Ar vandenilio peroksidas yra sinu infekcijos gydymas?

Kenčia nuo sinusų infekcijos? Ieškote gydymo, kad duos jums palengvėjimą? Tada jūs turite paspausti reikiamą puslapį! Šiandien mes pristatome jums ištaisyti, kad tikrai veikia mažinant daug simptomų, kurie pridedami prie sinuso infekcija.

Tai vandenilio peroksidas mes kalbame apie. Ar norėtumėte sužinoti daugiau? Laikyti svarstymas šį postą!

Supratimas sinuso infekcija:

Nosies, akių ir skruostų kaulai turi membranas, kurios yra atsakingos už gamybos gleives ir filtravimo mikrobus. Tačiau šie membranos negalės tinkamai nusausinti, jei yra kokių nors srityje perkrovos. Tokiais laikais, tai gali sukelti uždegimą, spūstis ir skausmą (1).

Trūkumai bendrų gydymo sinusitas:

Antibiotikai, uždegimų ir steroidai yra keletas kitų formų gydymui naudojamų. Tačiau šie vaistai turi tam tikrų trūkumų:

load...
  • Jie neveikia priežastimi problemos.
  • Jie pašalinti skysčio gamybą, kuris pakeičia natūralią skysčio pusiausvyrą organizme. Tai gali turėti neigiamą poveikį ateityje.

Žmonės yra labiau linkę tapti atsparūs šių gydymo todėl juos mažiau gyvybingi.

Vandenilio peroksidas – geriausias gydymas:

Vandenilio peroksidas yra saugi ir natūralus gydymas, kuris pasirodė esąs labai veiksmingas gydant sinuso infekcija. Tai yra tas pats, kaip vandenilio dioksido. Jis yra bekvapis ir bespalvis ir yra pigus (2), lengvai prieinama priemonė sinusų infekcijos. Tai yra stabili junginys, kai laikomos šviesos ir kitų teršalų nebuvimas. Vandenilio peroksidas gali būti taikomas atviras žaizdas ir žaizdas mažomis koncentracijomis, tačiau ji yra efektyviausias gydant sinusų problemas.

Štai kodėl vandenilio peroksidas yra ideali vieta gydant sinusų infekcija:

1. Mažina perkrovos:

Vandenilio peroksidas saugiai atleidžia jus savo perkrovos. Jūs galite naudoti ją kaip skalavimo valyti sinusų ir palengvinti būklę.

2. Atsikrato infekcija:

Vandenilio peroksidas turi antibakterinių savybių (3), kuris apsaugotų jus nuo besivystančių infekciją. Ji taip pat apriboja plotus, į kurį mikrobai gali plisti.

load...

3. Apsaugo reinfekcijai:

Potvynis savo sinusų su vandenilio peroksidu neleis mikrobus iš naujo užkrėsti pažeistų sričių, taip suteikiant savo nosies membranas laikas gydo. Kai nosies membranos yra sveiki, jie yra labiau atsparios infekcijos.

4. Daugiau Ekonomiškas:

Tai ekonomiškas, palyginti su kitais gydymo metodais. Vienas butelis vandenilio peroksidu gali pakakti labai gerai kelis sinusų infekcijos.

5. Ne Priklausomybės:

Daugelis kitų gydymas gali būti priklausomybę ir gali sukelti kūno tapti tolerantiška, taip reikalaujant vis daugiau ir daugiau iš jų gauti tą patį efektą. Naudojant vandenilio peroksidą, jūsų kūnas netampa priklausomi arba priklausomas nuo jo.

Paprasta naudoti:

Norėdami naudoti kaip purškalas, viskas, ką jums reikia padaryti, tai pridėti 4 dalių filtruotu vandeniu su viena dalis 3% vandenilio peroksido (4) ir drėkinti nosies, jei reikia.

Žodis atsargiai:

Yra keletas dalykų, kuriuos turėtumėte nepamiršti, kai susiduriame su vandenilio peroksidu.

  • Atsižvelgiant jį koncentruotų formų gali būti mirtinas, todėl įsitikinkite, kad jūs skiesti naudoti medicinoje.
  • Įsitikinkite, kad naudojate pirštines ir apsauginius akinius dirbant su vandenilio peroksidu, kaip 35% tirpalo galima deginti odą, jei jis liečiasi su juo (5).
  • Laikykite jį vaikams nepasiekiamoje vaikams ir sandariai supakuoti į šaltą vietą.

Taigi, jei jūsų nosies ištrauka yra užgulta todėl sunku jums kvėpuoti, arba jei manote, kad gaunate šalta, arba jei staiga tapo labai jautrus dūmų ir kitų alergenų, tai gali būti požymiai, rodantys, kad esate plėtojant sinusinė infekcija. Jei tai yra tuo atveju, jūs žinote, kas geriausia gydymas.

Kaip buvo šis pranešimas jums padėjo? Ar mums pasakyti komentuojant į žemiau esantį laukelį.

load...