Ar norėtumėte palepinti savo odą vasarą be išlaidų

Mūsų oda eina per kietas etapuose dirginimas, ypač vasarą. Šilumos ir taršos per ilgus vasaros dienomis palikti mūsų oda riebi ir pavargęs, ar ne? Ar norėtumėte palepinti savo odą vasarą be išlaidų daug valandų salone? Nepamirškite Padorus sumas turime Mokėti! Šiandien mes nusprendėme, kad jums nuostabų Pasidaryk pats gydyti spuogus ir riebią odą paprastas būdas. Garsai intriguojantis? Tada turėtumėte give it a try, nes tai gydo odą be sukelia dirginimą. Tai pasidaryk pats paliks odą atnaujinamas su garo technika.

Tai natūralus, namų garo veido, kuris yra super lengva padaryti iš komfortą savo namuose. Viskas, ką turite prisiminti, yra ne persistengti ji, nes jis gali pakenkti jūsų odai. Jūs galite palepinti odą vieną kartą per savaitę su šio gydymo. Jei sergate sunkia spuogų ir spuogų, galite pabandyti jį du kartus per savaitę.

Reikalinga produktai:

Čia yra produktų, kad jums reikia padaryti natūralus garų veido sąrašas:

load...
  • Ciberžolės milteliai
  • Cinamonas kūriniai
  • Žalioji arbata
  • Vanduo

Pasidaryk pats Garo Veido Dėl spuogų ir riebiai odai:

Skaitykite žinoti veiksmus, kad garo veido, kad yra sakoma, kad išvengti spuogų ir riebiai odai:

1 žingsnis:

Pradėkite kruopščiai valyti odą su savo mėgstamą valikliu pašalinti makiažo ar purvo pėdsakų. Kai jis yra kruopščiai nuvaloma, patente išdžiūti odą. Tada, imtis ne mažiau kaip ½ 1 litro paprasto vandens ir perkelti jį į didelio karšto lėkštę. Virinama vandens, kol jis yra karštas.

2 žingsnis:

Tada įpilkite maždaug kurkumą šaukštelis, nuo 3 iki 4 vienetų cinamonu ir žaliosios arbatos šaukštas į verdantį vandenį. Dabar, išjunkite liepsną.

load...
  • Žalioji arbata turi daug odos naudą. Jo pagrindinis turtas yra tas, kad ji padeda pasiekti minkštas, aiškus ir spindinčią odą. Tai sumažina saulės daromos žalos ir uždegimą. Jame yra didelė dalis polifenolių, kurie lėtina senėjimo požymius, padeda jums išlaikyti gražią ir sveiką odą.
  • Ciberžolė milteliai yra didelė dalis gamtinių sieros, kuri veikia kaip antibiotikas prieš odos infekcijas. Kas gali būti geriau išgydyti savo spuogus nei stiprios natūralus antibiotikas?
  • Cinamonas yra puikus natūralus odos exfoliant. Jis veikia kaip antiseptikas, sutraukiantis, priešgrybelinis ir anti-virusinės pagalbos. Jis valo giliai iki Drėkinamasis odą. Jis taip pat skatina savo odos poras, todėl, kad mišinio ingredientai pasiekti giliau į odą ir efektyviai dirbti.

3 žingsnis:

Išjungus liepsną, imtis švarų šaukštą ir sumaišyti visus ingredientus taip, kad mes galime aktyvuoti natūralių žolių ir prieskonių. Karšto vandens pavirs ryškiai geltonos spalvos, nes ciberžolė miltelių, bet jums nereikia jaudintis! Spalva rodo tinkamą veikimą aktyvių žolelių.

4 žingsnis:

Dabar imtis storą rankšluostį ir padėkite jį ant savo galvos, nes mes nenorime garo pabėgti. Prašome patikrinti vandens temperatūrą. Atminkite, kad vanduo turi būti ne labai karšta, nes ji gali sudeginti ir pažeisti odą. Pradėti garuose odą.

Jei turite jautrią odą, aš norėčiau rekomenduoti jums imtis garo apie 8 iki 10 minučių. Tačiau, jei jūs turite derinys riebiai odai, galite imtis garą už gerą 20 minučių. Užmerkite akis, atsipalaiduoti ir imtis garo gauti maksimalią naudą.

Jei radote šilumos nepatogiai, galite lengvai daryti pertraukas tarp garuose atsipalaiduoti. Kai baigsite, paglostyti sausas odą. Sekite jį taikant savo mėgstamą dažų ir drėkintuvai baigti garo veido.

Išbandykite šį paprastą, tačiau efektyvų garų veido gydyti spuogus ir kovoti riebumą! Palikite mums savo atsiliepimus žemiau pastabų skiltyje.

load...