Ar saugu sušaldyti maistą plastikiniuose konteineriuose?

Ar galite užšaldyti plastikinius konteinerius? Yra tikimybė, kad turite naudoti plastikinius daugybę kartų savo gyvenime. Plastikiniai yra eiti į medžiagą, kurios neįtikėtinai universalumas daro, kad būtina su svarbiais vidaus ir komerciniais tikslais. Bet tada, su tiek daug naudoja, tai saugu užšaldyti maistą plastikiniuose induose? Arba yra gaminant maistą į plastikinį konteinerį sveikas? Ir kokios rūšies plastiko, yra saugus? Rasite Šio įrašo atsakymus! Skaityk!

Tipai iš plastikų:

Apskritai, plastikiniai maisto konteineriai yra pagaminti iš skirtingų rūšių plastikų. Paprastai, trikampis ženklas yra „derva identifikavimo numerį“ jos viduje. Šis skaičius iš tikrųjų žymi perdirbti į plastiko laipsnį, ir nustato, ar trikampis plastikas yra perdirbamos ar ne.

Saugūs plastikų:

Kai plastikai pirmenybė kitiems, kai jis ateina į sandėliavimo ir pakavimo maisto. Apskritai, saugios plastmasės apima medžiagas, pavyzdžiui:

1. Indijos kilmės polietileno tereftalato (PET Arba PETE):

Tai yra populiariausia forma plastikinį konteinerį rinkoje. Naudojamas saugoti visus maisto produktų ir gėrimų, pavyzdžiui, vandens, sulčių, majonezo ir tt rūšių, PET indeliai gali būti pakartotinai, kai jie yra valomi su muilo vandeniu. Tačiau Žodis atsargiai: tyrimai rodo, kad skalbimo PET buteliai vėl ir vėl gali sukelti plastikinį anketa toksinių ir kancerogeninių cheminių medžiagų patekimo į saugomas maisto ar vandens. Išmeskite savo augintinio JAR Jei jis bus krekingo arba drumstas.

load...

2. Didelio tankio polietileno (HDPE):

Kitas saugus plastiko naudojamas, kad pieno Ąsočiuose ir vandens butelius, didelio tankio polietileno neatleidžia toksinių ar kancerogeninių cheminių medžiagų į maistą ar vandenį ir priimtas dauguma perdirbimo įmonių.

3. Mažo tankio polietilenas (LDPE):

Šie iš plastikų tipų neatleidžia chemikalus į saugomi maisto, tačiau jie nėra lengvai priima perdirbėjais. LDPE Plastmasės paprastai naudojamas, kad sandari sumuštinių maišeliai, plastikiniai kabintis-wrap ir suspaudžiamas pagardų butelius.

4. Polipropilenas (PP):

Šis plastikinį konteinerį tipas neatleidžia jokių chemikalų į maistą arba vandenį, bet ne visos organizacijos perdirbti polipropileno. Jis daugiausia naudojamas padaryti jogurtus ir kitus daugkartinio užkandžių konteinerius.

5. Bio-Plastikinis:

Ši plastikinė paprastai naudojamas, kad plastikinius puodelius, iškylą plokštės ir indai. Jis yra sukurtas naudojant atsinaujinančius energijos šaltinius, pavyzdžiui, kukurūzų, bulvių, cukranendrių ir kitų krakmolingų maisto produktų.

Nesaugios plastikų:

Šie plastikai yra gana pavojingas ir gali sukelti lėtines ligas. Nesaugios plastikai yra:

load...

1. Polivinilchlorido (PVC):

Tai iš plastiko tipas yra reguliariai naudojamas, kad Plėvelės-antklodės ir kitų plastikinių konteinerių. PVC spaudai dioksinų, kurios klasifikuojamos kaip žmogaus kancerogenai. PVC, taip pat yra ftalatų, kurie gali sukelti netinkamą hormonų funkciją, ir net gali sukelti hormonų žalą.

2. Polistirenas (PS):

Ši plastiko yra naudojama, kad puodeliai, kartonas ir imk iš konteinerių. Populiarus baltos putos puodelis yra sudaryta iš polistireno, kurių gamyba spaudai kancerogeninių ir toksiškų cheminių medžiagų, kurios gali sukelti daug sveikatos sąlygas.

3. Polikarbonatas (PC)

Paprastai naudojamas, kad vandens aušintuvo buteliai, kūdikių buteliukai, polikarbonato yra bisfenolio A, kuri yra žinoma hormonų sistemą ardančių savybių.

Užšaldymo maistas:

Paprastai, geriausias plastikinis konteineris, kad laikyti užšaldytus produktus yra drėgmės garų-atsparus plastikinis konteineris su dangčiu. Šie plastikai yra gana saugus ir gali būti naudojamas metų. Kita vertus, galite apsvarstyti galimybę naudoti Pyrex stiklo konteinerius su dangčiais ir užšaldyti, mikrobangų krosnelė ir parduotuvės maisto. Tai yra gana lengvai ir nekelia grėsmės, skirtingai nuo toksinių ir kancerogeninių cheminių medžiagų, kurios yra naudojamos, kad plastiko (1).

Ar saugu užšaldyti maistą plastikiniuose induose?

Turite pažvelgė skirtingų saugių ir nesaugių plastikinių, ir kokių rūšių plastikų galite efektyviai naudoti užšaldyti maistą. Plastikiniai turi daug vidaus ir NAUDOTI PRAMONĖJE, tačiau tai nėra gera medžiaga ruošti maistą, šildyti, užšaldyti ir laikyti maistą, net jei plastikas yra pažymėta mikrobangų saugus, ar atsparus temperatūros. Taigi kitą kartą jūs ketinate užšaldyti maistą, apsvarstyti vyniojimo jį į aliuminio folijos vietoj kabintis-plėvele.

Ir, prašome pranešti mums apie savo metodų maisto laikymui. Palikite komentarą žemiau!

load...