Ar gimimo kontrolės tabletes sukelti svorio netekimą?

Ar kontraceptines pagalbos svorio? Tai yra klausimas, kuris yra prašoma gana dažnai. Kaip žinote, yra moterų, kurie tiki, kad tai gali sukelti svorio padidėjimas, nors nėra pakankamai įrodymų, kad įrodyti. Iš tiesų, tyrimai parodė, kad tarp gimstamumo kontrolės ir svorio jokio ryšio.

Ar norėtumėte daugiau sužinoti apie tarp gimstamumo kontrolės ir svorio nuorodą? Tada šis pranešimas yra tai, ką jūs turite perskaityti.

Tyrimus apie kontraceptines tabletes ir svorio kritimas

Tam tikros markės kontraceptines tabletes turi formuluoti, kuris skiriasi nuo kitų. Kaip jūs galbūt žinote, dauguma tablečių sudėtyje yra hormonų estrogeno ir progestino. Šie ypač ženklai naudoti progestino hormono (žinomas kaip drospirenono) formą, kuri skiriasi nuo tipo paprastai naudojamas (1). Teigiama, kad šis hormonas turi galimybę dirbti su savo kūno chemiją įtakos vandens perteklių ir natrio.

Taigi, ką tai reiškia? Tai reiškia, kad ji gali būti suteikta galimybė neutralizuoti pilvo pūtimas, veikdama kaip diuretikas.

load...

Pilvo pūtimas yra dažnas šalutinis poveikis, kuris patiria daug moterų, kurie vartoja kontraceptines tabletes. Todėl, tiesa yra tai, kad tik svoris, kad galite tikėtis prarasti yra tas, kuris sukelia vandens susilaikymas. Kai esate ant standartinio tabletes, maksimalus svoris galite tikėtis įgyti yra vienas ar du svarų. Ekspertai teigia, kad svorio suma prarado, o dėl kontraceptines tabletes turėtų būti tas pats (2). Jie mano, kad tai yra labai tikėtina, kad jums netektų 20 svarų su kontraceptinių tablečių pagalba.

Tyrimas su 300 moterų tam tikrą kontraceptines tabletes ženklą parodė rezultatus, kur jos galėtų prarasti du svarų pavartojus tabletes 6 mėnesius. Deja, poveikis truko neilgai, nes buvo nustatyta, kad svoris grįžo maždaug po metų (3).

Ar Gimimas Valdymo Priežastis svorio netekimas?

Nesvarbu, kiek norite jį tiki, gimstamumo kontrolė nesukelia svorio. Faktas yra tai, kad tabletes tiesiog sumažinti ar išlaikyti vandenį į savo kūną. Tai nieko, bet vandens svorio. Riebalų kiekis turite savo kūno išlieka ta pati. Tai geriausia sustoti susieti kontraceptines su svorio netekimas. Jei norite mesti tuos nereikalingus kilogramus, pasirinkti sveikesnį ir efektyvesnį kelią.

Šalutinis poveikis gimstamumo kontrolė priklausys nuo to, kaip Jūsų organizmas reaguoja į hormonų pokyčius. Kaip minėta, kūno svorio padidėjimas, kurį sukelia gimstamumo kontrolė atsiranda tik kai kurioms moterims. Daugeliu atvejų, tai tie, kurie yra linkę į greito svorio padidėjimo, kad patirtis šį šalutinį poveikį. Manoma, kad moterų, kurios priauga svorio, skaičius yra lygus skaičiui, kad patirtis svorio vartodama kontraceptines tabletes.

Kaip tikėjimo, kad gimstamumo kontrolė gali sukelti jums gauti papildomų svarų, tai yra iš viso mitas, kad tai gali padaryti jums numesti svorio.

load...

Kaip numesti svorio vartodama kontraceptines tabletes

Milijonai moterų visame pasaulyje skundžiasi svorio padidėjimas dėl kontracepcijos, o ypač dėl to, kontraceptines tabletes. Nėra tyrimas parodė, jokių įrodymų šiuo klausimu. Pasak ekspertų, kontraceptines tabletes nežaistų bet kokį Svorio padidėjimas arba sumažėjimas vaidmenį. Tačiau svorio padidėjimas iliuzija gali būti sukurta dėl jų šalutinio poveikio. Ką jūs galite padaryti, tai sumažinti šiuos šalutinį poveikį ir sekite mankštos ir mitybos planą, siekiant išvengti jus nuo priauga svorio. Tai taip pat gali padėti prisidėti prie svorio, o jūs ir toliau imtis savo kontraceptines tabletes.

Žingsniai numesti svorio

  1. Pirmas dalykas, kurį reikia padaryti, tai pasirinkti kontraceptines tabletes, kad yra estrogenų mažiausią sumą. Kai kuriais atvejais, šis hormonas gali padidinti riebalų ląstelių dydį, todėl jums jaustis kaip jūs įdėti keletą svarų. Atminkite, kad naujos riebalinės ląstelės yra ne iš tikrųjų pridėta į jūsų kūną. Pasak ekspertų, keičiant esamą tabletes vieną, kad turi mažai estrogenų gali užkirsti kelią šį poveikį. Jūsų gydytojas gali rekomenduoti piliulę, kuri estrogenų lygį, kurie tinka jūsų poreikius.
  1. Nors kontraceptines tabletes, gali sukelti vandens susilaikymas, reikia gerti daug vandens ir kitų skysčių. Tai padės nuleisti perteklinį vandenį ir užkirsti kelią bet kokiam daugiau vandens iš vis saugomi jūsų kūno. Kai jūs galėsite nustatyti tinkamą pusiausvyrą skysčių jūsų kūno ir išlaikyti ją, vandens perteklius svorio bus prarasta.
  1. Vienas iš šalutinio poveikio kontracepcijos yra apetito padidėjimas. Tai kodėl svarbu stebėti savo suvartojamų kalorijų. Dėl šio padidėjimo savo apetitas, jums gali būti reikalaujantis daugiau kalorijų, nei jums reikia, net nesuvokdami. Sekite kalorijų jums suvartoja sumą ir palyginti ją su suma, kurią jums deginti. Atlikti koregavimus savo dienos kalorijų ar fizinės veiklos, kad jūs gaunate tinkamą pusiausvyrą, siekiant padėti jums su pastovaus svorio.
  1. Padaryti ją taško imtis savo kontraceptines tabletes tuo pačiu metu kiekvieną dieną. Tai padės jums įgyti hormonų stabilumą. Kaip pamainomis atsirasti jūsų hormonų pokyčiai gali būti vertinamas tavo nuotaika taip pat. Tai gali sukelti pokyčius apetito ir nuovargio lygį. Emocinis valgymas, arba turintys mažiau energijos už treniruotes taip pat gali būti sukeltas hormonų pamainomis.
  1. Sublogti sveikai, ar esate tabletes ar ne, subalansuota mityba ir reguliari mankšta yra svarbi (4). Panaikinti perdirbtų maisto produktų iš savo kasdienį racioną padės su svorio ir pagerinti jūsų bendrą bendrą sveikatą, taip pat. Jei jūsų apetitas padidėja, nes kontraceptines tabletes vartojate maisto suma jums reikia patenkinti jums taip pat didės. Tai kodėl yra svarbu laikytis šviežių, sveikų maisto produktų ir padidinti savo fizinį aktyvumą. Nuolatinis treniruotes padės jums deginti kalorijas ir remti savo pastangas dėl svorio.

Kaip matote, numesti svorio būdami ant piliulės nėra sunku. Kontraceptines tabletes nesukelia svorio, bet jūs galite jaustis geriau apie savo kūną, nepaisant pilvo pūtimas ir vandens svorio iki stengiasi numesti svorio ar išlaikyti jį.

Kontracepcija Nustatymai

Šiandien, yra daug variantų, kad moterys, kai kalbama apie kontraceptines daug. Kaip žinote, geriamieji kontraceptikai yra dažniausiai naudojami. Yra ir kitų, pavyzdžiui, diafragmos, gimdos kaklelio kepurės, kontraceptines kempinės, kontraceptines pleistrai, makšties žiedai, gimimo kontrolės kadrų, gimdos ar ŠNV ir skubiosios kontracepcijos, kuri yra tabletes, kad turi būti priimtas per 72 valandas, kad nepastotų. Taip pat yra chirurginės ir ne chirurginės galimybės, kad apsisaugoti nuo nėštumo laikui.

Nesvarbu, kuris variantas jums naudoti, rasite, kad ji negali padėti jums numesti svorio bet kokiu būdu. Kaip minėta anksčiau, kūno svorio padidėjimas arba nuostolis yra nieko, bet šalutinis poveikis gimimo kontrolės, kuri trunka tik kelis mėnesius. Net jei jūs prarasti svorio, tai tikėtina, kad jums bus prarasti daugiau nei svarą ar du.

 

Losing svoris sveikas būdas

Ar kada nors pagalvojote, kontraceptines tabletes svorio? Jei norite numesti svorio, tai geriausia, kad jums tai padaryti tokiu būdu, kad yra sveikas. Nebandykite naudoti kontraceptines kaip svorio įrankis. Akivaizdu, kad geriausias būdas veiksmingai numesti svorio yra laikytis gerai subalansuotos dietos, kad yra pilnas maistinių medžiagų turtingas vaisių, daržovių ir kitų maisto produktų, taip pat reguliarios mankštos. Ekspertai rekomenduoja kardio treniruotės kasdien, siekiant padėti jums prarasti svorio, ypač jei gimimo kontrolės metodas naudojate sukelia vandens susilaikymas. Tai padės jums prarasti vandens svorį ir deginti kalorijas, taip pat.

Svarbu kalbėti su savo sveikatos priežiūros paslaugų teikėjas prieš šiuos bet svorio planą. Jūs turite būti tikri, kad šis planas jūs ketinate laikytis tinka jūsų kūną ir neturi neigiamo poveikio jūsų sveikatai. Jei esate jaunesnis nei bet paskirtų vaistų, tai vėl svarbu įsitikinti, kad bet kokie pakeitimai, kuriuos į savo mitybą ar gyvenimo būdas neturi įtakos jokios sąlygos jums gali turėti.

Taigi, gali Kontracepcija sukelti svorio? Atsakymas yra didelis NOOOO! Kontracepcija yra būdas išvengti nėštumo ir turėtų būti imamasi šiam tikslui, tik prižiūrint gydytojui prižiūrint. Pasikonsultuokite su savo gydytoju ir aptarti visas įvairias galimybes ir rasti vieną, kuris tinka jūsų kūno ir jūsų poreikius puikiai.

Tikimės, kad šis postas padėjo jums. Papasakokite komentuojant į žemiau esantį laukelį.

load...