Ar jums reikia langų?

Kiekvienas nori savo namus buvo ne tik gražus, bet taip pat patogu. Dažnai tai priklauso nuo interjero detales. Bet kai jis ateina į grindis pagal stogo (palėpėje), tai labai priklauso …. Nuo langų.

Pažvelkite į paveikslėlį kaip šviesos keturi kampu langai transformuoja po stogu vietos. Kambarys, kurios atrodė tamsus ir niūrus, „grojo“ nauju būdu. Dabar tai šviesus, jaukus ir erdvus lofto su puikiu vaizdu į sodą.

Kodėl pakreipus (mansardos) langus?

load...

1. Daugiau šviesos.

Stoglangiai suteikia 30-40% daugiau šviesos nei vertikaliai (palyginti ir nuotraukų 1 2). Be to, jūs galite įdiegti juos į bet kurią stogo vietoje ir apšviesti giliausią dalis kambaryje ar koridorius. Su vertikaliu langai tokių „gudrybių“ neveiks!

2. Optimizavimas interjerą.

Kai naudojate stogo langus sienelė liks be baldų. Langai atviri viršų rankena, todėl baldai (pvz stalas) gali būti dedamas tiesiai po langu.

load...

3. Lengva įdiegti.

Stoglangis įdiegti greičiau ir lengviau kurti, nei vadinamosios birdhouse, nes tai reikalauja specialios konstrukcijos statyba. Kokybiškai, ar ji bus padaryti statybininkai, niekas nežino, tačiau rizika yra potencialiai didesnis. Mansarda pats langas – surenkamieji produktas, paruoštas montavimui. Jis yra būtinas tik siekiant nustatyti, dydį ir vietą būsimų langų.

4. Taupymo medžiagos.

Be komplekso išdėstymas naudojant mansarda Stoglangiai pasiekė didelių materialinių santaupas. Iš mansardos statybos praleido daugiau nei stogo, izoliacijos ir izoliacijos, daugiau darbo laiko (taigi ir daugiau pinigų). Pakreipkite langą nereikia daugiau struktūra – taigi visi šilumos ir hidroizoliacijos klausimai sprendžiami daug daugiau ekonomiškas ir efektyvus.

Taigi, nauda yra akivaizdi stoglangiai. Belieka atsakyti į svarbiausius klausimus, susijusius su jų pasirinkimu.

Kiek langai pasirinkti?

Norėdami pradėti, nustatyti plotas turi būti taikoma. Pagrindinė taisyklė: stiklinimas plotas turi būti ne mažesnis kaip 10% nuo apšviestose zonose srityje, tačiau gyvenamieji kambariai, vaikų kambariai ir studijos teikti geriau daugiau šviesos (iki 15-20%). Pavyzdžiui, kambario plotas 18 m2, iš ko jums reikia ne mažiau kaip 3 langai „VELUX“ dydžio 78h140 cm, arba apie 114h118 cm2 langų dydį, arba daugiau, jei norite sukurti šviesią ir įspūdingas interjeras.

Kas yra lango dydį pasirinkti?

Stoglangiai, priešingai nei vertikalus, turi standartinių dydžių. Tai turi didžiulį pranašumą: galite iš karto gausite langą ir tęskite diegimą. Taisyklės lango dydis atrankos yra taip.

1. Seklesnis stogo nuolydis, tuo ilgiau (didesnis) turėtų būti langas.
2. Jei jūsų stogas jau buvo padaryta, tada lango plotis lengviau pasirinkti turėdami atstumą tarp gegnių – lango plotis turi būti 3-6 cm ilgesnis, ar gali būti „tilptų“ gegnių. Jei stogas vis dar statomas, galite planuoti žingsnis gegnių tokiu būdu, kaip gauti reikiamą atstumą.

3. Renkantis dydį atkreipkite dėmesį, kad rekomenduojama montavimo aukštis stogo lango 1 m nuo grindų iki apatinio krašto lango.
Iki šių šias taisykles galėsite pamatyti ne tik dangus, bet kaimynystėje – tas pats miškas, ežeras ir saulėlydis, be kurio kaimo namas yra normalus City Apartment.

Kai kuriuose modeliuose apsistoti?

Galite pasirinkti jūsų interjero sprendimas modelis: medinę dėžutę arba poliuretanas, su elektriku arba be tradicinio atidarymo centrinės ašies arba su kombinuoto atidarymo centrinių ir viršutinių ašių.

Ką pirkti su lango?

Pirmiausia, izoliuojanti atlyginimas sandarų langą montuoti stogo. Jis tapo labai populiarus naują Rinkinys vandens ir šilumos izoliacija. Plius priedai rinktis iš: užuolaidos, žaliuzės, tinkleliai nuo uodų, Langinės, vyriai atidarymo. Jūs taip pat galite nustatyti elektriką ir valdyti langą ir užuolaidos, nepaliekant sofos.

Nėra nuotėkio stogo langus?

„Windows“ VELUX „dizainas apgalvota iki smulkiausių detalių, taip pat montavimo technologija.
Kaip yra nuotėkis? Pirma, tai yra langų ir atlyginimo kokybės. Langų Dizainas ir atlyginimas „VELUX“ „yra tai, kad drėgmė sulaikoma ir neprasiskverbia, net su liūtimi ir Gale jėgos vėjo su – tokiomis sąlygomis yra išbandomos vėjo diegimo lange“ VELUX „, vienos iš geriausių Europoje. Antra, šis įrengimas technologija. Atlyginimai „VELUX“ „tik teisę dydis už pasirinkto lango dydį. Sistema su aukščiau minėta-rinkinys ir hidro izoliacija suteikia papildomą apsaugą.

Ką langų gamintojas pasirinkti?

Baltarusijos rinkoje yra keletas bendrovių, siūlančių stoglangiai. Didžiausias patirtis mūsų aplinkoje yra Danijos kompanija „VELUX“, kurio langai įdiegta daugiau nei 40 šalių visame pasaulyje. Jie jau 70 metų Europos rinkoje ir 10 Baltarusijos. Modeliai siūlome kokybės, patikimas ir įrodyta. Apie www.VELUX.by Jūs galite rasti daugiau informacijos apie Windows „VELUX“ ir jų naudą, taip pat susipažinti su idėjų jūsų palėpėje susitarimą daug!

Kaip įdiegti „VELUX“ langą?

Jūs turite pasirinkimą. Jūs ar jūsų vadovas gali įdėti langą savo (už jį dėžutė pakuotė išsamiai diegimo instrukcijas) arba galite pasikviesti patyrusius ustavshchik stoglangiai, iš kurių sąrašas gali būti rasti „VELUX“ svetainėje. Įrengimas Stoglangių taip pat siūlo dauguma dilerių „VELUX“, kuris yra labai patogus, nes jis yra montuojamas tuo pačiu metu visa stogo.

Kur įsigyti?

Pirkti stoglangiai „VELUX“ „gali būti viena iš prekiautojų, kurių sąrašas pateikiamas skyriuje“ Kur įsigyti? „. Profesionali konsultacija nuo palėpėje susitarimą galima gauti paskambinus biurą „VELUX“.

load...