Ar geriamasis vanduo

Yra šimtai naudą sveikatai, kad jums gali gauti gerdami kelias stiklines Švarus vanduo. Kai kurie mokslininkai rodo, kad geriamojo vandens padeda įgyti aukščio. Klausimas, kuris ateina į mano galvoje, ar geriamasis vanduo tikrai padidina aukštį? Stovėjo tik 5 pėdų aukščio ir yra motina ir dviejų metų, aš ieškoti visais įmanomais būdais, kad galiu iššūkį stereotipams genus ir būti tikri, kad mano sūnus yra ne Trumpą daiktas kaip man!

Taigi, kai aš perskaičiau bulvarinis praėjusį savaitgalį, kad siūloma, kad vanduo gali padėti padidinti svorį, aš įdomu! Ką aš padariau? Kasti daugiau detalių! Aš perskaičiau žurnalą po žurnale ir rasti įdomių teorijų. Paklauskite manęs vėl nėra geriamojo vandens padidinti ūgį? Na mano atsakymas yra, tyrimai dar nustatyti ir įrodyti tai, tačiau ji pagalbą aukščio prieaugis. Ne tiesiogiai, bet padedant kitų mineralų paryškinti aukštis augimą. Vandens susideda tik iš dviejų medžiagų, vandenilio ir deguonies. Tačiau ji vaidina labiausiai svarbų vaidmenį mūsų gyvenime. Ir daro pagalbą augimo!

Štai kaip Vandens Padėjėjai aukščio prieaugio:

1. Vandens sudaro 70% iki 80% mūsų kūnui. Kiekvienas ląstelių organizme reikia vandens efektyviai funkcionuoti. Ląstelės yra pagrindiniai organoidus kūno, kurie padeda įsisavinti įvairių mineralų ir vitaminų. Nebent ląstelės yra sveikas, šis procesas nevyks efektyviai. Vanduo padeda ląstelės gerai veiktų ir įsisavinti šių mineralų ir vitaminų galimas galo.

2. Vanduo padeda mineralus ir baltymai geriau funkcionuoti kūno geriau ląstelių absorbciją. Šie mineralai ir baltymai vaidina labai svarbų vaidmenį ūgio didėjimas. Taigi netiesiogiai, vanduo leidžia organizmui geriau panaudoti mineralų ir baltymų didinant absorbciją. Štai kodėl mes sakome, vandens AIDS aukštis augimą asmenims.

load...

3. Vandens padeda išvengti dehidratacijos. Gerai žinomas faktas iš tikrųjų. Ir taip pat pamoka kiekvienoje pradinėje mokykloje žiūrovas anketa vadovėlio. Dehidratacija yra keletas šalutinį poveikį ir gali sukelti kitų negalavimų skaičių. Kai kūnas yra dehidratuoti, kūno patiria trūkumą mineralų ir vitaminų taip pat. Štai kodėl galvos skausmai ir sausa oda, yra dažnas šalutinis poveikis dehidrataciją. Vanduo yra tik gamtos išteklius, gali išvengti dehidratacijos. Kai organizmas yra dehidratuotas ar mažiau hidratuotas, augimo trukdo. Taigi išgerti bent 8 iki 10 stiklinių vandens į savo paauglystės užtikrinti, kad jums augti aukščio.

4. Vanduo padeda virškinimui per daug. Vanduo yra būtinas pagrindinis komponentas padeda vilkite į mineralų ir vitaminų iš maisto vartoji. Tai pagreitina virškinimo taip pat mineralinės absorbcijos procesą. Maisto, kad jums suvartoja turi vertingų mineralų, pavyzdžiui, kalcio ir vitamino D, kad pagalbos aukščio augimą. Šie ingredientai yra taip pat tirpsta vandenyje. Taigi, jie lengvai gauti absorbuojami į kūną ląstelių.

5. Tam tikromis ligomis, taip pat trukdyti aukštis augimą. Net genetinių veiksnių ateiti į žaidimą. Tačiau, jei jūs gerti daug vandens ir vykdyti reguliariai, kelis iš šių veiksnių gali būti kovojama. Vandens disponuoja toksinus iš jūsų kūno ir daro kūno ląstelės sveikiau. Šios ląstelės yra pakankamai sveikas, įsisavinti tinkamus maistinių medžiagų, reikalingų jūsų kūno aukščio augimą.

6. Vienas manote, kiek vandens reikia turėti kasdien. Keli gydytojai rodo, kad turintys 6 litrus vandens kasdien turi didelę naudą sveikatai. Tai yra teisingas suma visiškai užaugę žmogaus organizmui. Tai padės išlaikyti jums sveiki ir aktyvūs. Auginti vaiką, 4 – 6 litrai vandens siūloma. Jei vaikas yra aktyvus ir nuolaidžiaujama sporto, tada jis gali reikėti gerti daugiau vandens.

7. Vandens nėra tiesiogiai padidinti ūgį kaip mes turime aptarti. Daugelis gydytojų siūlo kalcio papildų auginti vaikams. Geriamojo dideliu vandens kiekiu bus padaryti per papildų ingredientai aktyvus. Jie dirbs efektyviau ant kūno ir padėti pasiekti maksimalų aukštį.

load...

Vanduo yra vadinama gyvenimo eliksyras, ir priežasties. Be vandens nėra gyvoji būtybė gali išgyventi. Bet dabar jūs žinote, kad vanduo gali padėti savo vaikams augti aukštesni. Taigi, ką jūs laukiate? Skatinti jūsų vaikas gerti daugiau vandens. Ir jei jis nėra išgalvotas geriamąjį vandenį, paruoštas kai atšaldyti limonado, kad yra tikrai patrauktų savo skonį pumpurus.

load...