Ar galima saugiai plauti plaukus nėštumo metu?

Ar esate nėščia, ir jūs norite palepinti save su viliojimo sesijos, kad stiprina savo išvaizda ir pakelia nuotaiką? Yra žaidimas jums eksperimentuoti su plaukų atspalviai įveikti nėštumo bliuzo? Tai yra normalu turėti abejonių, kai esate nėščia numerį ir dažymas plaukus yra vienas iš jų!

Kosmetika yra gausu nuodingų cheminių medžiagų, kad sukelti sveikatos komplikacijų. Įvairios plaukų dažai rikiuojasi salone lentynos yra daug cheminių medžiagų, kurios gali kelti rimtą pavojų sveikatai, kad kūne, ypač nėštumo metu. Tačiau nėra svarių įrodymų, kad draudžia plaukų dažymas nėštumo metu. Moksliniai tyrimai rodo nėštumo riziką plaukų spalvos yra beprasmiška iki šiol.

Plaukų dažymas nėštumo metu:

Taigi, jei esate įdomu, jei tai yra saugu spalva plaukus, kai esate nėščia, tada šis pranešimas yra jums taikoma! Patikrinkite prieštaringų nuomonių dėl plaukų spalvos nėštumo metu, prieš jums pridurti, kad spalvos brūkšnys jūsų blizgantis spynos.

Case Study Vienas:

Iš teratogeninį informacijos paslaugų organizavimo (OTIS), organizacija, kuri suteikia informacijos apie nėštumo riziką, pripažįsta, kad nėra daug pranešimų apie plaukų spalvą, vedančio į komplikacijų nėštumo metu. Šie tyrimai atkreipti dėmesį į tai, kad plaukų dažai sudėtyje stipriomis cheminėmis medžiagomis, bet tik nedidelis kiekis jį persmelkia savo galvos ir patenka savo sistemą. Todėl, plaukų dažymas kelia minimalų pavojų augimui ir vystymuisi Jūsų kūdikiui (1).

load...

Tačiau yra daug žmonių, kurie pasirinks tikėti kitą smulkiąją tyrimą, kuriame kalbama apie kancerogeninių cheminių medžiagų, esančių plaukų dažų.

Jei norite žaisti saugu, galite apsvarstyti eksperimentuoti su plaukų spalvos tik per antrojo trimestro nėštumo, kai kuriant kūdikis yra ne taip pažeidžiami. Dažikliai įveskite savo kūną per odą, o ne plaukų folikulus ar veleno. Tačiau, jei jūs vis dar nervų apie savo kūdikio saugumą, jums reikia ne spalva visą savo karčius. Vietoj to, galite pasirinkti alternatyvių plaukų dažymo technologijas, pavyzdžiui, pabrėžiant, tapybos, sluoksniais ar Glaistant. Šie procesai yra saugiau, nes jie leidžia mažai arba jokio kontakto cheminių medžiagų su savo galvos.

Case Study du:

Nepriklausomas tyrimas 2005 rodo, kad miršta plaukus nėštumo metu padidina kūdikio susirgti vėžiu, ir ypač neuroblastoma galimybes. Tačiau tolesni tyrimai vyksta išnagrinėti tikslią metodą naudojimo ir cheminės sudėties plaukų dažus, kurie gali sukelti vėžį kūdikiams (3). Mokslininkai visame pasaulyje jaučia, kad plaukų dažuose ir kitų plaukų priežiūros produktų vartojimas nėštumo metu nėra smaigalys auglių augimą kūdikiams.

Išvada:

Nors 2005 tyrimai nėra išryškinti potencialą plaukų spalva kancerogeninį, tyrimas atliktas Otis paneigia ją. Todėl išvada yra ta, kad, naudojant plaukų spalva yra gana saugus nėštumo laikotarpiu, ir tai nekelia akivaizdaus pavojaus dėl dar-į-bus-gimęs kūdikis. Taigi, tai saugu plaukams, kai nėščia? O dabar atsakymas yra tikrai Taip!

Natūralių plaukų spalvų variantų:

Jei vis dar atsargūs sintetinių cheminių medžiagų, kad markės plaukų spalva yra, galite pabandyti šiuos natūralių alternatyvų, kurios padės pridurti, kad atspalviu užuominą į savo karčių:

load...

1. Augalinis dažikliai:

Galite pabandyti naudoti daržovių dažus ir gamtos dažikliai dažymas plaukus. Tačiau, patikrinkite etiketes prieš pirkdami bet natūralių spalvų, nes tai gali turėti sintetinių junginių, pavyzdžiui, dihidroksibenzeno, p-fenilendiaminas ir aminophenol, kad visi pagrindiniai nuolatinis ir pusiau nuolatinis plaukų dažai yra (4).

2. Grynas Chna:

Chna yra geriausias plaukų spalva nėščioms moterims. Chna arba Lawsonia inermis yra populiariausias natūralių plaukų dažų iš Indijos. Ji neturi jokio šalutinio poveikio. Vienintelė problema su šia galimybe, kad ji yra gana nepatogus ir turi ilgas paraiškos laiką. Jis paprastai suteikia plaukams išskirtinį raudonai oranžinės spalvos. Grynas chna neduoda greitų rezultatų, tad nepamirškite tikrinti cheminių ingredientų prieš įlaipinami paketą iš prekybos centrų (5).

Atsargumo priemonių, o dažymas Jūsų plaukai nėštumo metu:

Mes žinome, kad dažyti plaukus nekelia pavojaus nėštumo metu. Tačiau ji yra visada geriau atsargiai. Kai bendrosios saugos taisyklės laikytis, jei spalva plaukus nėštumo metu apima:

  • Dėvėti pirštines dirbant su plaukų dažų.
  • Sekite etiketės griežtai instrukcijas, dėl prašymo pateikimo metu.
  • Plaukite galvos kruopščiai vėliau (6).

Mes tikimės, kad išsprendėte abejonių! Kodėl atidėti savo perdaryti? Puikuotis savo naują plaukų spalvą ir papasakoti apie komplimentus gavote. Leiskite mums žinoti, galimybę pagaliau pasirinko gauti naują išvaizdą. Komentuoti į žemiau esantį laukelį!

load...