Ar Pineapple yra geras jūsų kepenys?

Ar kada nors pagalvojote, kaip valgyti tam tikrų maisto produktų, gali turėti tiesioginį poveikį jūsų kepenų sveikatą? Jei ne, tai yra laiko jūs žinojo kažką – tai ananasai yra vienas iš geriausių maisto produktų, kai ji ateina palaikyti kepenų sveikatą.

Nežinote, kaip ananasų ir kepenų yra tarpusavyje susiję? Tada jūs privalote perskaityti šį postą.

Žmogaus kepenys – trumpas

Žmogaus kepenys yra antra didžiausias organas žmogaus kūno (1). Jūsų kepenų apdoroja visas maisto produktų ir gėrimų galite vartoti ir filtrai medžiagas, kurios gali veikti kaip toksinų. Labai svarbu, kad jūs išmesti maisto produktus, kurie gali pakenkti kepenims ir įtraukti daugiau maisto produktų, kurie padės padidinti kepenų sveikatą. Be valgyti šviežių, ekologiškų maisto produktų, taip pat svarbu, kad jūs gerti daug vandens ir išmesti šiukšlių ir perdirbtų maisto produktų.

Vartojimas Pineapple kepenų

Sakoma, kad valgyti citrusinių ir tropinių vaisių yra naudingas bendrą sveikatą ir didina kepenų funkcionalumą. Ananasų yra tropinių vaisių, kad yra mylimas ir dauguma žmonių. Jo unikali saldus skonis ir aromatas, kad ji taptų mėgstamiausia ingredientas salotoms. Ananasų sultys taip pat yra gana gaivus karštas vasaros dienomis (2). Jis naudojamas, kad ledai, šerbetai, ir kokteilius, taip pat.

load...

Taigi, ką daro ananasai taip gerai kepenų, net jei jo skonis puikus? Ananasų yra daug maistinių medžiagų ir tarnauja kaip universalus vaisius, kad didinančią sveikatą. Tačiau, tai yra sudėtinės pavadintas bromelaino, kad daro tai tikrai geras kepenų sveikatą (3) buvimas. Tai yra fermentas, kuris padeda dezintegruojantis toksinus į žmogaus kūną ir atveria kelią jų panaikinimo. Tai padeda virškinimo procesą ir saugo kepenis nemokamai toksinų ilgalaikėje perspektyvoje. Be to, ananasų vitamino C kiekis padeda kepenims, taip pat padidina atsparumo lygį.

Naudingas Kova riebalų kepenų

Nemažai žmonių kenčia su kepenų liga vadinamas riebalų kepenų liga (4). Be vaistų ir gydymo, valgyti daug skaidulų turtingas maistas yra labai svarbus tiems, kurie kenčia nuo šios būklės. Skaidulų suvartojimą padidina metabolizmą organizme ir ananasų sultys yra daug ląstelienos. Geriamojo šį sulčių vieną ar du kartus per dieną padeda žmonėms su šia sąlyga.

Taškai nepamiršti

Perteklius nieko gero yra blogai, ir kad pats pasakytina ir ananasų kaip gerai! Vartojimas šį atogrąžų vaisių sulčių arba pjūvių formos gali padėti pagerinti jūsų kepenų funkcionavimą ir bendrą sveikatą. Tačiau vartojimo perteklius ananasų gali pasirodyti būti kenksmingas tam tikrose situacijose. Vaisius yra mangano pėdsakų. Manganas reikalingas jūsų organizme fiziologinių funkcijų. Tačiau, atsižvelgiant per daug šio mineralo gali sukelti toksinį poveikį, kuris gali būti gana kenksmingas sergantiems kepenų negalavimų. Idealiu atveju, suaugęs žmogus neturėtų užtrukti ilgiau nei 11 mg mangano dieną. Iš tiesų, atsižvelgiant į tyrimų, žmonės susidoroti su lėtine kepenų liga, gali susidurti su susirgti neurologinių simptomų valgydami sumos perviršį mangano-turtingas maisto riziką.

Patarimai Norėdami Imtis Pineapple nepakenkiant jūsų kepenys

Jūs galite gerti ananasų sulčių arba suvalgyti vaisių nesukeliant žalos jūsų kepenys. Laikyti šiuos aspektus omenyje, kad būti apie saugų pusėje.

  • Ieškoti mangano dalmuo bet suvalgomo maisto, labiau, kai jau turite kepenų negalavimų. Arba, jūsų dienos mangano įsiurbimo kirs saugos ribas.
  • Pabandykite gerti namų ananasų sulčių gauti didžiausią maistinių medžiagų ir naudą sveikatai. OTC sultys gali būti mažiau maistingųjų medžiagų ir daugiau dirbtinių saldiklių ir aromatinių medžiagų.
  • Tai geriau, kad jūs valgote ananasus, kurie yra gana subrendę ir švieži.
  • Tai geriau, kad jūs valgyti šviežių ananasų arba gerti jo sultis, o ne naudojant vaisių bet patiekalas, kurią reikia kaista. Šilumos sunaikina į ananasų bromelaino.

Valgyti sveiką saugo jūsų kepenys funkcionuoja optimaliai. Įtraukti ananasų dietos – natūralus ingredientas, kuris pagerins Jūsų kepenų sveikatą!

load...
load...