Ar jums tinka ryžių knyga?

Ar jūs dažnai stebisi, jei suktinukai valgė pietums yra sveika? Na, jie yra sveiki, jei jų užpildai yra pagaminti iš šviežių ingredientų. Ryžių popieriaus vyniojimo yra populiarus vietnamiečių virtuvės ir naudojami, kad nuostabus suktinukai.

Viskas pasakyta ir padaryta, yra ryžinis popierius tikrai sveika? Jis diskutuojama, kad būtų sveikas ingredientas, bet kaip sveikas tai tikrai yra? Šis pranešimas turi atsakymus. Skaityk!

Ar ryžinis popierius sveika?

Ryžių miltai yra mažai riebalų ir kalorijų, kuris yra puikus, nes ji liks nepageidaujamą svorį toli. Kai jūs turite sveiką svorį, jūs nuolat ligų, tokių kaip nutukimas, diabetas, insultas, širdies ligos, ir tt svečių. Jūsų imuninė sistema yra naudinga, nes ji gauna padidino. Su sveiką svorį, jūsų energijos lygis taip pat didėja.

Su tiek daug naudos sveikatai, nėra abejonių, kad ryžių popierius yra gerai. Rengiant jį su sveikų maisto produktų, tokių kaip daržovių ir baltymų, pavyzdžiui, krevečių, vištienos ir liesos mėsos, galite įsitikinti, kad jūsų kūnas įgyja mityba be kalorijų.

load...

Kaip naudotis ryžinis popierius:

Yra daug būdų, kaip pasinaudoti ryžių popieriaus dietos išlaikant ryžinis popierius kalorijų toli. Galite sukurti skanus dar maistingus patiekalus su ryžiais popieriaus įpakavimo ir numesti svorio, tuo pačiu metu. Štai keletas būdų, kaip naudoti pakuotę kaip svorio netekimas ir sveiką kūną aide:

1. Naudokite jį vietoj duonos:

Kaip minėta anksčiau, ryžinis popierius vyniojimo padaryti puikias pakaitalų duonos. Vietoj sumuštinis pagamintas su kaloringų duonos pietums, naudoti ryžinis popierius. Yra 31 kalorijų ryžių popieriaus (8 ½ colių, viena porcija), o vieną gabaliuką baltos duonos turi 80 kalorijų! Kuris manote yra geriau už savo sveikatą ir padeda daugiau numesti svorio?

2. Pasirinkti Vegetaras įdarais:

Vietnamiečių virtuvės, ryžinis popierius vyniojimo turėti plombas ryžių makaronais arba virti ryžiai padaryti patiekalai svaresnis. Nors jie yra mažai riebalų, ryžių makaronai yra daug kalorijų. Už sveikesnę galimybe, užpildykite ryžinis popierius su šviežiomis daržovėmis, pavyzdžiui, pjaustytų pipirų, salotos, ir tt Ekspertai rekomenduoja valgyti nuo 2 iki 3 puodeliai daržovių kiekvieną dieną. Tai gali veiksmingai padėti jums numesti svorio. A salotas, kad buvo susmulkinti taurė yra daug geriau, nei ryžių makaronai puodelyje, nes ji bus sumažinti savo suvartojamų kalorijų kiekį iki 185 kalorijų kiekvieną kartą. Pluošto turtingas daržovės taip pat padaryti jums jaustis išsamesnis ilgiau ir padėti mažinant cukraus kiekį kraujyje ir cholesterolio kiekį Jūsų organizme, palaikyti širdies ir kraujagyslių ligomis toli.

3. Pasirinkite Sveikas Baltymai:

Ryžių popieriaus vyniojimo dažnai alsuoja kiaulienos, jautienos ir krevečių mišinį. Už sveikesnę alternatyvą, padaryti savo suktinukai su mažo kaloringumo baltymų, pavyzdžiui, krevečių. Už 3 uncijos krevečių porcijoje yra 71 kalorijų mažiau nei liesos kepsnys įteikimo. Tai gali padėti jums prarasti daug svorio per tam tikrą laiką. Pasirenkant sveikesnius baltymų, jūs įsitikinkite, kad jums užpildyti savo skrandį, neatsižvelgiant į šių nepageidaujamų kalorijų ir išvengti persivalgymo.

4. Venkite giliai kepti ryžių popieriaus:

Kai kuriais atvejais, ryžinis popierius vyniojimo naudojami padaryti bandeles, kurie yra giliai keptas. Norėdami įsitikinti, kad jūs tik valgyti ryžių popieriaus, kad yra sveikas, vengti juos kepti. Naudojant tik šviežius tuos, jums išvengti vartoja riebalų, kad nieko nedaryti dėl svorio. Didžioji dalykas, apie ryžių popieriaus yra tai, kad jie neturi būti virti valgyti tol, kol jie buvo sušvelnintas. Tokiu būdu, jūs gaunate sveiką įvynioti, kad yra be aliejaus ir riebalų.

load...

Būta Diskusijos apie ar ryžinis popierius yra sveika už jus. Jie yra sveiki, ypač jei jūs naudojate juos švieži, sveiki įdarais ir nėra giliai keptas. Jei norite išvengti kalorijų ir dar sveikas pavalgyti kiekvieną dieną, ryžinis popierius vyniojimo yra puikus būdas tai padaryti. Jos skonis nuostabus ir gerai dirbti su įvairių daržovių ir mažo kaloringumo baltymų.

Kaip buvo šis pranešimas jums padėjo? Leiskite mums žinoti, komentuojant į žemiau esantį laukelį!

load...