gera makiažo. Tada taikyti lūpų su lūpų teptuku pasiekti net taikymą lūpų. Pridėti lūpų blizgesys ne iš lūpų centro duoti apkūnus lūpų efektą. Čia, aš naudojo KRYOLAN lūpų pavėsyje lc121.

Tai labai drąsus ir dramatiškas makiažas išvaizdą, kuri yra tiesiog idealiai tinka Brides. Jei norite, kad ji būtų mažiau dramatiška, tiesiog naudokite lengvesni akių šešėliai vietoje juoda. Be to, taikyti minkštas sparnas kai jis ateina į akių įdėklu.

Išbandykite šį apsvaiginimo arabų nuotakos makiažas ir puikuotis stiliaus. Ir nepamirškite pasakyti mums, kiek jums patiko jį į komentarus skyriuje žemiau.

load...